Personal Photos

Personal Photos from November 2017

29. prosince 2017 v 16:21 | Claire

Další osobky, co tu mám, jsou z měsíce listopad. Jedna fotka je z 18. listopadu, kdy se konala akce Russell James "Backstage Secrets" Launch. Dále pak jedna fotka z Victoria's Secret Pink Party, která se konala 20. listopadu. A pak také jedna fotka z Victoria's Secret Fashion Show Viewing Party, která se konala 28. listopadu.

image host
Miscellaneous > Personal Photos > 18.11.2017 - Russell James "Backstage Secrets" Launch

image host
Miscellaneous > Personal Photos > 20.11.2017 - Victoria's Secret Pink Party

image host
Miscellaneous > Personal Photos > 28.11.2017 - Victoria's Secret Fashion Show Viewing Party

Personal Photos from September 2017

29. prosince 2017 v 14:00 | Claire

Dále tu mám několik osobek z měsíce září. Osobky jsou z akcí, kterých se zúčastnila. První fotky jsou ze 7. září, kdy Candice zamířila na Mert & Marcus Book Launch. Pak je tu jedna osobka z 8. září, když se Candice zúčastnila Harper's Bazaar ICONS party. Také jedna fotka pochází z Alexander Wang Fashion Show - After Party. Následují fotky z akce Kia Stinger Launch At Pier 92, která se konala 12. září. Na této akci vzniklo i několik videí, které jsem nahrála na youtube a video je v článku. A poslední fotky jsou z 22. září, kdy se zúčastnila Versace After Party.

image host image host
Miscellaneous > Personal Photos > 7.9.2017 - Mert & Marcus Book Launch

image host
Miscellaneous > Personal Photos > 8.9.2017 - Harper's Bazaar ICONS party

image host
Miscellaneous > Personal Photos > 9.9.2017 - Alexander Wang Fashion Show - After Party

image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal Photos > 12.9.2017 - Kia Stinger Launch At Pier 92


image host image host image host
Miscellaneous > Personal Photos > 22.9.2017 - Versace After Party

Burning Man 2017 ~ New Photos

29. prosince 2017 v 9:15 | Claire

Dnes bude takový den osobních fotek :D Jako první tu mám nějaké nové fotky z festivalu Burning Man. Fotky z festivalu jsem přidávala v září, ale po nějaké době se vždycky objevilo dalších pár fotografií, které najdete v článku.

image host image host image host image host

18.11.2017 - Vogue China - Inside the VS Store

24. listopadu 2017 v 18:11 | Claire

Z návštěvy obchodu Victoria's Secret v Lippo Plaza se objevilo ještě pár dalších fotografií. Jedná se o takový malý photoshoot, který nafotil Vogue China. No, neřekla bych tomu photoshoot, ale nevím, jak jinak to nazvat :D Na fotkách s Candice je opět modelka Liu Wen. Jinak ještě jednou prosím, jestli se tu nenajde někdo, kdo umí založit galerii na freefansitehosting. Já si opravdu nevím rady.

image host image host image host image host

9.11.2017 - At a hair and nail salon in Brazil

18. listopadu 2017 v 21:11 | Claire

Přehlídka Victoria's Secret se blíží a už se objevují i fotky z příjezdu do Šanghaje, jenže nejdřív tu mám ještě jeden restík, no a pak mám docela skluz s fotkami pro VS a to nemluvím ani o instagramu :D No nic :D A to jsem ještě dostala chuť založit si blog o další modelce, tak nevím, protože s časem je to bídné a sotva to stíhám tady, no uvidíme :D Co se týče VSFS, tak se bohužel zatím neví, kdo tam bude vystupovat. Četla jsem něco o zpěvákovi jménem Miguel, kterého bohužel neznám :D Pak se spekuluje i o Harry Stylesovi a Taylor Swift. No nevím, snad se to brzy dozvíme, už je na čase :D A teď už k těmto osobkám. Fotky pochází také z 9. listopadu jako ty minulé, protože kromě prohlídky nového bytu v Brazílii, Candice zašla i do vlasového a nehtového salónu a nechala se zkrášlit na nadcházející přehlídku.

