ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos #3

4. ledna 2017 v 17:11 | Claire

Jak jistě víte, Candice je tváří kosmetické značky Max Factor. Naposled jsem fotky pro Max Factor přidávala v červenci, což je dost dlouhá doba a teď se objevily čtyři další stále ještě pro rok 2016. Ty tři poslední fotky jsou nafocené pro kampaň na řasenku New False Lash Epic Mascara. Doufám, že spolupráce s Max Factorem bude pokračovat i v roce 2017, abychom se mohli těšit na další krásné fotorafie.

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #6

28. prosince 2016 v 15:59 | Claire

Konečně vám můžu přidat taky něco jiného než osobní fotky nebo fotky z instagramu. Objevilo se šest nových fotek pro Biotherm. Nevím, jestli je Candice fotila už dřív a teprve teď je zveřejnili, nebo jsou foceny nově. Ale každopádně jsem moc ráda, že se objevily. Navíc jsou opravdu nádherné stejně jako Candice. Ten její úsměv je k nezaplacení.

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #5

5. listopadu 2016 v 10:18 | Claire

Konečně se objevily nějaké nové fotografie, vlastně spíš staronové. Kosmetická značka Biotherm totiž zveřejnila několik dalších fotografií s Candice. Co jsem koukala, tak naposledy jsem fotky pro Biotherm přidávala v srpnu, takže si dali docela na čas :D Fotky jsou různého typu, ale všechny jsou skvělé a já z nich mám hroznou radost. Tahle doba bez novinek mě ničí :( :D

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #4

27. srpna 2016 v 9:12 | Claire

Nedávno jsem se zmiňovala, že se objevilo pár nových fotek pro Biotherm. Tak jsem chvíli čekala, až se jich nahromadí víc a konečně vám je přidávám. Celkem se objevilo sedm nových fotek a jsou opravdu nádherné. Zase je to trochu jinačí styl, než na jaký jsme byli zvyklí. Mně se ale líbí všech sedm fotek, každá je prostě svým způsobem kouzelná.

image host image host image host image host

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos #2

17. července 2016 v 9:13 | Claire

Už dlouho, opravdu dlouho se neobjevily žádné fotky pro Max Factor. Proto jsem ráda, že vám konečně můžu přidat tři nové fotografie. Bohužel jen tři, ale co nadělám. Hrozně se mi líbí ty černé šaty, které Candice má na posledních dvou fotkách. Jinak kdo zůstáváte při reklamách u televize, tak jste si mohli všimnout, že v televizi právě jedna reklama pro Max Factor s Candice běží, ale myslím, že už běží delší dobu.

image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #3

25. června 2016 v 9:05 | Claire

Uteklo spoustu času od doby, co jsem naposledy přidávala fotky pro Biotherm. Tak jsem si hezky všechno ukládala a teď vám sem můžu přidat celkem 17 staronových fotek. Fotky pro Biotherm mám hrozně ráda, protože jsou strašně přirozené a vyzařuje z nich energie. Vážně je na tyto fotografie radost pohledět.

image host image host image host image host

Dahlia Divin Le Nectar de Parfum

7. června 2016 v 9:23 | Claire

Jak jsem slíbila, přidávám i oficiální fotografie k parfému Dahlia Divin Le Nectar de Parfum. Jsou nafoceny ve stejném prostředí, jako bylo natočeno video. Fotky jsou naprosto úchvatné, s tím prostředím pouště působí moc příjemně.

image host image host image host image host

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos

2. dubna 2016 v 22:08 | Claire

Po týdnu se zase ozývám. Mrzí mě to, ale takhle to asi teď s blogem bude pořád. Nemám čas a ani moc náladu, abych pravdu řekla. Nechci ale s blogem končit, nebo dávat hiatus, protože vím, že by mi to chybělo a litovala bych toho. Ale zase se ani do blogování nechci nutit, tak nevím, co dělat. Asi prostě přidám něco jen, když budu mít náladu a nějaký ten čas. Všechny nové fotky důkladně ukládám, jen nemám tu energii je přidat. Objevilo se několik nových fotek pro Victoria's Secret a pro různě kampaně, ale rozhodla jsem se přidat nové fotky pro Max Factor, protože ty už tu dlouho nebyly. Moc se mi líbí ty, kde má Candice zapletené vlasy. Na těch vypadá jak princezna a nevím proč, ale taky mi na nich připomíná baletku. Jinak ještě nakonec co se týká affiliates, tak mě prosím omluvte, že tolik neobíhám a ani moc zřejmě nebudu, ale opravdu se budu snažit kdykoliv to půjde♥ Kéž by měl den víc jak 24 hodin.

