CANDIDS 2017

Enjoying the beach with family in Vitória [21.12.2017]

26. prosince 2017 v 13:45 | Claire

A nával candids fotek stále pokračuje :D Candice byla 21. prosince zachycena opět na pláži. Tentokrát ve městě Vitória ve státě Espirito Santo v Brazílii. Candice tam trávila čas se svojí rodinou, i když na fotkách je vidět jen jedna příbuzná nebo kamarádka. Fotky ale bohužel nejsou moc kvalitní.

image host image host image host image host

At the Fernando De Noronha Airport [20.12.2017]

25. prosince 2017 v 13:10 | Claire

Tak snad jste si Štědrý den náležitě užili, já věřím že ano :) Dnes tu mám další candids fotky tentokrát z 20. prosince, kdy byla Candice spatřena na letišti na ostrově Fernando De Noronha v Brazílii. Candice mířila do brazilského města Vitória. Na sobě měla dlouhou bílou sukni, šedé tričko, bílé tenisky a outfit ještě doplnila kloboukem.

image host image host image host image host

At the beach on Fernando De Noronha in Brazil [16.12.2017]

24. prosince 2017 v 14:21 | Claire

Tak vám všem přeji krásný Štědrý den! Užijte si chvíle pohody se svojí rodinou a ať každý najdete pod stromečkem, co si přejete, i když nejdůležitější jsou ty nehmotné věci jako je například zdraví. Já tu mám dnes naprosto nádherné rodinné fotky, které jsou z 16. prosince z ostrova Fernando De Noronha v Brazílii. I na těchto fotkách to vypadá, že Candice fotí nějaký photoshoot nebo kampaň, protože na pár fotkách je i vidět fotograf a to dokonce i na fotkách s Anacanem, takže nějaký společný photoshoot by byl opravdu super! Ty fotky s Anacanem jsou prostě strašně roztomilé!

image host image host image host image host

At the beach on Fernando De Noronha in Brazil [15.12.2017]

23. prosince 2017 v 15:20 | Claire

Mám tu další fotky z ostrova Fernando De Noronha v Brazílii, které pochází z 15. prosince. Tentokrát to na mě ale působí, že Candice fotila nějaký photoshoot nebo kampaň. Navíc je to zvláštní, ale na těchto fotkách bych vůbec neřekla, že je těhotná :D

image host image host image host image host

At the beach on Fernando De Noronha in Brazil [14.12.2017]

22. prosince 2017 v 21:30 | Claire

Ahoj všichni! Ze všeho nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem tu dlouho nebyla, ale měla jsem k tomu důvod. Minulý víkend se mi přeinstalovával počítač. Instalace ale nevyšla, a tak se mi musely smazat všechny soubory a programy a instalace se prováděla znovu. Jenže ani to nevyšlo a já pak musela odjet na kolej. Takže jsem týden na koleji byla s úplně prázdným notebookem bez obrázků, programů a prostě všeho. Ani jsem si nemohla nic instalovat, protože až bych přijela domů, tak by se instalace zkoušela znovu. Takže jsem nemohla celý týden nic přidat. Včera se ale instalace povedla a já se konečně ozývám. Objevilo se několik novinek a ještě musím přidat ty starší a chci to vše stihnout do konce roku, takže teď nejspíš bude nával článků :D Každopádně teď k novým fotkám. Candice si v posledních několika dnech užívala se svojí rodinou na pláži na ostrově Fernando De Noronha v Brazílii. Tyto fotky jsou z 14. prosince. Na pár fotkách už jde hezky vidět její zakulacující se bříško.

image host image host image host image host

Arriving at the Victoria's Secret Fashion Show Viewing Party [28.11.2017]

10. prosince 2017 v 15:28 | Claire

Přidávám ještě několik candids fotek, které byly pořízeny 28. listopadu v době, kdy Candice přicházela na Victoria's Secret Fashion Show Viewing Party v New Yorku. Podle fotek přišla Candice na akci v dobré náladě. Na pár fotkách je s Candice i Bella Hadid.

