ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2017

Miss Sixty ~ Winter ~ 2017

Neděle v 10:00 | Claire

Pamatujete si ještě na Candiceinu kampaň pro módní značku Miss Sixty a jejich podzimní/zimní kolekci? Tak jelikož je Candice tváří této značky, tak se objevila i v jejich kampani pro zimní kolekci. No, musím říct, že ty outfity by se hodily spíš na podzim nebo jaro, protože nevím, kdo nosí v zimě kraťasy :D Ale zase se mi ty outfity moc líbí, hlavně tedy ty první dva. Pokud chcete vidět video ke kolekci, tak ho najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host

Viva La Juicy Glacé by Juicy Couture

2. srpna 2017 v 13:07 | Claire

Jak už jsem psala, tak Candice pokračuje ve spolupráci se značkou Juicy Couture a stala se tváří další vůně s názvem Viva La Juicy Glacé. Objevily se tři promo fotografie, no vlastně spíš jedna, ale je ve třech různých provedeních :D Candice je ale na fotce nádherná, líbí se mi to květinové pozadí.

image host image host image host

Miss Sixty ~ Fall/Winter ~ 2017

21. července 2017 v 20:13 | Claire

Mám tu úžasnou novinku! Candice se objevila v kampani módní značky Miss Sixty jejich podzimní/zimní kolekce. Objevily se čtyři oficiální fotografie a jsou naprosto nádherné. Hrozně se mi líbí ten hnědý kabátek, který má na druhé fotce. K této kampani se objevilo i video, na které se můžete podívat ZDE.

Mara & Mine ~ 2017

3. července 2017 v 11:42 | Claire

Konečně jsem se dostala k přidání této "novinky". Jelikož se teď objevuje hodně candids fotek, tak jsem vždy chtěla nejprve přidat je a nebyl čas na ostatní fotky. I když o této věci jsem vás už dokonce informovala u některých candids fotek. Candice totiž spolupracuje se značkou bot Mara & Mine a navrhla svoji vlastní kolekci. Některé její kousky jste mohli vidět právě na ní samotné. Jedná se o vlastnoručně vyrobené sandálky a peníze z jejich tržby jdou na charitu mothers2mothers. Pokud vás nějaké zaujaly a chtěli byste si je také pořídit, tak můžete ZDE, ale upozorňuju, že se nejedná o levnou záležitost :D

Biotherm ~ 2017

10. června 2017 v 15:31 | Claire

Tak co, chyběly vám fotky pro Biotherm? :D Spolupráce Candice s kosmetickou značkou Biotherm stále pokračuje a tak není divu, že se objevily nové fotografie. Zatím jich je jen pár, ale doufám, že budou stále přibývat jako v předchozích dvou letech. Všechny fotky jsou ale krásné, Biotherm prostě nikdy nezklame :D

 
 

Reklama