PUBLIC APPEARANCES 2017

Kia Stinger Launch At Pier 92 [12.9.2017]

21. září 2017 v 9:19 | Claire

Omlouvám se za menší neaktivitu, ale nějak jsem neměla náladu na blog, i když je co přidávat. Navíc se příští týden budu stěhovat na kolej a už jsem z toho celá nesvá :D Každopádně tu mám další akci, které se Candice zúčastnila. A zrovna takovou neobvyklou pro Candice bych řekla :D Candice se tedy 12. září zúčastnila představení nového vozu Kia Stinger a jako jedna z šesti zúčastněných celebrit si v něm mohla vyzkoušet jízdu. Mezi těch šest včetně Candice patřila i modelka Joan Smalls a Cameron Dallas a ty další tři chlapíky bohužel neznám :D Fotek je celkem dost a Candice to v té jezdecké kombinéze seklo :D

image host image host image host image host

Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

14. září 2017 v 14:47 | Claire

Candice se ještě po přehlídce módního návrháře Alexandra Wanga zúčastnila After Party, ze které se objevily tři fotografie, na kterých je s modelkou Joan Smalls. Candice na sobě měla černé šaty s barevnými motivy, které se mi líbí. K tomu zvolila černé kanady. Jinak jsem se dnes dočetla informaci, která se sice netýká Candice, ale její nejlepší kamarádky Behati Prinsloo. Behati totiž oznámila, že čeká druhé dítě s manželem Adamem Levinem, takže jí letos znovu neuvidíme na Victoria's Secret Fashion Show. Každopádně Behati a Adamovi moc gratuluji, je to skvělá zpráva♥

image host image host image host

Harper's Bazaar ICONS party at New York Fashion Week [8.9.2017]

12. září 2017 v 15:00 | Claire

Tak a tady už mám přímo fotky z ICONS party, kterou pořádal magazín Harper's Bazaar v rámci probíhajícího Týdnu módy v New Yorku. Fotek je víc než z Daily Front Row's Fashion Media Awards, což je jedině dobře. Hlavně se mi líbí ty fotky s Barbarou Palvin!

image host image host image host image host

Daily Front Row's Fashion Media Awards [8.9.2017]

11. září 2017 v 10:50 | Claire

V New Yorku od čtvrtka probíhá Týden módy a k tomu kromě přehlídek patří i spoustu akcí. I Candice se některých zúčastnila a dokonce byla i na jedné z přehlídek, ale k tomu až v dalším článku. Candice se 8. září zúčastnila předávání módních cen Daily Front Row Fashion Media Awards. Candice dokonce i jednu z cen předávala a to vizážustce Erin Parsons. I tentokrát zvolila odvážnější outfit. Na sobě měla ladící komplet, který se skládal z kalhot a sáčka, pod kterým nic neměla. Musím říct, že outfit se mi moc nelíbí, ale co se týče vlasů a líčení, tak to měla skvělé.

image host image host image host

Mert & Marcus Book Launch [7.9.2017]

9. září 2017 v 11:42 | Claire

Dobré odpoledne! Dnes tu mám skvělu novinku. Candice se 7. září zúčastnila oslavy nové knihy, kterou vydalo duo fotografů Mert Alas a Marcus Piggott. V knize můžete vidět jejich nejlepší snímky za posledních 20 let. Candice na sobě měla odvážné mini šaty s takovým bronzovým nádechem s mašlí na boku a k tomu vysoké černé kozačky. Vlasy měla sčesané do ohonu a k tomu zvolila i vhodné líčení. Vypadala jako vždy naprosto fantasticky. Na fotkách s Candice můžete vidět i Doutzen Kroes nebo Joan Smalls.

image host image host image host image host

Viva La Juicy Glacé Fragrance Launch at The Edition Hotel [19.7.2017]

27. července 2017 v 15:04 | Claire

Tyto fotky z 19. července se objevily až nyní, takže je přidávám včas a ne pozdě :D Candice se totiž stala tváří parfému Viva La Juicy Glacé od Juicy Couture a v tento den se konalo uvedení vůně na trh. Pokud si pamatujete, tak v roce 2015 se Candice stala tváří parfému Viva La Juicy a následně Viva La Juicy Rosé. Jsem moc ráda, že tato spolupráce pokračuje dál. Na sobě měla bílý overal s volánem a vypadala nádherně, moc se mi líbí i doplňky v podobě prstýnků.

image host

71st Annual Tony Awards [11.6.2017]

13. června 2017 v 13:38 | Claire

Candice se 11. června zúčastnila předávání cen Tony Awards, které se konalo v Radio City Music Hall v New Yorku. Ceny Tony Awards se udělují jen představením či hercům z Broadwaye, takže mě i celkem překvapilo, že se tam objevilo, ale i tak jsem moc ráda. Candice dorazila v odvážném modelu od návrháře Prabal Gurung, který jí dělal i doprovod, můžete ho s ní vidět na pár fotkách. Candice vypadala opět nádherně, moc se mi líbí i její účes.

"Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between" Costume Institute Gala [1.5.2017]

2. května 2017 v 14:44 | Claire

ACH MŮJ BOŽE! Ani nevíte, jaký šok jsem dnes dostala, když jsem tyto fotky viděla :D Nějak jsem ani nedoufala, že by se Candice zúčastnila letošního Met Gala, ale o to víc mě to teď těší :D Je to i první veřejná akce, které se Candice v letošním roce zúčastnila. Sice mi zbývá přidat ještě několik setů candids fotek, ale s tímhle jsem prostě nemohla otálet :D Letošní Met Gala mělo téma s názvem "Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between". Candice dorazila v krásné černé róbě značky Topshop a šperky měla od Lorraine Schwartz. Neskutečně se mi líbí její účes i líčení, ty černé linky vypadají fantasticky! Celkově vypadala naprosto božsky!

image host image host image host image host

INSIDE:
image host image host image host image host
 
 

Reklama