image host image host image host image host

Out for a lunch in NYC [25.10.2017]

28. října 2017 v 22:44 | Claire

Já vím, že jsem hrozná, ale přiznám se, že i když mám po škole na blog čas, tak se mi prostě do toho nechce a k přidání článků se musím nutit. Vím, že by to takhle nemělo být a asi to nemá smysl, ale teď nedokážu říct, jak to bude dál. Asi se tu prostě čas od času takhle zjevím a pak zase na nějakou chvíli zmizím. No a teď už k novým fotkám. Candice byla 25. října spatřena v New Yorku, kde zašla do restaurace na oběd se svými přáteli. Na sobě měla teplákovou soupravu s černým crop-topem a k tomu zvolila černé kanady a nechyběly ani sluneční brýle.

image host image host image host image host

Out & About in NY [8.10.2017]

11. října 2017 v 22:12 | Claire

Tak se zase hlásím, na minulý týden jsem stihla přednastavit pár článků, ale spoustu z vás psalo, že fotky nemůžete vidět. Do toho mi pak z galerie smazali fotky, co jsem přidala za celý rok, ale napsala jsem jim a všechny fotky jsou zpátky a vše funguje tak, jak má, naštěstí :) Co se týče obíhání, tak se moc omlouvám, ale nestíhám to. Minulý týden jsem na koleji neměla wifi, ale od tohoto týdne ji konečně mám, jenže i tak nemám na blog moc čas. Učení je dost, už jsme psali i test, do toho spoustu věcí nechápu (prokletá matika, fyzika a latina), takže super :D Ale škola mě zatím baví, snad mi to vydrží :D Pokusím se vás oběhnout zítra večer, až přijdu ze školy. No a teď konečně k novým fotkám. Candice byla 8. října spatřena v ulicích New Yorku společně s Hermannem a Anacanem. Na sobě měla černobílé pruhované tričko, černé tepláky a botasky a sluneční brýle. Jo a abych nezapomněla, tak malý Anacan oslavil 5. října první rok! Neskutečný, jak to utíká!

image host image host image host image host

Outside the Bottega Veneta show [23.9.2017]

2. října 2017 v 9:48 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z Milána. Fotky jsou zvenku módní přehlídky Bottega Veneta, na které se objevila i Candice a předvedla jeden outfit. Fotky a video z pžehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla žluté tričko, černou koženou sukni a bílé tenisky. Candice to opět moc slušelo.

image host image host image host image host

Arriving at Versace After Party [22.9.2017]

26. září 2017 v 15:37 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky z 22. září, když Candice přicházela na After Party, která se konala po skončení módní přehlídky Versace. Na sobě měla bílé tílko a k tomu modré kalhoty s různými vzory. V ruce ještě držela koženou bundu a outfit doladila černými lodičkami, kabelkou a náramkem kolem kotníku.

image host image host image host image host

Leaving the Versace show [22.9.2017]

24. září 2017 v 16:56 | Claire

Dnes tu pro Vás mám další candids fotky, které pochází z 22. září, když opouštěla módní přehlídku Versace, která se konala v rámci Týdnu módy v Miláně a Candice na ní předvedla dva outfity. Fotky a video z přehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla černé tričko se vzorem, k tomu vínovou sukni s vysokým pasem a bílé sandálky s kabelkou.

Leaving Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

17. září 2017 v 9:19 | Claire

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z 9. září, když Candice odcházela z After Party, která se konala po módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga, na níž Candice předvedla i jeden z modelů. Fotky z After Party a přehlídky najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host

Arriving at Harper's Bazaar ICONS party [8.9.2017]

12. září 2017 v 11:57 | Claire

Candice se 8. září ještě zúčastnila Harper's Bazaar ICONS party a ještě před tím, než přidám fotky z akce, tady mám candids fotky, jak na akci přicházela. Candice na sobě měla stejný outfit jako na Daily Front Row's Fashion Media Awards.

