CANDIDS 2018

Makes a stop at the Court of Justice of Vitoria in Espirito Santo [2.8.2018]

Pátek v 10:52 | Claire

Bohužel jsem nic nestihla přednastavit a dopadlo to tak, že jsem tu zase až po měsíci. Pořád mám tento blog v mysli, ale stejně se nakonec rozhodnu dělat něco jiného, než přidávat články právě na tento blog. Dneska mám ale zase nějakou blogovací náladu, tak jsem tu. A pokračuju tam, kde jsem skončila. Candice byla 2. srpna vyfocena, když navštívila Soudní dvůr města Vitoria ve státě Espirito Santo. No, netuším, co tam vyřizovala. Na sobě měla bílý overal, žabky a vlasy sčesala do culíku.

image host image host image host image host

Spotted on the beach with Anacã [30.7.2018]

9. listopadu 2018 v 16:04 | Claire

Tak se zase téměř po týdnu hlásím. Bohužel to během týdne moc nestíhám, takže se pokusím vždy přednastavit články přes víkend na další týden, uvidím. Navíc včera proběhla Victoria's Secret Fashion Show a to mě tak navnadilo, že bych nejradši přidala fotky z ní, ale puntičkář ve mně říká "Vše popořadě". :D Takže dnes přidávám další fotky z pláže Vitoria, kde byla Candice s Anacanem a dalšími členy rodiny. Candice na sobě měla jednodílné plavky v khaki barvě a vypadala opravdu skvěle. Na několika fotkách má přes plavky ještě průhledné světle modré šaty a hadrovou čelenku ve vlasech a samozřejmě na žádné fotce nechybí sluneční brýle. Fotek se tedy objevilo opravdu požehnaně.

image host image host image host image host

Spotted on the beach with Anacã and Hermann [15.7.2018]

3. listopadu 2018 v 13:53 | Claire

Vůbec nevím, co mě to popadlo, ale před pár dny jsem viděla jedny candids fotky s Candice, kde vypadala naprosto fantasticky a dostala jsem hroznou chuť o ní něco přidat :D Bohužel jsem ale hrozný puntičkář a nechci nic přeskakovat, takže ty úžasné fotky hned teď nepřidám a začnu tam, kde jsem skončila :D Uvidím, jak dlouho mi to vydrží a jestli začnu pravidelně přidávat, nebo tu tento článek bude zase viset několik měsíců :D Každopádně začínáme candids fotkami z 15. července, kdy byla Candice opět na pláži ve městě Vitória tenokrát i s Hermannem a synem Anacanem. Dokonce si s malým i zahrála fotbálek. Na sobě měla jednodílné černé plavky a poté i sukni.

image host image host image host image host

Spotted on the beach in Vitoria [12.7.2018]

2. září 2018 v 19:53 | Claire

Není to sen, po měsíci jsem opět tady :D Vím, že to tady hrozně vedu a upadá to tu, ale prostě se pro mě prioritou stal můj druhý blog, na kterém mě to baví víc. Dneska mě ale chytla nějaká blogová nálada a zastesklo se mi po tomto blogu. Přidávám tedy fotky z 12. července, kdy byla Candice opět vyfocena na pláži ve městě Vitoria, kde byla s rodinou, konkrétně s její maminkou a tatínkem, které můžete vidět i na pár fotkách v moři. Na sobě měla černé jednodílné plavky, na souši pak ještě černou vázací sukni a sluneční brýle.

image host image host image host image host

Spotted doing a fast shopping [7.7.2018]

1. srpna 2018 v 11:59 | Claire

Mám tu další candids fotky, tentokrát ze 7. července, kdy byla Candice vyfocena, jak šla rychle nakoupit. Podle obsahu tašky kupovala plínky a nějaké potřeby pro mimčo. Na sobě měla moc hezký outfit: kostičkované bílo-meruňkové šaty a vázací boty, k tomu sladila i sluneční brýle, které ale neměla nasazené.

image host image host image host image host

Spotted on the beach in Vitoria [6.7.2018]

30. července 2018 v 11:59 | Claire

Tak jsem zase tady :D Hrozný, já vím. No, nebudu to okecávat a jdeme na "nové" fotky. Candice byla poprvé po porodu spatřena 6. července a opět na pláži ve mětě Vitoria. Četla jsem nějaké "hejt" komentáře na její postavu, že má břicho. No, aby ne, když porodila před pár týdny, tak nebude hned zase laňka. Bych chtěla vidět ty lidi za počítačem, co to píšou :D Každopádně Candice byla na pláži s Anacanem a tentokrát se k nim připojila i její maminka s taťkou. Líbí se mi ty fotky, na kterých Candice a její táta blbnou s Anacanem :D Na sobě měla opět své oblíbené puntíkaté plavky.

image host image host image host image host

Spotted on the beach in Vitoria [5.6.2018]

