PHOTOSHOOTS 2017

CR Fashion Book (Miss December)

30. prosince 2017 v 9:48 | Claire

Pro rok 2017 tu mám ještě jeden photoshoot, který Candice nafotila. Jedná se vlastně jen o jednu fotku pro kalendář pro rok 2018, který vytvořila šéfredaktorka pařížského magazínu Vogue Carine Roitfeld. Fotky nafotil fotograf Steven Klain. Candiceina fotka je v měsící prosinec. Další modelky, které se v kalendáři objevily, jsou například Gigi Hadid, Grace Elizabeth nebo také Paris Jackson.

image host

Vogue Brasil

3. listopadu 2017 v 20:36 | Claire

Tak po necelém týdnu se zase hlásím. Slibuju, že vás dnes všechny oběhnu a taky zkusím něco přednastavit na další týden, aby to tu pořád takhle nestálo. No a teď už k novým fotkám! Konečně se objevil photoshoot pro brazilský Vogue, který Candice fotila už letos v březnu. Fotek se objevilo celkem osm a jsou takové různorodé, až to na mě působí, že každá fotka je snad z jiného photoshootu :D Ale že budou fotky různorodé, jsme mohli poznat už z těch candids fotek z března. Na jedné fotce s Candice je dokonce i malý Anacan.

image host image host image host image host

Elle Russia

6. října 2017 v 9:11 | Claire

Ani nevíte, jak jsem se těšila, až tyhle fotky přidám, ale kvůli fotkám z Týdnu módy a přehlídek jsem to odkládala, protože jsem nejdříve chtěla přidat fotky podle datumu. No a teď už k těmto nádherným fotkám! Candice nafotila nový photoshoot pro ruské vydání magazínu Elle. Fotek je celkem devatenáct a všechny jsou moc povedené, no posuďte sami.

image host image host image host image host

Vogue Italia

5. září 2017 v 9:21 | Claire

Tak dneska tu pro Vás mám trochu peprnější fotografie :D Candice totiž nafotila další photoshoot pro Vogue Italia a tentokrát není na fotkách sama, ale se svým dlouholetým přítelem a od roku 2015 již snoubencem Hermannem Nicolim. Je hezké, že spolu nafotili photoshoot, ale i tak bych si přála více fotografií a taky nějaké, kde jim jde více vidět do obličeje :D No, nevím, co bych k tomu víc řekla, snad jen to, že fotky jsou pěkně žhavé :D

image host image host

Harper's Bazaar US

4. srpna 2017 v 9:37 | Claire

Loni v tuhle dobu jsem měla o novinky nouzi a teď se jich objevuje tolik, že je nestíhám přidávat :D Candice totiž nafotila další photoshoot, tentokrát se nejedná o Vogue, ale o americké vydání magazínu Harper's Bazaar. Společně s Candice je na fotkách i zpěvák The Weeknd a modelka Joan Smalls.

image host image host image host

Vogue US

23. července 2017 v 18:08 | Claire

V červnu jsem vám přidávala fotky z New Yorku, kde Candice fotila nový photoshoot pro americký Vogue a na světě je první fotografie z tohoto photoshootu! Fotka je moc pěkná, doufám ale, že se jich ještě pár objeví, protože by byla škoda, kdyby vznikla jen jedna fotka.

Vogue Italia

13. července 2017 v 22:29 | Claire

Konečně tu zase máme nějaký ten photoshoot. Candice totiž nafotila photoshoot pro italský Vogue. Pořád čekám na fotky pro Vogue, které fotila v březnu v Brazílii, ale tak spokojím se i s těmito :D Fotky jsou tři, a opravdu se mi všechny moc líbí, snad se budou líbit i vám.

Teen Vogue

7. května 2017 v 17:27 | Claire

V minulém článku jsem psala, že mám pro vás připravený ještě jeden článek, co se týká Met Gala, tak tady je! Magazín Teen Vogue zamířil před začátkem Met Gala za Candice, aby zachytil Candiceinu přípravu. Fotografem tohoto photoshootu je Kish Ouano. Fotky jsou opravdu krásné a aspoň můžeme vidět lodičky, které jsme na Met Gala díky její róbě nemohli vidět :D

image host image host image host image host
 
 

Reklama