PUBLIC APPEARANCES 2013

Woolworths South Africa Cocktail Party [27.9.2013]

17. února 2017 v 10:00 | Claire

Tak tu máme pro změnu zase nějakou akcičku. Candice 24. září 2013 zamířila do své rodné země Jižní Afriky, jelikož byla pozvaná na akci společnosti Woolworths kvůli jejich kampani s názvem Operation Smile na pomoc dětem s rozštěpem patra. Já myslím, že to byla skvělá akce s dobrým účelem a Candice dokonce tuto kampaň vedla. Společnost jí dělali její rodiče. Candice na sobě měla jednoduché černé šaty s rozparky, které odhalovaly její nohy, takže byly přesně dělané pro ni, jelikož jí to v nich opravdu seklo. Objevilo se i spoustu osobních fotek od lidí, kteří Candice vyfotili, nebo se vyfotili přímo s ní, takže je určitě taky přidám.

image host image host image host image host

Novak Djokovic Foundation New York Gala [10.9.2013]

14. listopadu 2016 v 10:30 | Claire

Bohužel se nejedná o žádnou novinku, ale aktuální situace mě donutila zase přidat starší fotky :D Vlastně mi to ani nevadí, protože to stejně chci všechno dopřidat, ale pořád se k tomu moc nemám, tak mě aspoň ta pauza bez novinek k tomu zase dokope :D Candice se 10. září 2013 zúčastnila dobročinné akce, kterou pořádal můj milovaný tenista Novak Djokovic. Mám hroznou radost, že se na jedné akci sešli dva z mých nejoblíbenějších lidí vůbec. Candice vypadala opravdu fantasticky. Na sobě měla krásné bílé šaty, k tomu měla zajímavé lodičky, které se mi ale moc nelíbí. Vlasy sčesala do roztomilého drdůlku a moc se mi líbilo i její líčení. Na akci se také objevily její kamarádky Adriana Lima a Karlie Kloss.

image host image host image host image host

Promoting Victoria's Secret Swim & Summer Tour at KISSFM [10.7.2013]

8. září 2016 v 21:40 | Claire

Opět musím začít omluvou, že moc nepřidávám a neobíhám, ale teď jsem zavalená chemií. V pondělí maturuju a celé dny teď jen sedím nad rovnicemi, vzorečkami, vlastnostmi a dalšími kravinami :D Takže když se večer dostanu na notebook, je blog poslední věcí, na kterou myslím. I tenhle článek je pěkně na rychlo. Taky to je asi poslení článek co tu bude, dokud to v pondělí nebudu mít za sebou. Tedy pokud nevyleze na svět to malé, to bych vám dala hned vědět :) Ale do maturity se teď asi loučím a držte mi pěstičky, prosím, tentorkát to chci udělat a šíleně se to bojím, ještě snad víc než v květnu :D Omluvte mě když tak z kontrol a příští týden vám to všem vynahradím♥ Jinak fotky jsou z 10. července 2013, kdy Candice byla v Seattlu na propagaci Victoria's Secret Swim Tour a tentokrát poskytla rozhovr v KISSFM. Fotek je dost, ale v ne moc dobré kvalitě. A jako obvykle to Candice nesmírně sluší.

image host image host image host image host

Victoria's Secret U.S. of Angels Summer Swim Tour - Seattle [10.7.2013]

2. září 2016 v 20:21 | Claire

Tak tu dnes máme další výlet do minulosti :D Novinky totiž nejsou, jen přidám fotky z instagramu a připomínám, že Candice má termín porodu v září, takže je to za chvíli tu a já se hrozně těším! :) A teď už k fotkám! V červenci 2013 probíhalo Victoria's Secret U.S. of Angels Summer Swim Tour a několik andílků vždy zamířilo do některého z amerických měst. Candice byla jednou z nich a navštívila Seattle. Musím říct, že jí to neskutečno slušelo. Měla na sobě nádherný outfit, i když trochu kratší, ale ona si to s těma nožkama může dovolit :D

image host image host image host image host

4th Annual amfAR Inspiration Gala [13.6.2013]

19. srpna 2016 v 21:18 | Claire

Dneska tu mám pro vás článek se staršími fotkami. Candice se 13. června 2013 zúčastnila prestižní amfAR Gala. Nejspíš vás na první pohled zarazí Candiceina barva vlasů. Nevím ani důvod, proč se Candice obarvila, možná chtěla nějakou změnu. Každopádně Candice se tedy obarvila na takovou tu platinově blond a moc se mi to k ní nehodí. Na sobě měla ale nádhernou černou róbu z dílny Theyskens' Theory.

image host image host image host image host

Swarovski Official After Party of the 2013 CFDA Fashion Awards [3.6.2013]

10. srpna 2016 v 9:44 | Claire

Omlouvám se, že se hlásím po delší době. Vlastně je to jen pár dní, ale pro mě je to dlouho :D Nějak se mi teď všechno seběhlo a neměla jsem prostě čas. Novinky nijak moc nejsou, ale koukala jsem, že se objevily nějaké fotky pro Biotherm a Max Factor, tak je určitě přidám, i když já vždycky čekám na větší počet, abych je nepřidávala po jedné. Taky určitě čekejte fotky z instagramu a mám v plánu přidávat ještě osobní fotky od Candicených přátel. Každopádně teď pro vás mám fotky ze Swarovski Official After Party, která se konala po CFDA Fashion Awards. Fotky z této akce jste mohli vidět v minulém článku. Candice na sobě měla stejný outfit a podle fotek byla v oprvadu dobré náladě.

