PHOTOSHOOTS 2017

Harper's Bazaar US

4. srpna 2017 v 9:37 | Claire

Loni v tuhle dobu jsem měla o novinky nouzi a teď se jich objevuje tolik, že je nestíhám přidávat :D Candice totiž nafotila další photoshoot, tentokrát se nejedná o Vogue, ale o americké vydání magazínu Harper's Bazaar. Společně s Candice je na fotkách i zpěvák The Weeknd a modelka Joan Smalls.

image host image host image host

Vogue US

23. července 2017 v 18:08 | Claire

V červnu jsem vám přidávala fotky z New Yorku, kde Candice fotila nový photoshoot pro americký Vogue a na světě je první fotografie z tohoto photoshootu! Fotka je moc pěkná, doufám ale, že se jich ještě pár objeví, protože by byla škoda, kdyby vznikla jen jedna fotka.

Vogue Italia

13. července 2017 v 22:29 | Claire

Konečně tu zase máme nějaký ten photoshoot. Candice totiž nafotila photoshoot pro italský Vogue. Pořád čekám na fotky pro Vogue, které fotila v březnu v Brazílii, ale tak spokojím se i s těmito :D Fotky jsou tři, a opravdu se mi všechny moc líbí, snad se budou líbit i vám.

Teen Vogue

7. května 2017 v 17:27 | Claire

V minulém článku jsem psala, že mám pro vás připravený ještě jeden článek, co se týká Met Gala, tak tady je! Magazín Teen Vogue zamířil před začátkem Met Gala za Candice, aby zachytil Candiceinu přípravu. Fotografem tohoto photoshootu je Kish Ouano. Fotky jsou opravdu krásné a aspoň můžeme vidět lodičky, které jsme na Met Gala díky její róbě nemohli vidět :D

image host image host image host image host
 
 

Reklama