image host image host image host image host

Arriving at Mert & Marcus Book Launch [7.9.2017]

10. září 2017 v 17:21 | Claire

S Candice se toho v posledních dnech objevilo opravdu dost, takže to všechno budu přidávat hezky postupně. Včera jsem Vám přidávala fotky z akce Mert & Marcus Book Launch, kde se oslavovala kniha vydaná duem fotografů Mert Alas a Marcus Piggott. A právě se objevily candids fotky, kdy na tuto akci Candice přicházela.

image host image host image host image host

Arriving at LAX Airport in Los Angeles [30.8.2017]

1. září 2017 v 17:07 | Claire

Ahoj všichni! Dnes tu mám další candids fotografie, tentokrát z 30. srpna, kdy si fotografové počkali na Candice na letišti LAX v Los Angeles. Podle informací Candice odlétá na festival Burning Man, který se koná tento víkend na poušti Black Rock Desert v Nevada City. Candice se tohoto festivalu zúčastňuje pravidelně, loni se kvůli těhotenství ale nezúčastnila. Candice na sobě měla pohodlné oblečení vhodné do letadla a i vněm vypadala skvěle.

image host image host image host image host

Arriving at/Leaving the Victoria's Secret Fashion Show Fittings [28.8.2017]

31. srpna 2017 v 9:24 | Claire

Krásný den všem! Dnes tu mám jednu skvělou novinku! Candice byla 28. srpna zastižena fotografy, když mířila na zkoušení kostýmů na letošní Victoria's Secret Fashion Show, která se bude konat ve městě Shanghai v Číně. Přesné datum ještě nevím, ale určitě to bude velkolepé, protože prostě Čína :D Už se nemůžu dočkat, až uvidíme, jaké kostýmy na sobě bude mít Candice, doufám, že budou zase tři a ne jen dva jako naposledy. Myslím, že andílci by měli mít více kostýmů než ostatní modelky. Připadá mi nefér, když nové modelky, jako byly třeba Kendall nebo Gigi měly hned dva kostýmy stejně jako andílci. No, kažopádně Candice vypadala naprosto fantasticky! Na sobě měla bílé košilové šaty, ke kterým zvolila šedé lodičky a kabelku. Do článku jsem přidala i fotky z toho, když ze zkoušení odcházela a nesla si nějaká křídla a tašku. Když už jsem se tak rozepsala, tak bych Vám v tomto článku chtěla poděkovat za nominace na Blog Summer Awards. Nechtěla jsem to nikde sdílet ani psát o tom, abyste pro mě hlasovali, protože je to Vaše volba a já věřím, že budete hlasovat pro toho, u koho cítíte, že si to nejvíce zaslouží a ne proto, že je to třeba Váš kamarád a tak. Sice to bude znít jako ohrané klišé, ale mně už jen udělalo radost to, že si na tento blog a na mě někdo vzpomněl a nominoval. Je hezké vidět, že ta práce na blogu za něco stojí :)

image host image host image host image host
image host image host image host image host

On a Set of Victoria's Secret Holiday Catalog Photoshoot [14.8.2017]

22. srpna 2017 v 9:00 | Claire

Mám tu další fotky ze 14. srpna, Candice kromě natáčení a focení reklamy, fotila také do katalogu Victoria's Secret a opět nebyla sama. Tentokrát s ní fotili další a jiní andílci než v předchozích dvou případech, Martha Hunt a Stella Maxwell. Bohužel fotky jsou focené ze špatného místa a Candice není někde ani pořádně vidět, protože ji zakrývájí Martha se Stellou. Moc se mi ale líbí to spodní prádlo a no bože, ty její vlasy!

image host image host image host image host

Shooting the VS Holiday Commercial [14.8.2017]

19. srpna 2017 v 13:49 | Claire

Natáčení/focení nové prázdninové reklamy pro Victoria's Secret pokračovalo i 14. srpna. Tentokrát Candice doplnily i Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Jsem ráda, že spolu fotily zrovna tyto tři, protože to jsou pro mě ty pravé tváře Victoria's Secret.

