Victoria's Secret - Info

Victoria's Secret Fashion Show 2016

6. prosince 2016 v 14:58 | Claire
Tak a konečně tu máme možnost podívat se na Victoria's Secret Fashion Show. Na youtube to je zatím ve špatné kvalitě, ale na stránkách VS to je vidět hezky, tak jsem přidala odkaz na tuhle stránku, akorát mi to chvilkami blblo, zastavilo se to nebo to nešlo vůbec spustit, tak snad vám to půjde. No a co bych k tomu řekla. Když jsem viděla před pár dny fotky, tak jsem se těšila, ale když jsem to sledovala, tak mě to nějak přešlo. Prostě mi na tom něco chybělo. Vážně mě ale štve vedení Victoria's Secret. Už jsem to psala na blog Caře, ale napíšu to i sem. Dřív měli vždycky andílci víc outfitů než ostatní modelky a nové modelky měly většinou jeden outfit, jenže od minulého roku (od toho samého roku, kdy se tam poprvé objevily Kendall a Gigi) mají najednou nové modelky stejně outfitů jako andílci. Další věc je výběr outfitů. Ty černá křídla, co měla letos Gigi si opravdu ale opravdu nezasloužila a to do čeho oblékli Adrianu nebo Alessandru, tak nevím, jestli z toho mám brečet nebo se smát. Dokonce jsem i ráda, že Candice letos vynechala, protože se bojím, co by jí dali na sebe. Křídla byla dřív výjmečná a pro andílky byla čest nějaká mít a teď je má skoro každá modelka? A dost by mě zajímalo, čím je osilnila Bella Hadid, protože její chůze a výraz je jak, kdyby šla bez duše. Taky mě dost naštvalo, že tam nebyla žádná zmínka o Candice nebo Behati, prostě nic. Velké plus ale dávám hudebním vystoupením, protože ty byly skvělé, nejvíc se mi líbily vystoupení Bruna Marse, ten to tam pořádně rozproudil. Abych to shrnula, tak Victoria's Secret Fashion Show jde pro mě od minulého roku z kopce. Nechci být zlá, ale prostě je to i tím, že je tam i Kendall a Gigi, já ty dvě mám ráda, ale vedení VS se z nich asi může podělat, protože i před přehlídkou bylo všechno jen o nich. Jak jsem psala Caře, prostě mi přijde, že z toho udělali Hadid-Jenner Show. A ony prostě nejsou ty hlavní hvězdy. Omlouvám se za můj výlev emocí, ale mě to opravdu štve :D No a teď už vám jen popřeju, ať si show užijete líp než já :D

Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ Segments

25. listopadu 2016 v 18:03 | Claire

Stejně jako loni, tak ani letos vás neošidím o všechny informace, co se týká Victoria's Secret Fashion Show, i když tam Candice letos nebude. Už jsem vás informovala o místě konání, datumu vysílání, hudebních vystoupení a o tom, kdo předvede Fantasy Bra. Jako poslední zbývají už jednotlivé oddíly a jako vždy jich bude šest. Než vám je zveřejním, tak vám ještě napíšu pár čísel. Letos se můžeme těšít na 82 kostýmů, 43 křídel a celkový počet modelek na přehlídce je 51. Připomínám, že Victoria's Secret Fashion Show 2016 se bude natáčet 30. listopadu a vysílat se bude 5. prosince. Do článku jsem přidala tři návrhy kostýmů, na které se můžeme těšit a také video, kde nám představují různé oddíly a tady už je máte:

1. The Road Ahead
2. Secret Angel
3. Mountain Romance
4. PINK Nation
5. Dark Angel
6. Bright Night Angel

The Road Ahead Mountain Romance Dark Angel

Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ Musical Guests

2. listopadu 2016 v 18:05 | Claire
Tak jsem tu s další novinkou ohledně Victoria's Secret Fashion Show 2016. Objevila se informace týkající se letošních hudebních vystoupení. Poprvé na Victoria's Secret Fashion Show vystoupí úžasná Lady Gaga, z čehož mám opravdu radost, protože je to už řadu let moje oblíbená zpěvačka. Dále tam vystoupí Bruno Mars, který už měl čest vystoupit na přehlídce v roce 2012. A posledním hudebním hostem bude The Weeknd, který na přehlídce vystupoval loni. Je celkem zvláštní, že jeden interpret vystupuje hned dva roky za sebou. Každopádně já mám všechny tři vytupující ráda a jejich hudba se mi líbí, takže jejich vystoupení budou stát určitě za to.

Jasmine Tookes Chosen to Wear Victoria's Secret Fantasy Bra at Fashion Show 2016!

