Campaigns and Commercials

Victoria’s Secret Holiday 2017 Commercial

27. prosince 2017 v 10:13 | Claire
Pamatujete ještě na fotky z natáčení reklamy pro Victoria's Secret, která se točila v srpnu v Aspenu v kovbojském stylu? Tak reklama je na světě! Musím říct, že se povedla, jen mě mrzí, že tam Candice moc není.

Miss Sixty Winter Campaign

15. října 2017 v 9:30 | Claire

Miss Sixty Fall/Winter Campaign

21. července 2017 v 20:07 | Claire

Dahlia Divin Le Nectar de Parfum Commercial

5. června 2016 v 9:15 | Claire
Dnes mám pro vás i něco jiného než Out and About a vážně jsem se těšila, až to přidám. Jak jistě víte, Candice se stala tváří vůně Viva la Juicy od Juicy Couture. Teď se stala tváří další vůně a to od značky Givenchy, se kterou Candice spolupracuje už řadu let. Parfém se jmenuje Dahlia Divin Le Nectar de Parfume. Pro vaši představu se tu mísí tyto vůně: jasmín, vanilka, růže a dřevo. Pro mě to zřejmě není to pravé ořechové, jelikož já mám radši sladší vůně. Nicméně se určitě na video podívejte, jelikož Candice je v něm opravdu nádherná. Samozřejmě se objevily i oficiální fotografie, které následně přidám.

Victoria's Secret ~ Swim Special ~ 2016

12. března 2016 v 14:42 | Claire
Tak očekávaný Victoria's Secret Swim Special je tady! Bohužel je ale trochu upravený zvuk, zřejmě kvůli autorským právům na youtube a také není někdy vidět vše, takže až to bude na jiné stránce, tak to sem hodím, zatím se musíme spokojit jen s tímto, co je na youtube, ale tak aspoň máme něco ne? :D Holky nezklamaly a opět nám ukázaly, jak jsou skvělé a nádherné. Je super vždycky vidět, jak ty úžasné fotky vznikají. Vždycky je kolem toho tolik srandy. Stejně jako loni, tak i letos vystoupili dva interpreti a to Demi Lovato a Nick Jonas. Jen mě napadla taková otázka, jaký andílek je váš nejoblíbenější? :)

2016 Victoria’s Secret Swim Special Teaser

21. ledna 2016 v 13:45 | Claire

Objevila se také ukázka na Victoria's Secret Swim Special, na který se můžeme těšit 9. března :)

Juicy Couture Spring 2016: Destination Juicy

21. ledna 2016 v 12:39 | Claire
Jestli si pamatujete, tak jsem kdysi přidávala fotky Candice s Behati, které byly z focení pro Juicy Couture. A na světě už je oficiální kampaň a jedná se o jarní kolekci. Holky v té reklamě vypadají naprosto skvěle i to oblečení je moc pěkné.

Victoria’s Secret Fashion Show 2015 TV Promo

25. listopadu 2015 v 18:33 | Claire
Oficiální promo na Victoria's Secret Fashion Show, která se bude vysílat 8.12. na stanici CBS :)

Behind the scenes with the new VS Bombshell Luxe Fragrance

13. listopadu 2015 v 12:41 | Claire
Mám pro Vás video ze zákulisí natáčení a focení nové reklamy pro vůni Bombshell Luxe od Victoria's Secrer.

On the Set: Victoria’s Secret Very Sexy Campaign (Holiday 2015)

9. listopadu 2015 v 13:20 | Claire

Objevilo se video ze zákulisí focení "Very Sexy" kolekce pro Victoria's Secret. Společně s Candice fotila i Sara Sampaio, Behati Prinsloo, Taylor Hill a Lily Aldridge.

#CanCandice // Ep. 4: Can You Defy Gravity?

9. listopadu 2015 v 12:25 | Claire
Další, v pořadí čtvrtý dotaz, byl, jestli se dokáže vzepřít gravitaci a Candice odpověděla, že jako ninja :D No a výsledek vidíte sami, musím říct, že je to kreativní řešení :D

#CanCandice // Ep. 3: Can You Fight?

9. listopadu 2015 v 12:06 | Claire
Třetí dotaz byl, jestli umí bojovat a Candice ukázala, že umí! :D

#CanCandice // Ep. 2: Can You Reverse Time?

9. listopadu 2015 v 11:24 | Claire
Jako druhý dotaz byl, jestli umí vrátit čas. To jsem trochu nepochopila, ale nevadí :D Nicméně to Candice ve videu moc sluší, má tu krásné šaty :)

#CanCandice // Ep. 1: Can You Spell Your Name?

