PUBLIC APPEARANCES 2017

Viva La Juicy Glacé Fragrance Launch at The Edition Hotel [19.7.2017]

27. července 2017 v 15:04 | Claire

Tyto fotky z 19. července se objevily až nyní, takže je přidávám včas a ne pozdě :D Candice se totiž stala tváří parfému Viva La Juicy Glacé od Juicy Couture a v tento den se konalo uvedení vůně na trh. Pokud si pamatujete, tak v roce 2015 se Candice stala tváří parfému Viva La Juicy a následně Viva La Juicy Rosé. Jsem moc ráda, že tato spolupráce pokračuje dál. Na sobě měla bílý overal s volánem a vypadala nádherně, moc se mi líbí i doplňky v podobě prstýnků.

image host

71st Annual Tony Awards [11.6.2017]

13. června 2017 v 13:38 | Claire

Candice se 11. června zúčastnila předávání cen Tony Awards, které se konalo v Radio City Music Hall v New Yorku. Ceny Tony Awards se udělují jen představením či hercům z Broadwaye, takže mě i celkem překvapilo, že se tam objevilo, ale i tak jsem moc ráda. Candice dorazila v odvážném modelu od návrháře Prabal Gurung, který jí dělal i doprovod, můžete ho s ní vidět na pár fotkách. Candice vypadala opět nádherně, moc se mi líbí i její účes.

"Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between" Costume Institute Gala [1.5.2017]

2. května 2017 v 14:44 | Claire

ACH MŮJ BOŽE! Ani nevíte, jaký šok jsem dnes dostala, když jsem tyto fotky viděla :D Nějak jsem ani nedoufala, že by se Candice zúčastnila letošního Met Gala, ale o to víc mě to teď těší :D Je to i první veřejná akce, které se Candice v letošním roce zúčastnila. Sice mi zbývá přidat ještě několik setů candids fotek, ale s tímhle jsem prostě nemohla otálet :D Letošní Met Gala mělo téma s názvem "Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between". Candice dorazila v krásné černé róbě značky Topshop a šperky měla od Lorraine Schwartz. Neskutečně se mi líbí její účes i líčení, ty černé linky vypadají fantasticky! Celkově vypadala naprosto božsky!

image host image host image host image host

INSIDE:
image host image host image host image host
 
 

Reklama