3. července 2018 v 8:40 | Claire

Tuhle "novinku" přidávám až s měsíčním zpožděním. Bych si nafackovala :D Chtěla jsem ty fotky stihnout přidat ještě než se narodí mimčo, ale nesthla jsem to no, nedá se svítit :D Tak se nelekejte, Candice není zase v tom :DD Tyhle fotky jsou z 5. června, kdy byla Candice opět spatřena na pláži ve městě Vitoria. Hrozně se mi líbí, jak měla ten copánek, ten jí strašně sluší.

image host image host image host image host

Spotted on the beach in Vitoria [4.6.2018]

9. června 2018 v 17:55 | Claire

Konečně tu mám nějakou aktuálnější novinku, kterou nepřidávám s měsíčním zpožděním :D Candice byla 4. června spatřena na pláži ve městě Vitoria, kam šla relaxovat se svou rodinou a přáteli. Jsou tam i fotky, jak odcházela z pláže k autu a jela domů. Moc se mi líbí ty plavky, které na sobě měla.

image host image host image host image host

Spotted during a stroll in Espirito Santo [14.5.2018]

6. června 2018 v 14:48 | Claire

Další candids fotky pochází z toho samého dne. Tentokrát paparazzi zastihli Candice na procházce v Espirito Santo. Vypadá to, že si hrála s Anacanem, ale ten na fotkách není vidět. Na sobě měla bílý overal a vypadá to, že byla bosa.

image host image host image host image host

Spotted in Vitoria [14.5.2018]

4. června 2018 v 12:24 | Claire

Mojí neaktivitu už nebudu ani okecávat, budu jen doufat, že se polepším :D Jsem teď ale ve strašném skluzu s fotkami, a tak začnu hned s candids fotkami, které jsou z 14. května, kdy byla Candice vyfocena v ulicích města Vitoria. Na sobě měla letní květinové šaty, žabky a vlasy měla sčesané do drdolu. Pokud vás zajímá její tehotenský stav, tak zatím se mimčo ještě nenarodilo, ale Candice má termín porodu v červnu, tak očekávám, že to nebude trvat dlouho.

image host image host image host image host

Having lunch with friends in Vitoria [23.4.2018]

19. května 2018 v 21:51 | Claire

Nojo, nebudu se omlouvat, je to pořád to samé dokola :D Prostě mě teď baví můj druhý blog a už se prostě nějak nedokážu donutit přidávat na tento. No ale i tak tu mám nové fotky, no oni už tak nové ani nejsou :D Candice byla 23. dubna vyfocena ve městě Vitoria, když si zašla na oběd s rodinou a přáteli. Na sobě měla tmavě modré šaty s květinovým vzorem na hrudníku a rukávech, k tomu žabky a sluneční brýle.

image host image host image host image host

Enjoying the park with family in Vitória [22.4.2018]

8. května 2018 v 20:48 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z 22. dubna stejně jako ty předchozí. Candice byla tentokrát vyfocena s Anacanem a myslím, že sestrou Hermanna na procházce v parku v brazilském městě Vitória. Na sobě měla jednoduché bílé šaty, žabky a sluneční brýle. Líbí se mi, jak měla sepnuté vlasy.

image host image host image host image host

Out and about in Vitoria [22.4.2018]

4. května 2018 v 10:58 | Claire

Ano, jsem to já, neumřela jsem :D Omlouvám se, ale vážně jsem na tento blog neměla náladu. Novinky o Candice sleduju celou dobu, jen se prostě nikdy nedokopu je přidat. Dnes jsem si ale řekla, že je těm dnům konec (snad) :D Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Dnes tu mám tedy fotky z 22. dubna, kdy byla Candice vyfocena v ulicích brazilského města Vitória. Na sobě měla moc hezké bílé šaty s černými kosočtverci, jestli dobře vidím a k tomu žabky.

image host image host image host image host

Spotted with Hermann and Anacã on the beach [1.4.2018]

14. dubna 2018 v 12:54 | Claire

Ahoj, tak se po týdnu zase ozývám. Zjednodušeně: škola, málo času a upřímně mě to na tento blog teď moc netáhne :D Víc mě to baví na tom druhém. Každopádně tu mám candids fotky z 1. dubna, kdy byla Candice spatřena s rodinou na pláži v Brazílii. Fotek se objevilo opravdu dost. Candice na sobě měla pěkné červené plavky s bílými puntíky.

image host image host image host image host

Spotted at the airport in São Paulo [31.3.2018]

5. dubna 2018 v 12:41 | Claire

Tak tu mám konečně jiné fotky než z ulic v New Yorku :D Candice byla totiž 31. března spatřena na letišti ve městě São Paulo, kam dorazila s Hermannem a Anacanem. Zřejmě jeli za rodinou a užít si volno u moře. Na sobě měla šedé tričko a černý overal (asi) :D Já bych tomu řekla "nasrávačky" :D Ale zřejmě je pro ní tento outfit v jejím stádiu těhotenství pohodlný :) K tomu zvolila černé kotníkové vansky a opět nechyběly sluneční brýle.

image host image host image host image host

Out and About in NY with her mom Eileen and son Anacã [25.3.2018]

