Instagram

Instagram #45

7. března 2018 v 9:40 | Claire

Tak si na chvíli odpočineme od profesionálních fotografií a podíváme se na nějaké osobní fotky. Konečně jsem se totiž dokopala přidat fotky z instagramu :D Candice za tu dobu, co jsem na to kašlala, přidala celkem 45 fotek a jedno video. Video je úžasné, Anacan na něm dává pusu na Candiceino bříško. Candice k tomuto videu napsala popisek "My Boys", v překladu "Moji kluci". Takže je asi jasné, že Candice čeká dalšího chlapečka. Moc Candice i Hermannovi gratuluju, i když nebudu lhát, přála jsem si, aby Candice tentokrát vyšla holčička :)

image host image host image host image host

Instagram #44

31. prosince 2017 v 9:00 | Claire

Tak a máme tu poslední den v roce a já tu jsem s předposledním článkem. Ještě než o něm budu povídat, tak bych vám chtěla popřát Šťastný Nový rok a ať do něho vstoupíte tou správnou nohou :) Já teď přidávám můj největší restík a to jsou fotky z instagramu :D Poslední článek z instagramu jsem přidávala v srpnu a od té doby toho Candice přidala celkem dost, dohromady 104 fotek, tak budu ráda, když se na nějaké fotky podíváte, protože jsou nádherné. Na youtube jsem opět nahrála videa, která na instagram nahrála.

image host image host image host image host

Instagram #43

11. srpna 2017 v 15:30 | Claire

Konečně jsem se dostala k přidání fotek z instagramu. Jak se teď pořád objevovaly nějaké novinky, tak jsem na to neměla čas. Naposledy jsem fotky z instagramu přidávala v březnu, za což se pěkně stydím :D Ale všechno jsem pečlivě ukládala a nahrála do galerie. Candice od té doby přidala celkem 67 fotografií a 5 videí, které jsem nahrála na youtube. Candice přidala opět pěkné fotografie, na hodně z nich je Anacan, ale nechybí ani nějaké ty profesionální fotky, nebo fotky přírody a samozřejmě jsou tam i nějaká ta selfíčka.

image host image host image host image host

Instagram #42

5. března 2017 v 21:28 | Claire

Předem se omlouvám, že jsem tu teď týden nebyla, ale upřímně jsem neměla na blog náladu ani chuť a tenhle článek vlastně přidávám i z donucení, aby to tu nestálo. Sice jsem čas měla, ale vždycky jsem si radši vymyslela nějakou činnost, jen abych nemusela na blog. Vůbec nevím, jak to teď bude, jestli tu bude pauza, nebo se mi zase nadšení do blogování vrátí, no, uvidíme. Každopádně Candice teď přidala pár krásných fotek na instagram. Tři z nich jsou s Anacanem, když byli na karnevalu v Brazílii a ty fotky jsou opravdu strašně rozkošné. Další fotky, co přidala, jsou z roku 2015, kdy ji Jerome Duran fotil v Kapském městě.

image host image host image host image host

Instagram #41

24. února 2017 v 10:43 | Claire

Naposledy jsem fotky z instagramu přidávala někdy ke konci ledna. Já totiž vždycky čekám, až se jich nakupí víc, abych je nepřidávala po jednom a teď jich přibylo celkem dost, takže je podle mě správný čas je dopřidat. Candice se s námi podělila o několik nádherných fotek s Anacanem, ale taky před dvěma dny přidala svoje "selfíčko", kde vypadá opravdu nádherně♥ Musím říct, že Anacan je opravdu podobný Hermannovi a je moc roztomilý a na té úvodce vypadá jako malý bouchač :D

image host image host image host image host

Instagram #40

24. ledna 2017 v 11:33 | Claire

Mě tak štve, že ten blog takhle stojí, ale asi mám blogovou krizi (zase) :D Navíc fakt ty novinky nejsou a to mě zabíjí :D Můžu přidávat starší fotky, ale já než se k tomu zas dokopu, no, pokusím se aspoň o to :D Jinak předběžně hlásím, že nejspíš začnu chodit do práce, ještě to není jisté, ale ve středu se tam jdu podívat, ale pravděpodobně to vyjde. Budu dělat dvanáctky krátký a dlouhý týden, takže tím pádem aktivita bude ještě nižší, ale uvidíme :) Každopádně mám pro vás nových 10 fotek z instagramu. Candice vyrazila s rodinou do Brazílie a pravděpodobně se tam pořád nachází. Pořídila opravdu moc krásné fotky na pláži a hlavně s Anacanem :)