image host image host image host image host

9.11.2017 - At her new apartment in São Paulo

11. listopadu 2017 v 21:36 | Claire

Tak na tenhle týden se mi podařilo nastavit dva články, na další týden to moc světle nevidím :D Co se týče školy, tak jsme psali z matiky (mojí noční můry), ale podařilo se mi test napsat na 36 bodů ze 40, což je pro mě hodně překvapivý výsledek, ale jsem z něho hrozně šťastná :D Trochu ale bojuju s anatomií, ale ne tím způsobem, že bych to neuměla, ale já prostě na poslední chvíli v každém testu změním správnou odpověď na špatnou, prostě blbec no :D Ale naštěstí máme možnost oprav dvou testů, tak to určitě využiju :D No a teď už k novému článku. Objevila se informace, že si Candice pořídila nový byt v São Paulu, dokonce se objevily i fotky z toho, když se na něj byla podívat. Bohužel se neobjevily fotky přímo z bytu, ale jen ze zahrad celého toho resortu a pak také z balkónu. O celé události psal magazín Revista QUEM, ale je to v portugalštině, takže se omlouvám, ale přelouskávat to nebudu :D

image host image host image host image host

7.9.2017 - #Together4TheAmazon protest

4. října 2017 v 10:00 | Claire

Omlouvám se, že tyto fotky ze 7. září přidávám až nyní, ale kvůli návalu fotek z Týdnu módy v New Yorku a Miláně jsem na ně trochu zapomněla. Každopádne Candice se 7. září zúčastnila protestu na záchranu Amazonky a amazonských deštných pralesů. Protest se konal na náměstí Union v New Yorku a společně s ní na něm byla i modelka Doutzen Kroes, kterou můžete vidět na fotkách. Candice s sebou dokonce vzala i syna Anacana.

image host image host image host image host

Burning Man 2017

7. září 2017 v 13:28 | Claire

Jak už jsem psala u posledních candids fotek, Candice se letos zúčastnila festivalu Burning Man, který se konal od 27. srpna do 4. září na poušti Black Rock ve státě Nevada. Na festivalu se oslavuje hudba, umění a nezávislot, což je na fotkách opravdu vidět. Candice tam odlétala 30. srpna a pravděpodobně tam zůstala až do konce. Na festival vyrazila s přítelem Hermannem a přáteli, mezi kterými můžete vidět i andílky VS, Alessandru Ambrosio, Marthu Hunt nebo Jasmine Tookes. Candice na festivalu vystřídala řadu zajímavých outfitů a je vidět, že si to naprosto užívala.

image host image host image host image host

11.6.2017 - 71st Annual Tony Awards

19. června 2017 v 18:17 | Claire

Vracíme se ještě k letošním Tony Awards, které se konaly 11. černa, protože se zase objevilo několik osobek, o které jsem se s vámi musela podělit :D Možná se vám některé fotky budou zdát jako photoshoot, ale jsou to pouze fotky z Candiceiny nebo Prabalovi instagramové story :D Dokonce jsem uložila i několik videí z příprav, cesty nebo samotných Tony Awards a nahrála je na youtube. Candice i Prabal fotili a natáčeli jako diví :D Na konec taková technická poznámka: zapněte si to video v HD :D


1.5.2017 - "Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between" Costume Institute Gala

5. května 2017 v 16:55 | Claire

Oficiální fotky z letošního Met Gala už jste mohli vidět, teď přidávám osobní fotky, které byly na akci pořízeny. Jsou z instagramů Candiceiných přátel, nebo Topshopu, značky, jejíž šaty měla na sobě, ale také z tzv. instagram story, kterou přidávala Candice. Fotek je ale jen pět, ale moc se mi líbí ta co je na úvodce, která je z příprav a nebo pak ta černobílá s Behati :) Každopádně tohle není poslední článek z Met Gala, ještě mám pro vás připravený jeden článek :)

image host image host image host image host

27.9.2013 - Woolworths South Africa Cocktail Party

17. února 2017 v 16:00 | Claire

Jak jsem slíbila, tak jsem i splnila. Tady jsou osobní fotky z Woolworths South Africa Cocktail Party. Na některých fotkách má fakt vtipné výrazy a je vidět, že si celou akci užila, což je moc dobře.

