CANDIDS 2017

Out & About in NY [8.10.2017]

Středa v 22:12 | Claire

Tak se zase hlásím, na minulý týden jsem stihla přednastavit pár článků, ale spoustu z vás psalo, že fotky nemůžete vidět. Do toho mi pak z galerie smazali fotky, co jsem přidala za celý rok, ale napsala jsem jim a všechny fotky jsou zpátky a vše funguje tak, jak má, naštěstí :) Co se týče obíhání, tak se moc omlouvám, ale nestíhám to. Minulý týden jsem na koleji neměla wifi, ale od tohoto týdne ji konečně mám, jenže i tak nemám na blog moc čas. Učení je dost, už jsme psali i test, do toho spoustu věcí nechápu (prokletá matika, fyzika a latina), takže super :D Ale škola mě zatím baví, snad mi to vydrží :D Pokusím se vás oběhnout zítra večer, až přijdu ze školy. No a teď konečně k novým fotkám. Candice byla 8. října spatřena v ulicích New Yorku společně s Hermannem a Anacanem. Na sobě měla černobílé pruhované tričko, černé tepláky a botasky a sluneční brýle. Jo a abych nezapomněla, tak malý Anacan oslavil 5. října první rok! Neskutečný, jak to utíká!

image host image host image host image host

Outside the Bottega Veneta show [23.9.2017]

2. října 2017 v 9:48 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z Milána. Fotky jsou zvenku módní přehlídky Bottega Veneta, na které se objevila i Candice a předvedla jeden outfit. Fotky a video z pžehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla žluté tričko, černou koženou sukni a bílé tenisky. Candice to opět moc slušelo.

image host image host image host image host

Arriving at Versace After Party [22.9.2017]

26. září 2017 v 15:37 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky z 22. září, když Candice přicházela na After Party, která se konala po skončení módní přehlídky Versace. Na sobě měla bílé tílko a k tomu modré kalhoty s různými vzory. V ruce ještě držela koženou bundu a outfit doladila černými lodičkami, kabelkou a náramkem kolem kotníku.

image host image host image host image host

Leaving the Versace show [22.9.2017]

24. září 2017 v 16:56 | Claire

Dnes tu pro Vás mám další candids fotky, které pochází z 22. září, když opouštěla módní přehlídku Versace, která se konala v rámci Týdnu módy v Miláně a Candice na ní předvedla dva outfity. Fotky a video z přehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla černé tričko se vzorem, k tomu vínovou sukni s vysokým pasem a bílé sandálky s kabelkou.

Leaving Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

17. září 2017 v 9:19 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z 9. září, když Candice odcházela z After Party, která se konala po módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga, na níž Candice předvedla i jeden z modelů. Fotky z After Party a přehlídky najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host

Arriving at Harper's Bazaar ICONS party [8.9.2017]

12. září 2017 v 11:57 | Claire

Candice se 8. září ještě zúčastnila Harper's Bazaar ICONS party a ještě před tím, než přidám fotky z akce, tady mám candids fotky, jak na akci přicházela. Candice na sobě měla stejný outfit jako na Daily Front Row's Fashion Media Awards.

image host image host image host image host

Arriving at Mert & Marcus Book Launch [7.9.2017]

10. září 2017 v 17:21 | Claire

S Candice se toho v posledních dnech objevilo opravdu dost, takže to všechno budu přidávat hezky postupně. Včera jsem Vám přidávala fotky z akce Mert & Marcus Book Launch, kde se oslavovala kniha vydaná duem fotografů Mert Alas a Marcus Piggott. A právě se objevily candids fotky, kdy na tuto akci Candice přicházela.

image host image host image host image host

Arriving at LAX Airport in Los Angeles [30.8.2017]

1. září 2017 v 17:07 | Claire

Ahoj všichni! Dnes tu mám další candids fotografie, tentokrát z 30. srpna, kdy si fotografové počkali na Candice na letišti LAX v Los Angeles. Podle informací Candice odlétá na festival Burning Man, který se koná tento víkend na poušti Black Rock Desert v Nevada City. Candice se tohoto festivalu zúčastňuje pravidelně, loni se kvůli těhotenství ale nezúčastnila. Candice na sobě měla pohodlné oblečení vhodné do letadla a i vněm vypadala skvěle.

image host image host image host image host

Arriving at/Leaving the Victoria's Secret Fashion Show Fittings [28.8.2017]

