CANDIDS 2017

On a Set of Victoria's Secret Holiday Catalog Photoshoot [14.8.2017]

Úterý v 9:00 | Claire

Mám tu další fotky ze 14. srpna, Candice kromě natáčení a focení reklamy, fotila také do katalogu Victoria's Secret a opět nebyla sama. Tentokrát s ní fotili další a jiní andílci než v předchozích dvou případech, Martha Hunt a Stella Maxwell. Bohužel fotky jsou focené ze špatného místa a Candice není někde ani pořádně vidět, protože ji zakrývájí Martha se Stellou. Moc se mi ale líbí to spodní prádlo a no bože, ty její vlasy!

image host image host image host image host

Shooting the VS Holiday Commercial [14.8.2017]

Sobota v 13:49 | Claire

Natáčení/focení nové prázdninové reklamy pro Victoria's Secret pokračovalo i 14. srpna. Tentokrát Candice doplnily i Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Jsem ráda, že spolu fotily zrovna tyto tři, protože to jsou pro mě ty pravé tváře Victoria's Secret.

image host image host image host image host

Filming the VS Holiday Commercial in Aspen [12.8.2017]

17. srpna 2017 v 14:34 | Claire

Omlouvám se za mou měnší neaktivitu, ale na blog v poslední době není nějak čas nebo prostě nálada. Každopádně tu po měsíci máme nějaké nové candids fotografie, které pochází z 12. srpna, kdy Candice natáčela v Aspenu prázdninovou reklamu pro Victoria's Secret. Společně s ní tam natáčely další VS andílci, na těchto fotkách je s ní Josephine Skriver.

image host image host image host image host

Out and About in NY [15.7.2017]

19. července 2017 v 14:20 | Claire

Dobré odpoledne, opět se hlásím s novými candids fotkami. Candice byla totiž viděna 15. července v ulicích New Yorku. Na sobě opět měla pěkný letní outfit, v podobě modrého overalu s proužky, který jsme na ní letos už mohli vidět. K tomu zvolila bílé Vansky, černou kabelku a nechyběly ani sluneční brýle.

Out and About in NY with Hermann [4.7.2017]

9. července 2017 v 14:28 | Claire

Pokračuji dalšími candids fotkami, které jsou z následujícího dne, tedy 4. července, kdy byla Candice vyfocena společně s Hermannem, jak míří na společnou snídani. Když jsem ty fotky viděla, hned jsem si je zamilovala. To, jak se na fotkách usmívají, je prostě sladký :D Jsou opravdu krásný pár a sluší jim to spolu. Budu se zase opakovat, ale Candice vypadala opět nádherně :)

Candice and family enjoy a day at a park in NYC [3.7.2017]

7. července 2017 v 16:24 | Claire

Dobré odpoledne, dneska se hlásím s prvními červencovými candids fotkami a dokonce jsou to snad ty jedny z nejkrásnějších, co jsme mohli tenhle rok vidět. Candice si totiž zašla 3. července do parku společně se svojí rodinou (synem Anacanem, snoubencem Hermannem a dalšími). Na všech fotkách ale můžeme hlavně vidět Candice s Anacanem a jsou to naprosto kouzelné fotky. Myslela jsem, že bude brunet, ale vypadá to, že bude blonďák :D Navíc Candice vypadala nádherně, měla moc hezké šaty. Celkově jsou to opravdu krásné rodinné fotky.

Out and About in NY [26.6.2017]

2. července 2017 v 12:56 | Claire

Dobré odpoledne, dneska tu mám další candids fotky, které pochází z 26. června, když byla Candice viděna v ulicích New Yorku. Na sobě měla krásné, pruhované, bílo-modré šaty a sandálky z její vlastní kolekce pro Mara & Mine. Pokud tento blog sledujete pravidelně, tak jste tyto šaty na Candice mohli vidět už v tehotenství. Na to, že jsou to jen candids fotky, tak jsou moc pěkné a Candice vypdala úchvatně.

Leaving a building after a VS shoot [21.6.2017]

28. června 2017 v 16:31 | Claire

Hlásím se s dalšími candids fotkami! :D Dne 21. června si na Candice počkali paparazzi před budovou, ve které fotila pro Victoria's Secret. Na sobě měla krátký červený komplet, který je na toto letní počasí naprosto iděální. V ten den ale celkem foukal vítr, který si pohrál s jejími vlasy :D

After Versace Men's Show [17.6.2017]

26. června 2017 v 20:27 | Claire

Dnes tu mám pro vás fotky, které vznikly po skončení módní přehlídky Versace v Miláně. Candice byla vyfocena, když opouštěla přehlídku a dále pak, když vycházela z auta a pravděpodobně mířila do svého hotelu. Na sobě měla jednoduchý outfit v podobě bílého tílka a třičtvrtečních kalhot, které jsou opravdu zajémavé a moc pěkné. Vlasy měla uhlazené ještě z módní přehlídky.