image host image host image host image host

CFDA Fashion Awards [3.6.2013]

5. srpna 2016 v 17:48 | Claire

Pokračujeme dál ve starších fotkách. Tentokrát mám pro vás místo candids fotek nějakou akci. Candice se 3. června 2013 objevila na CFDA Fashion Awards. Na sobě měla krásné šaty takového antického střihu. K šatům zvolila zajímavé černé páskové boty, které mě zaujaly hlavně tím, jak slabý mají podpatek. Vážně nechápu, jak se na nich mohla celý den a večer udržet :D Vlasy si tentokrát stočila do drdůlku, který jí opravdu strašně moc sluší. Na hodně fotkách je Candice vysmátá, takže se určitě přijěmně bavila.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Swim 2013 Launch Party [12.3.2013]

19. srpna 2015 v 12:00 | Claire

V ten samý den se ještě večer konala i párty, na které nesmělo chybět stejné trio včetně Candice. Moc se mi tu líbí její účes a líčení. Na párty zavítal mimo jiné i frontman skupiny Aerosmith, Steven Tyler.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Swim 2013 Launch [12.3.2013]

19. srpna 2015 v 10:00 | Claire

Pro změnu zase nějaká akcička :D Candice se 12. března 2013 objevila na představení nové kolekce plavek od Victoria's Secret pro rok 2013 (nečekaně :D). Candice doprovázely i její dvě dobré kamarádky z Victoria's Secret, Karlie Kloss a Alessandra Ambrosio.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Angels Celebrate Valentine's Day With Fans [6.2.2013]

17. srpna 2015 v 11:00 | Claire

6.2. 2013 měla Candice nabitý program a poslední akcí v tento den bylo setkání s fanoušky, kteří se s Candice a Lily mohli vyfotit, nebo i třeba prohodit pár slov. Kdybych měla tu příležitost, určitě bych si to nenechala ujít :)

image host image host image host image host

Victoria's Secret Angels Celebrate Valetine's Day [6.2.2013]

17. srpna 2015 v 10:00 | Claire

Stejně jak v roce 2015 a 2015, tak i v roce 2013 slavila Candice Valentýna s Victoria's Secret :D Opět se tu objevila s úžasnou Lily Aldridge. Líbí se mi, jak jsou obě sladěné do červena, prostě typicky Valentýnské :D

image host image host image host image host

Victoria's Secret Angels Promote Valentine's Day on EXTRA [6.2.2013]

17. srpna 2015 v 9:00 | Claire

Jelikož už jsem do nové galerie nahrála to, co jsem měla nahrané na sosugary, tak jsem si řekla, že sem pomalu začnu dopřidávat ten zbytek (což je asi milion fotek :D), protože ani nejsou moc novinky. Candice 6.2. v roce 2013 prosazovala VS Valentýnský den v pořadu EXTRA společně s Lily Aldridge, o které jistě víte, že taky patří mezi VS andílky. A protože v únoru bývá zima (you don't say), tak na sobě měla krásný kabátek. Navíc se na fotkách směje jako sluníčko, takže jí to moc slušelo :)

image host image host image host image host

1 Oak New Orleans Superbowl Party [2.2.2013]

5. července 2015 v 18:54 | Claire

A poslední akce v rámci Superbowlu a to 1 Oak New Orleans Superbowl Party :) Candice na sobě měla stejný outfit jako na té předchozí akci a doprovodem jí byl zas a znovu kosmonaut :D

image host image host image host image host

Maxim Superbowl Party [2.2.2013]

5. července 2015 v 18:28 | Claire

Kolem Superbowlu toho bylo poměrně dost a Candice nemohla chybět snad na žádné párty :D 2. února pořádal párty Maxim. Candice měla opět černé šaty, ale tentokrát byly s krajkou a vlasy měla sčesané do drdolu. Doprovod jí opět dělal kosmonaut :D

image host image host image host image host

Rolling Stone LIVE Superbowl Party [1.2.2013]

5. července 2015 v 17:40 | Claire

V ten samý večer se konala ještě jedna akce a to Rolling Stone LIVE Superbowl Party. Fotky jsou vlastně skoro stejné jako ty předchozí, jen stojí před jiným pozadím :D

image host image host image host image host

ESPN Superbowl Party [1.2.2013]

5. července 2015 v 17:03 | Claire

Nejsou žádné novinky a já mám chuť na přidávání a tyhle fotky už mám v počítači uložené asi měsíc, tak jsem se rozhodla, že je přidám a ještě dopřidám něco dalšího :D A teď už k fotkám. Candice se první den v únoru v roce 2013 zúčastnila ESPN Superbowl Party. Měla na sobě jednoduché černé šaty, které jí perfektně sedly :) Na fotkách je společně s kosmonautem, kterého můžete znát z reklam na Axe :D

image host image host image host image host
 
 

Reklama