Červen 2018

Baby No. 2 Name Revealed

26. června 2018 v 11:46 | Claire |  News about Candice

Už je to týden, co se Candice narodil její druhý syn. A včera se s námi konečně podělila o jeho jméno. Candice a Hermann opět vybrali netradiční jméno, ale znovu se chytli písmena A. Chlapeček se tedy jmenuje Ariel. Musím říct, že jsem z toho jména trochu v rozpacích, protože když se řekne Ariel, tak se mi vybaví malá mořská víla :D Každopádně jsem zjistila, že toto jméno u chlapečků stoupá v oblibě. Význam jména je "Lion of God", což nevím, jak bych přeložila do češtiny :D Chvíli mi potrvá, než si na to jméno zvyknu, ale jméno jako takové je to pěkné. A jak se líbí vám?


Candice Swanepoel Gives Birth to Baby No. 2!

20. června 2018 v 12:53 | Claire |  News about Candice

Sice to tu teď dost flákám a mám na přidání ještě pár těhotenských "novinek", ale tuhle novinku prostě musím přidat hned, ta je důležitější než všechny ostatní :D Candice včera v ranních hodinách přivedla na svět svého druhého potomka! Jak už jsem kdysi psala, tak je to chlapeček! Bohužel ještě neznáme jméno, ale máme aspoň fotku, jelikož se Candice svým druhým pokladem hned pochlubila na instagramu! Já jsem za Candice nesmírně šťastná a moc jí to přeju♥ Možná mě to i nakopne tu zase být naplno :D Každopádně Candice přeju, aby ona i miminko byli v pořádku :)


Spotted on the beach in Vitoria [4.6.2018]

9. června 2018 v 17:55 | Claire |  CANDIDS 2018

Konečně tu mám nějakou aktuálnější novinku, kterou nepřidávám s měsíčním zpožděním :D Candice byla 4. června spatřena na pláži ve městě Vitoria, kam šla relaxovat se svou rodinou a přáteli. Jsou tam i fotky, jak odcházela z pláže k autu a jela domů. Moc se mi líbí ty plavky, které na sobě měla.

image host image host image host image host

Spotted during a stroll in Espirito Santo [14.5.2018]

6. června 2018 v 14:48 | Claire |  CANDIDS 2018

Další candids fotky pochází z toho samého dne. Tentokrát paparazzi zastihli Candice na procházce v Espirito Santo. Vypadá to, že si hrála s Anacanem, ale ten na fotkách není vidět. Na sobě měla bílý overal a vypadá to, že byla bosa.

image host image host image host image host

Spotted in Vitoria [14.5.2018]

4. června 2018 v 12:24 | Claire |  CANDIDS 2018

Mojí neaktivitu už nebudu ani okecávat, budu jen doufat, že se polepším :D Jsem teď ale ve strašném skluzu s fotkami, a tak začnu hned s candids fotkami, které jsou z 14. května, kdy byla Candice vyfocena v ulicích města Vitoria. Na sobě měla letní květinové šaty, žabky a vlasy měla sčesané do drdolu. Pokud vás zajímá její tehotenský stav, tak zatím se mimčo ještě nenarodilo, ale Candice má termín porodu v červnu, tak očekávám, že to nebude trvat dlouho.

image host image host image host image host