Shopping with Anacã [13.6.2017]

17. června 2017 v 17:10 | Claire

Tak už mám za sebou další dvoje přijímačky a už mi zbývají jen jedny příští týden a budu mít klid, tak snad aspoň jedny dobře dopadnou :D Nicméně Candice zašla 13. června na nákupy a vzala s sebou i Anacana, kterého ale na fotkách neuvidíte, protože byl v kočárku. Na sobě měla červený overal a k tomu žabky a ladící červené sluneční brýle.

Shooting for Vogue in NY [2.6.2017]

9. června 2017 v 15:39 | Claire

Omlouvám se za tu menší neaktivitu, ale v úterý jsem měla první přijímačky a od té doby jsem taková nesvá :D Pořád o tom přemýšlím, ale netroufám si zjišťovat správné odpovědi, protože se nechci stresovat, že jsem to neudělala, takže si počkám až na výslekdy :D Příští týden jedu dvakrát na přijímačky do Prahy a přespříští týden do Kladna, tak doufám, že mě někam vezmou, jinak si asi půjdu hodit mašli :D No a teď už ke Candice :D Candice fotila 2. června v New Yorku photoshoot pro Vogue. Určitě si pamatujete, že pro Vogue fotila i v Brazílii v březnu, takže nevím, jestli je tohle pokračování toho photoshootu, nebo je to nový photoshoot, no uvidíme. Každopádně se už těším na výsledek.

Out in Soho [1.6.2017]

5. června 2017 v 12:29 | Claire

Dnes tu mám první červnové candids fotky. Candice byla totiž 1. června spatřena ve čtvrti Soho. Objevilo se ale jen pět fotek, ale aspoň máme něco. Na sobě měla opět velmi pěkný outfit, tmavě modré šaty s bílými proužky, k tomu sandálky a opět vytáhla i sluneční brýle :D Moc se mi líbí i její doplňky, hlavně ty náušnice.

image host image host image host image host

Out and About After VS Photoshoot [26.5.2017]

3. června 2017 v 21:08 | Claire

Candice se už nějaký ten týden věnuje práci a dokonce už opět fotí pro Victoria's Secret. Jedno takové focení měla 26. května. Když skončila s focením, tak ji paparazzi hned zastihli na ulici. Na fotkách je i vidět, že se nechala fotit svým kamarádem a zároveň fotografem Jerome Duranem. Nešlo ale o žádné profesionální focení, jen takové osobní pro fotky na instagram a tak. Na sobě měla letní outfit v podobě džínových šortek a černého topu, k tomu zvolila černou kabelku a sandálky z kolekce Mara & Mine, na které sama spolupracovala, o tom se ale ještě dozvíte v samostatném článku. Tyto candids fotky jsou zároveň jedny z mála, na kterých nemá sluneční brýle a to je opravdu vzácnost :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [25.5.2017]

31. května 2017 v 13:12 | Claire

Tak a vracíme se zpátky ke candids fotkám, protože se objevily další dva sety fotek. Tento první je z 25. května, kdy byla Candice spatřena v New Yorku. Společnost jí dělal i Hermann, se kterým byli nejspíš na nějaké vyjížďce. Na sobě měla bílé tílko a modrou sukni se vzory. Opět jí to strašně slušelo.

image host image host image host image host

Spotted In East Village With Hermann [8.5.2017]

26. května 2017 v 15:01 | Claire

Zatím poslední candids fotky pochází z 8. května. Jsem ráda, že jsem to už dopřidala, protože se těším, až vám přidám Candiceiny nové kampaně! :) Každopádně Candice byla opět spatřena v East Village s Hermannem. Na sobě měla opět moc pěkný outfit, zřejmě šaty s bundičkou, kterou jste na ní mohli vidět nedávno.

image host image host image host image host

Out and About with Hermann [3.5.2017]

21. května 2017 v 15:55 | Claire

3. května byla Candice opět spatřena v East Village. Tentokrát ale nebyla sama a společnost jí dělal její snoubenec Hermann Nicoli. Na sobě měla slušivý outfit v podobě džín, halenky a stylové bundy. Není ani žádným překvapením, že opět měla sluneční brýle :D Fotek je jen pár a nejsou v moc dobré kvalitě, ale dá se to.

image host image host image host image host

Leaving Met Gala after party [1.5.2017]

20. května 2017 v 16:58 | Claire

Tak konečně se dostávám ke candids fotkám z května. Tyto fotky jsou z 1. května a ještě se týkají Met Gala, jelikož na nich Candice odchází z after party právě po prestižním Met Gala. Na sobě měla jen delší černou mikinu, což je opravdu zajímavá volba, ale aspoň se cítila pohodlně :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [29.4.2017]

17. května 2017 v 22:12 | Claire

Hrozně jsem se těšila, až tyto fotky přidám, protože jsou naprosto senzační! Opět se jedná o candids fotky z New Yorku. Candice tentokrát nechala bundu a kalhoty doma a pořádně se vyletnila. Měla na sobě krátký, tmavě modrý, proužkatý overal, ke kterému zvolila bílé Conversky. Vlasy sčesala do culíku, na uších ji zdobily zlaté kruhy a jako vždy nechyběly ani sluneční brýle. Vypadala naprosto perfektně a dokonce na mě některé fotky působí jako photoshoot :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [27.4.2017]