2. dubna 2018 v 12:29 | Claire

Další candids fotky, co tu mám, jsou z 25. března, kdy byla Candice opět spatřena v ulicích New Yorku se svou maminkou Eileen a tentokrát s sebou vzaly i malého Anacana. Candice na sobě měla legíny v bordó barvě, černý svetřík, bundu, kanady a klobou se slunečními brýlemi.

image host image host image host image host

Out and About in NY [23.3.2018]

29. března 2018 v 14:33 | Claire

Víte, co je zajímavé? Nejvíce candids fotek se objevuje vždy, když je Candice těhotná :D V roce 2016 tomu bylo taky tak, ale já si nestěžuju, aspoň je co přidávat. Candice byla 23. března opět spatřena v ulicích New Yorku. Na sobě tentokrát měla bílé šaty s modrými kolečky, k tomu šedivou bundičku, šálu levandulové barvy a kozačky. Outfit ještě doplnila černou čepicí s kšiltem a slunečními brýlemi. Outfit se mi opět líbí až na ty boty, achjo, to už je potřetí v řadě :D

image host image host image host image host

Out and About in NY with her mom Eileen [22.3.2018]

26. března 2018 v 10:35 | Claire

Dnes tu pro vás mám další candids fotky a opět se jedná o fotky s maminkou Eileen, když byly zas a znovu spatřeny v ulicích New Yorku. Candice na sobě opět měla černé šaty, kabátek, boty, čepici a šálu s pěkným vzorem. Outfit se mi líbí až na ty boty.

image host image host image host image host

Heading to NYC salon with her mom Eileen [19.3.2018]

24. března 2018 v 20:23 | Claire

Ahojky, tak dnes se hlásím s dalšími candids fotkami. Candice byla 19. března opět vyfocena s maminkou Eileen, když společně mířily do jednoho salonu v New Yorku. Na sobě měla černé šaty s bílýmí puntíky nebo kosočtverci, moc to nerozeznám. K tomu bílý kožich, šedivou šálu a černé uggy, nebo jak se to píše :D Já tenhle typ bot nesnáším :D

image host image host image host image host

Out and About in NY with her mom Eileen [16.3.2018]

21. března 2018 v 12:53 | Claire

Dnes tu mám další candids fotky, které pochází z následujícího dne, tedy 16. března. Candice byla opět vyfocena s maminkou Eileen, když šly pravděpodobně na nějaké nákupy. Objevily se fotky zvenku i z obchodu. Candice na sobě měla černé šaty (ty si teď nějak oblíbila), džínovou bundičku, černé kotníkové boty, klobouk, šálu a sluneční brýle.

image host image host image host image host

Out and About in NY [15.3.2018]

19. března 2018 v 12:10 | Claire

Po dvou měsících se také objevily nové candids fotky. Candice byla 15. března vyfocena v ulicích New Yorku a společnost jí dělala její maminka Eileen. Na sobě měla černé šaty s bílými puntíky, černou bundu s bílým kožíškem, vysoké černé kozačky a nechyběly ani sluneční brýle. Vlasy sčesala do culíku a moc jí to slušelo. Bohužel se ale objevilo jen pět fotek.

image host image host image host image host

On the beach in Bahia [10.1.2018]

22. ledna 2018 v 11:50 | Claire

Tohle jsou zatím poslední candids fotky z Brazílie. Tentokrát pochází z 10. ledna, kdy byla Candice opět na pláži s Doutzen a rodinou.

image host image host image host image host

Spotted at a restaurant in Quadrado [9.1.2018]

18. ledna 2018 v 18:22 | Claire

Tak se zase po nějaké chvilce hlásím :D Měla jsem teď trochu na pilno a věnovala jsem se hlavně učení. Dnes jsem psala dva zkouškové testy a nemám dobrý pocit ani z jednoho, tak hlavně doufám, že jsem to nějak dala, protože se mi to nechce opakovat :D Každopádně tu mám další candids fotografie z 9. ledna, kdy byla Candice v restauraci v Quadradu. Na několika fotkách je i Anacan, kterého nesla v náručí.

image host image host image host image host

Relaxes on the beach in Bahia [9.1.2018]

13. ledna 2018 v 12:24 | Claire

Jak jsem psala, tak fotek z dovolené z Brazílie je stále dost. Dnes tu mám fotky z 9. ledna, kdy byla Candice opět vyfocena s Doutzen a jejím manželem na pláži ve státě Bahia. Moc se mi líbí plavky, které na sobě měla.

image host image host image host image host

In Trancoso [5.1.2018]

10. ledna 2018 v 11:01 | Claire

Dnes tu mám další fotky z města Trancoso a můžu vás ujistit, že ještě nejsou poslední, takže se máte na co těšit. Tyto fotky pochází z 5. ledna, kdy byla Candice zachycena na pláži společně i s Doutzen Kroes a poté ve městě, kde opět fotila nějaké pěkné fotky na instagram, které také následně přidám.

image host image host image host image host
 
 

Reklama