9. listopadu 2015 v 10:58 | Claire
Jak určitě víte, Candice se stala tváří Biothermu a právě Biotherm uspořádal s Candice takovou kampaň #CanCandice, neboli Umí Candice? Candice tu dostává různé dotazy, zda-li určitou věc umí :D Jako první dotaz byl, jestli Candice umí vyhláskovat své jméno a Candice to udělala pomocí svého těla. Tohle video už jste mohli i zahlédnout na jejím instagramu :)

Viva La Juicy by Juicy Couture Commercial

10. října 2015 v 10:14 | Claire
Candice je v nové reklamě na vůni Viva La Juicy od Juicy Couture :) A stejně tak se stala i tváří této vůně :)

Today I Want To…#WatchHungerStop

9. října 2015 v 17:36 | Claire

Candice se zapojila do projektu Michaela Korse s názvem #WatchHungerStop. Jedná se o boj proti hladomoru a podpořit ho můžete zakoupením trička, na který si můžete vymyslet i svůj nápis, ale musí to začínat se slovy "Today I Want To" :)

Biotherm Brand Ambassador Candice Swanepoel

31. srpna 2015 v 16:27 | Claire

Jak už všichni víte, Candice se stala tváří kosmetické značky Biotherm a do světa byla vypuštěna reklama právě na tuto značku :D Reklamu jsem nemohla najít na youtube, takže stačí, když kliknete na obrázek a ten vás přenese na vimeo, kde reklamu můžete zhlédnout :) Candice to tam moc sluší, akorát mi vadí, že jí změnili hlas a vážně netuším, z jakého důvodu to udělali :/

Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara

14. srpna 2015 v 8:15 | Claire
Další rekama od Max Factoru je zaměřená na řasenku Velvet Volume False Lash Effect. Candice tam vypadá nádherně a má tam dokonce hnědé vlasy, nevím jestli je to photoshop nebo paruka. Nicméně tuto reklamu jsem u nás v TV viděla :D

Max Factor Miracle Match

14. srpna 2015 v 8:00 | Claire
Jak jistě víte, Candice už léta spolupracuje se značkou Max Factor, a proto nesmí chybět ani v reklamách. Tato reklama se soustředí na make-up, ale u nás jsem jí zatím neviděla, ale možná se tu objevila, protože já moc na telku nekoukám :D

Victoria’s Secret Semi-Annual Sale TV Commercial (June 2015)

14. června 2015 v 15:17 | Claire
Před několika dny vyšla reklama od Victoria's Secret, která se týká výprodeje věcí právě od této značky. Výprodej bude trvat do 22. června, tak kdo má volno a finance, zajeďte si do Ameriky nakoupit pár Victoria's Secret kousků :D

Victoria’s Secret Angels & Umbrellas

14. dubna 2015 v 18:42 | Claire
A tady je zmiňované video :)

Victoria's Secret ~ Swim Special ~ 2015

27. února 2015 v 19:14 | Claire
A je to tu! Včera se vysílal plavkový speciál Victoria's Secret! :) A můžete se na něho podívat i vy :) Jsou tam záběry z focení plavek, jak se holky připravují a blbnou :) A taky jsou tam dvě úžasná vystoupení skupiny Maroon 5 a zpěváka Juanese, pro kterého jsem měla slabost, když jsem byla mladší :D Hlavně na písničku La Camisa Negra :3 :D Holky tam jsou úplně úžasné! Při focení probíhá skvělá atmosféra a jejich fotograf Russel je strašně srandovní :D Mimo jiné jsou tam i záběry, jak holky cvičí společně jógu, nebo jak se chodí po focení společně bavit :) Pro spuštění videa stačí, když kliknete na obrázek :)

Victoria’s Secret Swim Special Promos

15. února 2015 v 14:25 | Claire

Objevily se také 2 promo videa, které se týkají Victoria's Secret plavkového speciálu :) Já myslím, že to vypadá moc dobře :) Dokonce tam budou vystupovat Maroon 5 a Juanes :) Na CBS to budou dávat 26. února :) Tak až to bude někde na internetu, tak jsem určitě hodím odkaz :)

Victoria’s Secret Swim 2015: Slow. Sultry. Swim.

28. ledna 2015 v 15:52 | Claire
A ještě mám pro vás jedno video :D Opět z focení plavek pro Victoria's Secret :) To moře je úplně nádherné! Má takové hezké barvičky :D A pak i ten západ slunce! :) Prostě krásné video :)

Victoria’s Secret Swim 2015: Boho on the Beach

28. ledna 2015 v 15:47 | Claire
Taky se objevilo toto video z focení plavek :) Candice tam chvilku tancuje hula, hula, nebo jak se tomu tanci říká :D Ve videu jsou i další modelky :) Jinak božééé, já chci léto! :D
 
 

Reklama