31. srpna 2017 v 9:24 | Claire

Krásný den všem! Dnes tu mám jednu skvělou novinku! Candice byla 28. srpna zastižena fotografy, když mířila na zkoušení kostýmů na letošní Victoria's Secret Fashion Show, která se bude konat ve městě Shanghai v Číně. Přesné datum ještě nevím, ale určitě to bude velkolepé, protože prostě Čína :D Už se nemůžu dočkat, až uvidíme, jaké kostýmy na sobě bude mít Candice, doufám, že budou zase tři a ne jen dva jako naposledy. Myslím, že andílci by měli mít více kostýmů než ostatní modelky. Připadá mi nefér, když nové modelky, jako byly třeba Kendall nebo Gigi měly hned dva kostýmy stejně jako andílci. No, kažopádně Candice vypadala naprosto fantasticky! Na sobě měla bílé košilové šaty, ke kterým zvolila šedé lodičky a kabelku. Do článku jsem přidala i fotky z toho, když ze zkoušení odcházela a nesla si nějaká křídla a tašku. Když už jsem se tak rozepsala, tak bych Vám v tomto článku chtěla poděkovat za nominace na Blog Summer Awards. Nechtěla jsem to nikde sdílet ani psát o tom, abyste pro mě hlasovali, protože je to Vaše volba a já věřím, že budete hlasovat pro toho, u koho cítíte, že si to nejvíce zaslouží a ne proto, že je to třeba Váš kamarád a tak. Sice to bude znít jako ohrané klišé, ale mně už jen udělalo radost to, že si na tento blog a na mě někdo vzpomněl a nominoval. Je hezké vidět, že ta práce na blogu za něco stojí :)

image host image host image host image host
image host image host image host image host

On a Set of Victoria's Secret Holiday Catalog Photoshoot [14.8.2017]

22. srpna 2017 v 9:00 | Claire

Mám tu další fotky ze 14. srpna, Candice kromě natáčení a focení reklamy, fotila také do katalogu Victoria's Secret a opět nebyla sama. Tentokrát s ní fotili další a jiní andílci než v předchozích dvou případech, Martha Hunt a Stella Maxwell. Bohužel fotky jsou focené ze špatného místa a Candice není někde ani pořádně vidět, protože ji zakrývájí Martha se Stellou. Moc se mi ale líbí to spodní prádlo a no bože, ty její vlasy!

image host image host image host image host

Shooting the VS Holiday Commercial [14.8.2017]

19. srpna 2017 v 13:49 | Claire

Natáčení/focení nové prázdninové reklamy pro Victoria's Secret pokračovalo i 14. srpna. Tentokrát Candice doplnily i Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Jsem ráda, že spolu fotily zrovna tyto tři, protože to jsou pro mě ty pravé tváře Victoria's Secret.

image host image host image host image host

Filming the VS Holiday Commercial in Aspen [12.8.2017]

17. srpna 2017 v 14:34 | Claire

Omlouvám se za mou měnší neaktivitu, ale na blog v poslední době není nějak čas nebo prostě nálada. Každopádně tu po měsíci máme nějaké nové candids fotografie, které pochází z 12. srpna, kdy Candice natáčela v Aspenu prázdninovou reklamu pro Victoria's Secret. Společně s ní tam natáčely další VS andílci, na těchto fotkách je s ní Josephine Skriver.

image host image host image host image host

Out and About in NY [15.7.2017]

19. července 2017 v 14:20 | Claire

Dobré odpoledne, opět se hlásím s novými candids fotkami. Candice byla totiž viděna 15. července v ulicích New Yorku. Na sobě opět měla pěkný letní outfit, v podobě modrého overalu s proužky, který jsme na ní letos už mohli vidět. K tomu zvolila bílé Vansky, černou kabelku a nechyběly ani sluneční brýle.

Out and About in NY with Hermann [4.7.2017]

9. července 2017 v 14:28 | Claire

Pokračuji dalšími candids fotkami, které jsou z následujícího dne, tedy 4. července, kdy byla Candice vyfocena společně s Hermannem, jak míří na společnou snídani. Když jsem ty fotky viděla, hned jsem si je zamilovala. To, jak se na fotkách usmívají, je prostě sladký :D Jsou opravdu krásný pár a sluší jim to spolu. Budu se zase opakovat, ale Candice vypadala opět nádherně :)

Candice and family enjoy a day at a park in NYC [3.7.2017]

7. července 2017 v 16:24 | Claire

Dobré odpoledne, dneska se hlásím s prvními červencovými candids fotkami a dokonce jsou to snad ty jedny z nejkrásnějších, co jsme mohli tenhle rok vidět. Candice si totiž zašla 3. července do parku společně se svojí rodinou (synem Anacanem, snoubencem Hermannem a dalšími). Na všech fotkách ale můžeme hlavně vidět Candice s Anacanem a jsou to naprosto kouzelné fotky. Myslela jsem, že bude brunet, ale vypadá to, že bude blonďák :D Navíc Candice vypadala nádherně, měla moc hezké šaty. Celkově jsou to opravdu krásné rodinné fotky.

Out and About in NY [26.6.2017]

2. července 2017 v 12:56 | Claire

Dobré odpoledne, dneska tu mám další candids fotky, které pochází z 26. června, když byla Candice viděna v ulicích New Yorku. Na sobě měla krásné, pruhované, bílo-modré šaty a sandálky z její vlastní kolekce pro Mara & Mine. Pokud tento blog sledujete pravidelně, tak jste tyto šaty na Candice mohli vidět už v tehotenství. Na to, že jsou to jen candids fotky, tak jsou moc pěkné a Candice vypdala úchvatně.