image host image host image host image host

Instagram #39

15. ledna 2017 v 18:12 | Claire

Dnes tu pro vás ještě mám můj restík z instagramu. Dopřidala jsem fotky, které Candice na insagramu sdílela ještě v roce 2016. Takže se nelekejte toho stromečku :D Tu fotku přidala na Štědrý den a je moc pěkná :) Jinak Candice přidala fotku při kojení, dále tradičně fotky z kampaní a také fotky modelek, které obdivuje.

image host image host image host image host

Instagram #38

9. prosince 2016 v 21:41 | Claire

Když jsem viděla, jakou fotku dneska Candice přidala na instagram, tak jsem neváhala a hned jsem to musela všechno přidat. Ano, jedná se o tu fotku na úvodce, protože mě naprosto dostala a malý Anacan je prostě rozkošný. Navíc už mu jsou dva měsíce a mně to připadá jako dneska, když jsem psala o jeho narození :D Každopádně Candice přidala i nějaká svoje selfíčka a vypadá na nich dokonale. Dokonce tu fotku v zrcadle už smazala, ale já jí stihla uložit! :D Nechápu, proč jí smazala, protože je opravdu skvělá a moc se mi líbí ten top, co na ní má. No a vážně byste řekli, že před dvouma měsícema rodila? Já teda ne :D Jinak bych chtěla říct, že Candice přesáhla hranici 10 milionů sledujích, tak jí gratuluju k tomuhle úžasnému milníku :)

image host image host image host image host

Instagram #37

19. listopadu 2016 v 14:08 | Claire

Zase se vám hlásím s updatem z instagramu. Od posledního příspěvku se s námi Candice podělila o dalších 11 nových fotografií. Samozřejmě že na některých nesmí chybět ani Anacan. Dokonce se Candice pochlubila první společnou fotkou s malým a je naprosto kouzelná. Anacan bude smíšek po mamince. Taky jsem moc ráda, že Candice přidala nějakou svojí aktuální fotku a pořád vypadá skvěle. Jinak jsem taky četla, že by se Candice měla objevit na Victoria's Secret Fashion Show. Já bych byla moc ráda, kdyby to byla pravda, ale myslím si, že to pravda není.

image host image host image host image host

Instagram #36

29. října 2016 v 13:08 | Claire

Candice si užívá mateřství, a tak žádné novinky nejsou. Jen se zase nakupilo několik fotek na instagramu. Můžete si prohlédnout další fotku Anacã (může se i psát Anacan, ale já si vždycky vzpomenu na Anakina ze Star Wars :D). Je opravdu moc roztomilý :) Dále tam najdete fotku ještě, když měla Candice bříško a napsala k ní, že to bylo foceno dva dny před porodem. A jako obvykle Candice přidala i nějaké starší fotografie z jejích kampaní.

image host image host image host image host

Instagram #35

8. října 2016 v 17:11 | Claire

Tak Candice už přidala fotku miminka na instagram, tak mě to aspoň donutilo dopřidat instagramový rest :D Candice totiž v poslední době žádné aktuální fotky nepřidávala, což je logické. Jen přidala nějaké fotky z minulosti. Ale teď se tu můžeme kochat první fotkou Anacã (nevím, jak se to skloňuje :D). Ta fotka je opravdu kouzelná. Miminko je teprve den po porodu a už se usmívá. Je strašně rozkošný :3 Jen by mě zajímalo, co to má na těch ručičkách :/