13. května 2017 v 16:04 | Claire

A jsou tu další candids fotky a to hned z dalšího dne 27. dubna, kdy byla Candice vyfocena v ulicích New Yorku. Společnost jí dělala nějaká paní, kterou bohužel neznám, ani mi není nijak povědomá. Candice ale opět ukázala, že je královna stylu. Opět zvolila džínovou kombinaci tentokrát ale ve světlejším odstínu. Opravdu bych jí nic nevytkla, protože vypadala senzačně. Hodně mě zaujaly i její náušnice. I ta bunda je zajímavá, hlavně tím, jak má na zádech kostru.

image host image host image host image host

Spotted in East Village [26.4.2017]

9. května 2017 v 13:55 | Claire

Tak po krásných fotkách z Met Gala se vracíme zpátky ke candids fotkám a zamíříme ještě do dubna, přesněji do 26. dubna, kdy byla Candice spatřena v East Village. Pravděpodobně si byla něco malého koupit podle té taštičky. Tentokrát zvolila džínový styl, na sobě totiž měla džíny, bílé tričko, džínovou bundu s koženým límečkem a bílé tenisky s modrou kabelkou a opět nezapomněla na sluneční brýle. Bohužel jí nejde vidět moc do obličeje, jelikož se buď škrábala, nebo se spíš podle mě snažila skrýt před fotografy. Ale outfit byl moc pěkný a seklo jí to.

image host image host image host image host

Out and About in NY [5.4.2017]

29. dubna 2017 v 16:07 | Claire

Tohle měly být původně zatím poslední candids fotky, ale dnes se objevily další dva sety fotek :D Už jsem se těšila na kampaně, ale to nevadí, aspoň je co přidávat :D Tyto fotky jsou tedy z 5. dubna, kdy si Candice opět vyšla se svojí maminkou tentokrát ale bez Anacana. Na sobě měla černé šaty, přes které ještě přehodila černý světřík. Outfit pak doplnila černými balerínkami, kabelkou a zas a znovu nemohly chybět sluneční brýle :D

image host image host image host image host

Walking in NY with her mom and Anacâ [1.4.2017]

25. dubna 2017 v 17:56 | Claire

A jsou tu další candids fotky Candice s její maminkou a Anacanem, které pochází z 1. dubna. Na pár fotkách je ale Candice sama, takže se buď někde sešly, nebo rozešly. Candice vypadala opět neskutečně skvěle. Na sobě měla džíny, černou koženou bundu, pod kterou měla modrou mikinu a tričko. K tomu měla vysoké černé kozačky a nechyběla ani čepice a samozřejmě sluneční brýle.

image host image host image host image host

Walking with Anacâ and her mom in East Village [30.3.2017]

22. dubna 2017 v 20:33 | Claire

Týden utekl jako voda a já jsem se zase až dodnes k ničemu nedokopala :D Nebudu se už omlouvat ani vymlouvat, protože se jedná pořád o to samé a asi to jen tak neskončí :D Tak a teď k fotkám! Candice byla 30. března spatřena v East Village s Anacanem a se svojí maminkou. Tentokrát se na fotografy nijak neusmívala a schovávala se za šálou. Opět měla parádní outfit, který není vidět celý, ale vypadá to, že měla legíny, nějakou halenku a přes to kabát s červenou šálou a opět nesměly chybět sluneční brýle.

image host image host image host image host

Shopping at Givenchy on Madison Avenue in New York City [24.3.2017]

16. dubna 2017 v 21:50 | Claire

A mám tu další candids fotky. Už bych je taky ráda dopřidala, protože chci přidat i další fotky, ale kvůli datumu chci nejdřív dopřidat ty candids fotky. Jenže jak jsem neaktivní a nechce se mi sem, tak to vůbec neubývá, achjo :D Stále hledám své staré blogové já :D Candice byla 24. března na nákupech na Madison Avenue v New Yorku, kde navštívila i obchod Givenchy. Její outfit opět nezklamal, i když já nemusím ty klahoty s těmi děravými koleny a na ní mi to prostě nevadí :D Vypadala fantasticky!

image host image host image host image host

Out and About in East Village [23.3.2017]

12. dubna 2017 v 12:07 | Claire

Achjo, já jsem fakt strašná :D Každý den si říkám, že něco přidám a nakonec to stejně odložím a odkládám to do nekonečna. Dneska jsem se ale odhodlala, protože už to je zase týden, co jsem nic nepřidala. Musím taky oběhnout affiliates, kterým se moc omlouvám za to, jak to teď flákám. No a teď už k fotkám. Opět se jedná o candids fotky z 23. března, kdy byla Candice v East Village. Na sobě měla naprosto parádní outfit, který se mi moc líbí a jí ohromně sluší.

image host image host image host image host
 
 

Reklama