image host image host image host image host

Personal Photos #8

10. února 2017 v 13:26 | Claire

Rozhodla jsem se, že dnes přidám další várku třiceti osobních fotek, jelikož jsem je naposledy přidávala někdy v prosinci. Už jich zbývá jen pár, takže to vychází tak ještě na 2 články. Hlavně už se objevují i nové osobky, které bych ráda přidala, takže se musím zbavit těch starších. V tom článku najdete fotky hlavně z focení na St. Barths a také fotky z Victoria's Secret Fashion Show After Party, na kterých je s dalšími andílky. Ale nechybí ani fotky s přáteli.

image host image host image host image host

Personal Photos #7

23. prosince 2016 v 16:16 | Claire

Bože, úplně se za sebe stydím, jak to tu od soboty stojí, ale nějak jsem teď na blog neměla pomyšlení. Nakupovala jsem dárky, balila dárky, jezdila po příbuzných a tak. Dělala jsem i závěrečky z autoškoly a zvládla jsem je, za což jsem ráda! :D Připadala jsem si tam jak u maturity, když jsem čekala, až půjdu jezdit :D Nicméně se v době mé nepřítomnosti neobjevilo nic nového, tak zase přidávám další várku třiceti starších osobních fotek. Miluju tu, co je na úvodce♥ Jak mě chybí staré časy na VSFS.

image host image host image host image host

Personal Photos #6

30. listopadu 2016 v 21:52 | Claire

Pěkný večer všem, dneska vám narychlo přidávám další várku starších osobních fotek, pořád jich mám v noťasu celkem dost, ale pomalu a jistě se blížíme ke konci. Bohužel jsem teď neměla moc čas, protože jsem pekla vánoční cukroví u příbuzných a bylo toho požehnaně a tenhle víkend mě to čeká znovu doma, takže se fakt hrozně těším :D Nicméně užijte si fotky, protože jsou opět povedené, já hlavně miluju všechny fotky z pláže. Také připomínám, že dnes proběhne Victoria's Secret Fashion Show, takže zítra by měly být fotky holek, tak si je nezapomeňte prohlédnout.

image host image host image host image host

Personal Photos #5

11. listopadu 2016 v 22:01 | Claire

S novinkami je to fakt bída a tak přidávám další várku osobek. Vlastně jsem i ráda, že je zase přidávám, protože jich mám uložených pořád dost a přidat je musím, takže je teď snad v době novinkového hiatusu všechny dopřidám :D Jedná se zase o slet různých fotografií s přáteli, Hermannem, anílky a tak dále, vždyť to znáte. Na úvodku jsem schválně vybrala jednu z příprav na Victoria's Secret Fashion Show z roku 2014. Když už ji neuvidíme letos, tak si aspoň připomene starší přehlídky :D

image host image host image host image host

Personal Photos #4

2. října 2016 v 20:37 | Claire

Tak se hlásím zase po týdnu, bohužel to jinak asi nebude a poslední dobou nemám na blog ani náladu, tak snad se mi brzo vrátí. Pořád čekám na novinku, že se Candice narodilo mimčo, jelikož měla termín v září, ale pořád nic. Buď se mimču nechce ven, nebo Candice porodila potají a nikomu to neřekla, ale to bych neřekla, protože si myslím, že by se pochlubila fotkou na instagramu :) Tak snad už se brzo dočkáme :) Každopádně teď přidávám další várku osobních fotek z dřívějška. Fotky jsou opět parádní. Najdete tam pár fotek s Hermannem, nebo andílky a dalšími jejími přáteli.