image host image host image host image host

Instagram #34

12. září 2016 v 20:56 | Claire

Ahooj! Tak mám maturitu úspěšně za sebou a jsem neskutečně šťastná! :) Jsem ráda, že to už je za mnou a všechen stres odpadl :D Tenhle týden mě ale čeká pěkná honička ohledně vysoké, musím všechno zařídit a tak. Ale teď už se přesouvám k fotkám. Candice teď v pár dnech přidala 9 fotografií. Z toho jsou tři s bříškem a jsou nádherné. Zbytek jsou starší fotky, takže nebojte, ještě neporodila :D

image host image host image host image host

Instagram #33

5. září 2016 v 21:08 | Claire

Přidávám menší update z instagramu. Candice si užívá těhotenství, tak ani moc nepřidává nové věci. Pochlubila se ale svým velkým bříškem, přes které už není skoro vidět :D Taky přidala nádhernou fotku s Hermannem. Dále Candice přidala i dvě fotky z předchozích ročníků festivalu Burning Man, kterého se pravidelně zúčastňuje už řadu let a vyjádřila smutek, že se letos zúčastnit nemůžu, protože tento festival miluje. Poslední fotku přidala včera a napsala k ní, že tohle je její nálada celý den a každý den.

image host image host image host image host

Instagram #32

13. srpna 2016 v 9:05 | Claire

Mám tu další slibovaný instagram update. Od posledního přidání přibylo na Candiceině účtě 15 nových fotek a jedno video. Candice se opět pochlubila rostoucím bříškem. Možná že nakonec bude nějaký těhotenský shoot, jelikož už se objevila druhá sépiová fotka tohoto typu. No uvidíme, nebudeme předbíhat. Každopádně Candice přidala i spoustu svých fotek z různých kampaní, jako je Biotherm, Max Factor, nebo i Victoria's Secret. Nevím, jak vám, ale mně už docela fotky od Victoria's Secret chybí :D Candice také prostřednictvím instagramu popřála k narozeninám i svěma dvěma přátelům. Jedním z nich byl její dlouholetý přítel a fotograf Jerome Duran. Fotku, kterou s ním přidala, můžete vidět na úvodce, je opravdu bombová :D Na videu pak můžete vidět kousíček ze zahájení Letních olympijských her v Riu, kterého se Candice zúčastnila.

image host image host image host image host

Instagram #31

21. července 2016 v 9:54 | Claire

Mán pro vás dalších pár fotek z instagramu. Tentokrát se mi to povedlo dát dřív a nenakupilo se mi přes 50 fotek :D Celkem tedy přidávám 8 nových fotek a jedno video. Na fotkách opět můžete vidět Candiceino rostoucí bříško a ty fotky jsou opravdu nádherné. Tímto bych vám chtěla oznámit, že už se ví měsíc narození miminka. Na chlapečka se můžeme těšít v ZÁŘÍ! Mám z toho ohromnou radost, protože v září mám narozky i já :D

image host image host image host image host

Instagram #30

5. července 2016 v 9:28 | Claire

Tak jsem si řekla, že si uděláme chvilku odpočinek od Victoria's Secret a využiju to pro přidání fotek z instagramu, které jsem mimo jiné už dloooouho nepřidávala. Naposledy jsem je přidala v dubnu před maturitou a od té doby jsem se k nim nějak nedostala, až teď :D Takže si můžete užít přesně 56 staronových fotografií a k tomu 2 videjka. Na fotkách hlavně můžete pozorovat, jak Candice její bříško hezky roste. Nevím, jestli jsem to už říkala, ale jestli ne, tak se moc omlouvám, ale Candice s Hermannem čekají chlapečka :3

image host image host image host image host

Instagram #29

10. dubna 2016 v 9:35 | Claire

Po delší době přidávám fotky z instagramu. Od poslední doby, co jsem je přidávala, se Candice neflákala a přidala krásných 29 fotek. Můžete tam najít i fotku jejího bříška, které hezky roste. Také ty tři poslední fotky s chlapečkem jsou naprosto zlaté. Candice přidala i jedno video. Je to sestřih z jejího lednového výletu v Brazílii s Hermannem.