Leaving a building after a VS shoot [21.6.2017]

28. června 2017 v 16:31 | Claire

Hlásím se s dalšími candids fotkami! :D Dne 21. června si na Candice počkali paparazzi před budovou, ve které fotila pro Victoria's Secret. Na sobě měla krátký červený komplet, který je na toto letní počasí naprosto iděální. V ten den ale celkem foukal vítr, který si pohrál s jejími vlasy :D

After Versace Men's Show [17.6.2017]

26. června 2017 v 20:27 | Claire

Dnes tu mám pro vás fotky, které vznikly po skončení módní přehlídky Versace v Miláně. Candice byla vyfocena, když opouštěla přehlídku a dále pak, když vycházela z auta a pravděpodobně mířila do svého hotelu. Na sobě měla jednoduchý outfit v podobě bílého tílka a třičtvrtečních kalhot, které jsou opravdu zajémavé a moc pěkné. Vlasy měla uhlazené ještě z módní přehlídky.

Shopping with Anacã [13.6.2017]

17. června 2017 v 17:10 | Claire

Tak už mám za sebou další dvoje přijímačky a už mi zbývají jen jedny příští týden a budu mít klid, tak snad aspoň jedny dobře dopadnou :D Nicméně Candice zašla 13. června na nákupy a vzala s sebou i Anacana, kterého ale na fotkách neuvidíte, protože byl v kočárku. Na sobě měla červený overal a k tomu žabky a ladící červené sluneční brýle.

Shooting for Vogue in NY [2.6.2017]

9. června 2017 v 15:39 | Claire

Omlouvám se za tu menší neaktivitu, ale v úterý jsem měla první přijímačky a od té doby jsem taková nesvá :D Pořád o tom přemýšlím, ale netroufám si zjišťovat správné odpovědi, protože se nechci stresovat, že jsem to neudělala, takže si počkám až na výslekdy :D Příští týden jedu dvakrát na přijímačky do Prahy a přespříští týden do Kladna, tak doufám, že mě někam vezmou, jinak si asi půjdu hodit mašli :D No a teď už ke Candice :D Candice fotila 2. června v New Yorku photoshoot pro Vogue. Určitě si pamatujete, že pro Vogue fotila i v Brazílii v březnu, takže nevím, jestli je tohle pokračování toho photoshootu, nebo je to nový photoshoot, no uvidíme. Každopádně se už těším na výsledek.

Out in Soho [1.6.2017]

5. června 2017 v 12:29 | Claire

Dnes tu mám první červnové candids fotky. Candice byla totiž 1. června spatřena ve čtvrti Soho. Objevilo se ale jen pět fotek, ale aspoň máme něco. Na sobě měla opět velmi pěkný outfit, tmavě modré šaty s bílými proužky, k tomu sandálky a opět vytáhla i sluneční brýle :D Moc se mi líbí i její doplňky, hlavně ty náušnice.

image host image host image host image host

Out and About After VS Photoshoot [26.5.2017]

3. června 2017 v 21:08 | Claire

Candice se už nějaký ten týden věnuje práci a dokonce už opět fotí pro Victoria's Secret. Jedno takové focení měla 26. května. Když skončila s focením, tak ji paparazzi hned zastihli na ulici. Na fotkách je i vidět, že se nechala fotit svým kamarádem a zároveň fotografem Jerome Duranem. Nešlo ale o žádné profesionální focení, jen takové osobní pro fotky na instagram a tak. Na sobě měla letní outfit v podobě džínových šortek a černého topu, k tomu zvolila černou kabelku a sandálky z kolekce Mara & Mine, na které sama spolupracovala, o tom se ale ještě dozvíte v samostatném článku. Tyto candids fotky jsou zároveň jedny z mála, na kterých nemá sluneční brýle a to je opravdu vzácnost :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [25.5.2017]

31. května 2017 v 13:12 | Claire

Tak a vracíme se zpátky ke candids fotkám, protože se objevily další dva sety fotek. Tento první je z 25. května, kdy byla Candice spatřena v New Yorku. Společnost jí dělal i Hermann, se kterým byli nejspíš na nějaké vyjížďce. Na sobě měla bílé tílko a modrou sukni se vzory. Opět jí to strašně slušelo.

image host image host image host image host

Spotted In East Village With Hermann [8.5.2017]

26. května 2017 v 15:01 | Claire

Zatím poslední candids fotky pochází z 8. května. Jsem ráda, že jsem to už dopřidala, protože se těším, až vám přidám Candiceiny nové kampaně! :) Každopádně Candice byla opět spatřena v East Village s Hermannem. Na sobě měla opět moc pěkný outfit, zřejmě šaty s bundičkou, kterou jste na ní mohli vidět nedávno.

image host image host image host image host

Out and About with Hermann [3.5.2017]

21. května 2017 v 15:55 | Claire

3. května byla Candice opět spatřena v East Village. Tentokrát ale nebyla sama a společnost jí dělal její snoubenec Hermann Nicoli. Na sobě měla slušivý outfit v podobě džín, halenky a stylové bundy. Není ani žádným překvapením, že opět měla sluneční brýle :D Fotek je jen pár a nejsou v moc dobré kvalitě, ale dá se to.

image host image host image host image host
 
 

Reklama