27. října 2016 v 10:08 | Claire

V předešlém článku jsem psala první informace o letošní Victoria's Secret Fashion Show. Zmiňovala jsem se tam i o tom, že mě zajíma, kdo letos předvede tzv. Fantasy Bra. Moje otázka byla vyslyšena a dozvěděla jsem se odpověď :D Letošní Fantasy Bra s názvem "Bright Night Fantasy Bra" předvede Jasmine Tookes! Tato fantasy bra má hodnotu 3 milionů amerických dolarů, což je v přepočtu 74 208 000 českých korun. Váží 450 karátů a obsahuje 9000 drahokamů. Musím říct, že z ní nejsem úplně paf, ale líbí se mi víc než ta loňská. A jak se líbí vám?

PS: Zapomněla jsem v minulém příspěvku zmínit, že na letošní Victoria's Secret Fashion Show se můžeme těšit 5. prosince!

Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ First Info

25. října 2016 v 9:20 | Claire

Dneska udělám radost těm, co se těší na Victoria's Secret Fashion Show, protože se objevily první informace o přehlídce. Victoria's Secret Fashion se obvykle koná v New Yorku, kromě výjimky v roce 2014, kdy se konala v Londýně, ale letos se přehlídka dostane do nového města. A tím městem nemůže být žádné jiné, než město módy, nádherná Paříž! Já jsem z toho nadšená, protože atmosféra v Paříži bude určitě úžasná. Nicméně se letos budeme muset obejít bez Candice a Behati, což mě hrozně moc mrzí. Každý rok se na Victoria's Secret Fashion Show těším hlavně kvůli Candice a teď to pro mě prostě nebude ono :( Ještě k tomu mě dost zajímá, kdo letos předvede tzv. Fantasy Bra. Letos jsem tipovala Behati, protože jí ještě neměla, ale vzhledem k tomu, že se nezúčastní, tak bych to z níže zmíněných přála asi Lais Ribeiro, jelikož Fantasy Bra taky nikdy neměla a z nových andílků je u Victoria's Secret nejdéle.


Potvrzení na přehlídku jsou tito andílci: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Taylor Hill.

Victoria's Secret Fashion Show 2015 New York ~ Musical Guests ~ CHANGE!

5. listopadu 2015 v 22:39 | Claire

Je tu ZMĚNA ohledně hudebního vystoupení na Victoria's Secret Fashion Show. Původně měli vystoupit Selena Gomez, The Weeknd a Rihanna. Jenže Rihanna svou účast zrušila z toho důvodu, že její kamarádka Jourdan Dunn, která byla součástí Victoria's Secret Fashion Show již předešlé 3 roky, byla nahrazena Kendall Jenner. Místo Rihanny tedy vystoupí Ellie Goulding. Co si o tom myslíte vy? Mně osobně to od VS přijde docela podpásovka, jelikož Jourdan je krásná a úžasná modelka a zaslouží si tam být a Kendall se tam nesjpíš dostala jen kvůli svému jménu.

Victoria's Secret Fashion Show 2015 New York ~ Segments

29. října 2015 v 23:44 | Claire

Mám pro vás novinku, která se týká Victoria's Secret Fashion Show 2015! Jak jistě víte, na každé přehlídce jsou vždycky různé tématické oddíly, loni to byly například víly a tak. A už byla i zveřejněna témata na tento tok a dokonce už vyšlo i pár oficálních kreseb návrhů s kostýmy a myslím, že se máme na co těšit! Jsem zvědavá jako modelka bude mít co na sobě. Mně by se docela to bílé hodilo na Candice :D No nebudu to dál okecávat a tady už je teda těch 6 oddílů:

1. Boho Psychedelic
2. Exotic Butterflies
3. Portrait of an Angel
4. PINK USA
5. Ice Angels
6. Fireworks

Portrait of an AngelIce Angels
FireworksPINK USA

A ještě můžete zkouknout tohle krátké video z Instagramu, kde vždycky na chviličku uvidíte další návrhy.Victoria's Secret Fashion Show 2015 New York ~ Musical Guests

13. října 2015 v 22:58 | Claire
Jak už jsem psala, tak 8.12.2015 se můžeme těšit na další Victoria's Secret Fashion Show! A už víme i interprety, kteří zde vystoupí. Můžeme se těšit na Rihannu, která už měla tu možnost na VS Fashion Show vystoupit v roce 2012. Dále se tu úplně poprvé představí Selena Gomez a The Weeknd. Já se teda těším, protože všechny tyto interprety mám ráda :)

New York Victoria's Secret Fashion Show 2015!

11. září 2015 v 21:21 | Claire

Poslední novinka ohledně Victoria's Secret se týká Victoria's Secret Fashion Show 2015! Bylo zveřejněno datum této prestižní módní přehlídky, která se koná každý rok. Na přehlídku se můžeme těšit 8. prosince 2015 a bude se odehrávat v New Yorku! Mimo Candice se po mole projdou dlouholeté modelky pro VS, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo a Lily Aldridge. Z dalších modelek se tam objeví Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill a také Rachel Hilbert.
 
 

Reklama