TROPIC OF C 2018

Tropic of C ~ 2018 ~ New Photos

4. března 2018 v 10:01 | Claire

Dnes tu mám další úžasné fotky! Objevilo se totiž několik nových fotek (celkem 18) pro Candiceinu kolekci plavek s názvem Tropic of C. Jsem ráda, že se stále objevují další nové fotky a doufám, že to tak ještě chvíli bude pokračovat. Tyto nové fotky jsou stejně nádherné jako ty předchozí!

image host image host image host image host

Tropic of C ~ 2018 ~ Miscellaneous

16. února 2018 v 9:25 | Claire

Dnes tu mám ještě takovou doplňující věc ke značce Tropic of C. Objevilo se totiž několik fotek, které vznikly při focení kampaně, ale nedostaly se na oficiální web jako vzorové fotky plavek k jednotlivým kouskům. Úplně jsem vám do minulého článku zapomněla dát odkaz na web, kde se dají plavky zakoupit, tak tady je: tropicofc.com. Možná se tyto fotky ještě na web dostanou, protože všechny vypadají profesionálně.

image host image host image host image host

Tropic of C ~ 2018

13. února 2018 v 18:47 | Claire

Ano, jsem to já, pořád žiju :D Vážně moc se omlouvám, že jsem tu teď takovou dobu nebyla, ale co vám budu povídat. Kromě toho, že je zkouškové, tak hlavní důvod, proč to tu tak flákám, je, že mě prostě chytl můj druhý blog. Hlavně tam toho mám hodně na přidávání a doplňování galerie. A prostě tím, jak jsem se věnovala druhému blogu, jsem na tenhle trochu zapomněla, což je mi líto. Budu se tu snažit všechno co nejrychleji dohnat a samozřejmě oběhnu všechny affiliates. Doufám teda, že jste si mě nesmazali. No a konec okecávání! Dnes tedy přicházím s parádní novinkou! Candice má totiž vlastní kolekci plavek s názvem Tropic of C. A sama nafotila fotky pro svoji kampaň. Fotek se objevilo opravdu spoustu a všechny jsou naprosto boží! Candice je na nich nádherná a kolekce se povedla.

image host image host image host image host
 
 

Reklama