image host image host image host image host

Post-Givenchy FW16 Street Style

25. března 2016 v 9:21 | Claire

Objevily se tyto dvě nádherné fotografie, které byly vyfoceny v rámci Fashion Weeku v Paříži. Konkrétně se jedná o fotografie pro Givenchy FW16 Street Style a autorem je Otto Moncloa. Mně se fotografie velice líbí, hlavně to líčení, která tam Candice má.

image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #2

17. března 2016 v 17:08 | Claire

Moc se omlouvám, že jsem se zase dlouho neozvala, ale škola je prostě škola :/ Každopádně mám pro vás něco, co tu už delší dobu nebylo, a to jsou fotky pro Biotherm. Obejvilo se nových 11 fotek a všechny jsou prostě nádherné. Jsem hrozně ráda, že Candice s touto značkou spolupracuje.

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos

2. února 2016 v 20:59 | Claire

Na světě je 12 nových fotek pro kosmetickou značku Biotherm. Jsou to fotky různého typu, ale všechny jsou naprosto úžasné. Nejvíc se mi líbí ty, kde má Candice turban, je na nich strašně zlatá.

image host image host image host image host

Juicy Couture Spring 2016

21. ledna 2016 v 14:53 | Claire

Konečně jsou na světě nějaké nové fotky a to právě z kampaně Juicy Couture. Fotky jsou naprosto skvělé a Candice s Behati jsou spolu prostě perfektní! Jinak už dlouho chci přidat nové fotky pro Victoria's Secret, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat, tak snad zítra nebo možná ještě dnes to konečně přidám. A můžu říct, že se máte na co těšit!

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016

16. ledna 2016 v 9:55 | Claire

Stejně jako se značkou Max Factor, tak pokračuje i spolupráce s kosmetickou značkou Biotherm. Objevily se tři nové fotografie. Líbí se mi na nich, jak jsou jednoduché, žádné efekty, úpravy nic. I Candice je na nich nádherná. Jinak dneska jdu na koncert Imagine Dragons a už se nemůžu dočkat! Je to moje nejoblíbenější kapela a bylo mým snem je někdy vidět naživo, takže se tam určitě rozbrečím :D

image host image host image host

Max Factor ~ 2016

13. ledna 2016 v 9:41 | Claire

A ke kolekci Marilyn Monroe Colour Elixir Lipstick už i vyšla první oficiální fotografie. Červená rtěnka Candice sluší a na té fotce se mi hrozně líbí ty růže. Tímto článkem bych se taky chtěla omluvit za svou neaktivitu a neobíhání, ale ve škole je to teď masakr a já se ve všem ztrácím :/ Nikdy mi škola nedělala takové problémy, ale letos tomu nemůžu prostě přijít na kloub :/

image host

Givenchy Spring/Summer 2016

29. prosince 2015 v 10:20 | Claire

Candice nafotila nový photoshoot pro Givenchy společně s ostaními modelkami a modely. Mně se ty photoshooty pro Givenchy moc nelíbí, ale oni to prostě takovýmhle stylem fotí a je to taková jejich poznávací zančka :D

image host image host image host

Givenchy Resort ~ 2016

20. června 2015 v 22:21 | Claire

Candice spolupracuje s Givenchy už řadu let, a proto není divu, že spolupráce bude pokračovat i v příštím roce :) Candice pro Givenchy nafotila novou kampaň, která už je pro příští rok :) Čtyři fotky jsou nafoceny normálně ve studiu a čtyři jsou nafoceny na ulici :)

image host image host image host image host
 
 

Reklama