image host image host image host image host

Instagram #28

10. března 2016 v 16:59 | Claire

Zase doháním jeden restík a to je instagram, na který permanentně zapomínám :D Během doby, co jsem instagram nekontrolovala, přidala Candice úctyhodných 34 fotek a 2 videa. Najdete tam fotky z photoshootů, kampaní, akcí, přehlídek, taky nějaké to selfíčko a fotky z natáčení Victoria's Secret Swim Special, který běžel v televizi včera. Už jdem ho dneska na internetu hledala, ale ještě není k nalezení :/ Ale nebojte, hned jak ho najdu, tak ho přidám :)

image host image host image host image host

Instagram #27

7. února 2016 v 16:06 | Claire

Nevím, co se stalo, ale úplně jsem zapomněla na fotky z instagramu :D Tak to vše napravuju a přidávám fotky a videa, které Candice přidala na svůj účet od začátku ledna. V celkovém součtu je to 49 a fotek a 5 videí. Najdete tam fotky z doby, kdy byla Candice s Hermannem v Brazílii nebo v Abu Dhabi. Taky přidala fotky ze starších photoshootů, ale i z těch novějších. A nesmí chybět ani fotky z přáteli, například z oslavy narozenin Jasmine Tookes. Postupem času taky postahuju a nahraju fotky z Candiceina druhého účtu.

image host image host image host image host

Instagram #26

31. prosince 2015 v 10:25 | Claire

A ještě mám pro vás druhou várku fotek a videí z jejího hlavního účtu. Celkově je to 41 fotek a 6 videí, takže jsem toho zameškala opravdu dost :D Fotky jsou jako vždy krásné. Hlavně se mi líbí ta s Hermannem a nebo ta, kde je vyfocená s dvojitou duhou. A taky všechny fotky s Behati jsou moc pěkné. Taky bych vám tímto článkem chtěla popřát Šťastný Nový rok a užijte si Silvestra, ale s mírou :)

image host image host image host image host

Instagram: @themermaidfiles #3

31. prosince 2015 v 9:08 | Claire

Tak jsem zjistila, že jsem zase dlouho neprojížděla instagram. Ale řekla jsem si, že počkám do konce roku a přidám všechno na ráz, ať to mám hezky uzavřené :D Jako první přidávám 18 fotek z Candiceina druhého účtu @themermaidfiles.

image host image host image host image host

Instagram #25

17. listopadu 2015 v 10:41 | Claire

Kdo zase zapomněl na instagram? Nemusíte hádat dvakrát, samozřejmě že jsem to zase byla já :D Celkově přidávám 19 staronových fotek. Tento balíček obsahuje fotky s přáteli, několik fotek ze zákulisí Victoria's Secret Fashion Show, dokonce i starší fotky z předešlých přehlídek a taky se ještě můžete podívat na kostým, který měla na Halloweenu :) A navíc Candice přidala ještě jedno video od Biothermu :)

image host image host image host image host

Instagram #24

1. listopadu 2015 v 9:33 | Claire

Pořád jsem si stěžovala na to, jak nejsou novinky a úplně jsem zapomněla na Instagram :D Tak to teda honem napravuju a přidávám 24 staronových fotek a 6 videí :) Určitě se na fotky podívejte, protože stojí za to! Hlavně ty z Bora Bora :) Na jednom videu tancuje dokonce i Hula Hula taneček, nebo jak se tomu říká :D A opět je tam sestřih ze seskoku padákem :) Nebo na dalším videu vyspelovala své jméno jen svým tělem :D

image host image host image host image host

Instagram #23

11. října 2015 v 14:07 | Claire

Candice nás samozřejmě zásobovala svými fotkami i na jejím hlavním účtě :D Mně se líbí hned ta druhá, která je z focení pro Biotherm, znamená to, že nás čekají další skvělé fotky! Také přidala jedno video a věřte nebo ne, Candice se odhodlala na tandemový seskok :D To jsem teda netušila, že je až tak odvážná :D

image host image host image host image host

Instagram: @themermaidfiles #2

11. října 2015 v 10:00 | Claire

Koukala jsem, že mám zase restíky ve fotkách z instagramu, tak všechno napravuju a přináším vám 11 nových fotek z Candiceina druhého účtu @themermaidfiles.

image host image host image host image host
 
 

Reklama