image host image host image host image host

Filming the VS Holiday Commercial in Aspen [12.8.2017]

17. srpna 2017 v 14:34 | Claire

Omlouvám se za mou měnší neaktivitu, ale na blog v poslední době není nějak čas nebo prostě nálada. Každopádně tu po měsíci máme nějaké nové candids fotografie, které pochází z 12. srpna, kdy Candice natáčela v Aspenu prázdninovou reklamu pro Victoria's Secret. Společně s ní tam natáčely další VS andílci, na těchto fotkách je s ní Josephine Skriver.

image host image host image host image host

Out and About in NY [15.7.2017]

19. července 2017 v 14:20 | Claire

Dobré odpoledne, opět se hlásím s novými candids fotkami. Candice byla totiž viděna 15. července v ulicích New Yorku. Na sobě opět měla pěkný letní outfit, v podobě modrého overalu s proužky, který jsme na ní letos už mohli vidět. K tomu zvolila bílé Vansky, černou kabelku a nechyběly ani sluneční brýle.

Out and About in NY with Hermann [4.7.2017]

9. července 2017 v 14:28 | Claire

Pokračuji dalšími candids fotkami, které jsou z následujícího dne, tedy 4. července, kdy byla Candice vyfocena společně s Hermannem, jak míří na společnou snídani. Když jsem ty fotky viděla, hned jsem si je zamilovala. To, jak se na fotkách usmívají, je prostě sladký :D Jsou opravdu krásný pár a sluší jim to spolu. Budu se zase opakovat, ale Candice vypadala opět nádherně :)

Candice and family enjoy a day at a park in NYC [3.7.2017]

7. července 2017 v 16:24 | Claire

Dobré odpoledne, dneska se hlásím s prvními červencovými candids fotkami a dokonce jsou to snad ty jedny z nejkrásnějších, co jsme mohli tenhle rok vidět. Candice si totiž zašla 3. července do parku společně se svojí rodinou (synem Anacanem, snoubencem Hermannem a dalšími). Na všech fotkách ale můžeme hlavně vidět Candice s Anacanem a jsou to naprosto kouzelné fotky. Myslela jsem, že bude brunet, ale vypadá to, že bude blonďák :D Navíc Candice vypadala nádherně, měla moc hezké šaty. Celkově jsou to opravdu krásné rodinné fotky.

Out and About in NY [26.6.2017]

2. července 2017 v 12:56 | Claire

Dobré odpoledne, dneska tu mám další candids fotky, které pochází z 26. června, když byla Candice viděna v ulicích New Yorku. Na sobě měla krásné, pruhované, bílo-modré šaty a sandálky z její vlastní kolekce pro Mara & Mine. Pokud tento blog sledujete pravidelně, tak jste tyto šaty na Candice mohli vidět už v tehotenství. Na to, že jsou to jen candids fotky, tak jsou moc pěkné a Candice vypdala úchvatně.

Leaving a building after a VS shoot [21.6.2017]

28. června 2017 v 16:31 | Claire

Hlásím se s dalšími candids fotkami! :D Dne 21. června si na Candice počkali paparazzi před budovou, ve které fotila pro Victoria's Secret. Na sobě měla krátký červený komplet, který je na toto letní počasí naprosto iděální. V ten den ale celkem foukal vítr, který si pohrál s jejími vlasy :D

After Versace Men's Show [17.6.2017]

26. června 2017 v 20:27 | Claire

Dnes tu mám pro vás fotky, které vznikly po skončení módní přehlídky Versace v Miláně. Candice byla vyfocena, když opouštěla přehlídku a dále pak, když vycházela z auta a pravděpodobně mířila do svého hotelu. Na sobě měla jednoduchý outfit v podobě bílého tílka a třičtvrtečních kalhot, které jsou opravdu zajémavé a moc pěkné. Vlasy měla uhlazené ještě z módní přehlídky.

 
 

Reklama