image host image host image host image host

Personal Photos #3

30. srpna 2016 v 21:20 | Claire

Omlouvám se za mou neaktivitu a že teď moc neobíhám, ale jelikož jsou vedra, tak trávím čas u bazénu a pak jsem z toho sluníčka tak vyšťavená, že se mi nechce nic dělat :( :D Do toho se ještě učím na maturity a aby toho nebylo málo, tak mě popadlo šílenství a založila jsem si další blog :D Tímto žádám kohokoliv, kdo umí založit galerii na free fansite hosting, protože já to neumím a byla bych vám vděčná, kdybyste mi s tím někdo pomohl :) Bez galerie nemůžu blog ani rozjet :/ Teď už tedy k fotkám. Nejdřív jsem chtěla přidat fotky z instagramu, ale byla jsem líná je uložit, tak přidávám další várku osobních fotek. V téhle várce je dost fotek s ostatními andílky a všechny fotky jsou suprové, tak se určitě mrkněte :)

image host image host image host image host

Personal Photos #2

22. srpna 2016 v 9:09 | Claire

Tak vám dnes přináším další várku osobních fotek. Tentokrát jsou to opravdu zajímavé kousky. Na spoustě fotkách je Candice s andílky z Victoria's Secret. Tyhle fotky mám taky nejradši, hlavně když je na nich s Rosie nebo Doutzen. S Behati jsou zase ty nejvtipnější fotky :D Ke konci můžete vidět fotky, které byly pořízeny v letedle nebo po příletu na Victoria's Secret Fashion Show v roce 2014.

image host image host image host image host

Personal Photos #1

17. srpna 2016 v 9:41 | Claire

Jak jsem říkala, tak začnu přidávat osobní fotky, které byly pořízeny Candiceinými přáteli, rodinou, nebo lidmi, se kterými spolupracovala na některém projektu. Po fotkách jsem různě pátrala a snažila jsem se jich sehnat a uložit co nejvíc. Podařilo se mi ulovit neskutečných 269 fotek a stále přibývají :D Ale rozhodla jsem se je přidávat po 30, protože kdybych uložila rovnou těch 269, tak si je nikdo všechny ani pořádně neprohlédne. Takhle vždycky nechám určitý čas a přidám další várku. V tomto setu fotek je například několik fotgrafií z festivalu Burning Man, na který Candice pravidelně jezdí. Bohužel nevím, z jakého jsou roku.

image host image host image host image host

23.10.2015 - On set for an unknown project at Pier 59 Studios in NYC

28. října 2015 v 22:37 | Claire

Vím, že už jsem trapná, ale musím se zase omluvit. Holt povinností je moc a času málo. Můj denní režim v posledních dnech vypadá asi takto: jdu do školy, přijdu ze školy, sedím nad maturitníma otázkama nebo nad učením, jdu spát :D Sama jsem z toho už zoufalá, ale nedá se nic dělat :/ Navíc ani není moc co přidávat, protože kolem Candice se toho v poslední době moc neděje, ale přece jenom se objevily nějaké nové fotky :) Candice 23.10. fotila pro nějaký neznámý projekt společně se svou kamarádkou Behati Prinsloo. Nevím přesně, o co šlo, ale nejspíš to bylo focení opět pro Juicy Couture. Nicméně holky se v zákulisí hodně fotily a vznikly tyto perfektní fotky :)

image host image host image host image host

25.9.2015 - Givenchy #GRTmilano17 Party - Milan Fashion Week SS16

9. října 2015 v 16:45 | Claire

Mám pro vás pár osobek z párty, kterou pořádalo Givenchy 25.9. 2015 a jelikož Candice nafotila několik kampaní právě pro tuto značku, tak tam nesměla chybět :)

image host image host image host image host

Burning Man 2015

17. září 2015 v 10:04 | Claire

Candice se zúčastnila festivalu Burning Man, který se konal od 30. srpna do 7. září. Bohužel nevím přesně, v jaké dny Candice festival navštívila. Festival se koná každoročně na poušti Black Rock v Nevadě a oslavuje se na něm hudba, umění a nezávislost. Candice se na festival vydala se svým snoubencem Hermannem Nicolim a dalšími jejími přáteli. Kromě fotek se objevilo i jedno video právě od jednoho jejího kamaráda :)

image host image host image host image host

10.9.2015 - Bottletop charity event for New York Fashion Week

12. září 2015 v 22:01 | Claire

I z této akce vzniklo několik osobek :) A na všech to Candice opět sluší :)

image host image host image host image host

10.9.2015 - Rihanna Party At The New York Edition

12. září 2015 v 21:42 | Claire

Z Rihanniny párty mám pro vás ještě 3 osobky :) Třem šťastlivcům se podařilo vyfotit se s Candice :D

image host image host image host
 
 

Reklama