Listopad 2017

Victoria's Secret Fashion Show ~ 2017

30. listopadu 2017 v 21:42 | Claire |  FASHION SHOWS 2017

Tak konečně přidávám slibované fotky z Victoria's Secret Fashion Show! Omlouvám se, že to tak trvalo, ale tenhle týden byl trochu hektický a asi každý týden teď bude takový :D No nic, co se týče přehlídky, tak odkaz vám sem hodím později, já jsem to zkoukla včera a no, co na to říct, od roku 2015 (aneb příchodu Jenner a Hadid klanů) mám na Victoria's Secret jiný názor a dříve velkolepé přehlídky u mě klesly. Co se týče Candice, tak ta předvedla dva outfity (bohužel jen dva, na úkor výše zmiňovaných a je to tak již od roku 2015 a jejich příchodu). Objevila se tedy v první sekci s názvem Punk Angels, na které spolupracoval i módní návrhář Olivier Rousteing, zakladatel značky Balmain. A potom se objevila v páté sekci s názvem Nomadic Adventure. Líbí se mi oba outfity ale více ten, co měla v Punk Angels. A abych nezapomněla zmínit, tak Candice celou show otevírala, což je super! Bylo to již potřetí co otevírala Victoria's Secret Fashion Show!

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host

Russell James "Backstage Secrets" Launch [18.11.2017]

25. listopadu 2017 v 12:36 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Tak a konečně poslední fotky z 18. listopadu. Pak už se budu moct vrhnout na samotnou přehlídku. Poslední akcí, které se Candice 18. listopadu zúčastnila, bylo uvedení nové knihy Russella Jamese s názvem 'Backstage Secrets'. Russell James už pro Victoria's Secret fotí řadu let a v této knize najdeme fotky ze zákulisí přehlídek Victoria's Secret. Na sobě měla jednoduché šaty stříbrné barvy, černé lodičky a vlasy sčesala do ohonu. Vypadala opět fantasticky.

image host image host image host image host

18.11.2017 - Vogue China - Inside the VS Store

24. listopadu 2017 v 18:11 | Claire |  Personal Photos

Z návštěvy obchodu Victoria's Secret v Lippo Plaza se objevilo ještě pár dalších fotografií. Jedná se o takový malý photoshoot, který nafotil Vogue China. No, neřekla bych tomu photoshoot, ale nevím, jak jinak to nazvat :D Na fotkách s Candice je opět modelka Liu Wen. Jinak ještě jednou prosím, jestli se tu nenajde někdo, kdo umí založit galerii na freefansitehosting. Já si opravdu nevím rady.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Store At Lippo Plaza [18.11.2017]

22. listopadu 2017 v 12:06 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Po photocallu pro Victoria's Secret, který se konal 18. listopadu, zamířila Candice ještě do obchodu Victoria's Secret, který se nachází v budově Lippo Plaza v Šanghaji v rámci propagace nadcházející módní přehlídky. Společně s Candice tam byly i modelky Taylor Hill a Liu Wen. Moc se mi lbí ty svetříky, co na sobě mají, hlavně jak má každá na svetříku jiný nápis.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Fashion Show Photocall at Mercedes Benz Arena in Shanghai [18.11.2017]

20. listopadu 2017 v 16:36 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Ano, včera se konala přehlídka Victoria's Secret a už se objevilo několik fotek, ale já mám ještě pár restů, které chci přidat před přehlídkou, tak prosím, mějte se mnou strpení :D 18. listopadu se uskutečnil photocall, který se konal v Mercedes Benz Aréně v Šanghaji. Opravdu moc se mi líbí letošní kolekce oblečení k přehlídce, hlavně teda ty bundičky jsou parádní, a pak i župánky, které uvidíte až na fotkách k přehlídce :D Každopádně Candice to na fotkách moc slušelo. A ještě na závěr jedna taková informace, založila jsem si nový blog a chtěla bych někoho z vás poprosit, jestli byste mi někdo pomohl založit galerii na freefansitehosting, protože já to neumím :( A taky pokud víte o nějakém grafikovi, který má otevřenou objednávku designů.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Fashion Show 2017 ~ Musical Guests

19. listopadu 2017 v 14:36 | Claire |  Victoria's Secret - Info
Včera jsem si stěžovala, jak ještě nevíme vystupující interprety na přehlídce, no a dneska už to víme! :D Letos se můžeme těšit na samá nová jména. Na přehlídce vystoupí Harry Styles, Miguel, Jane Zhang a Leslie Odom Jr.. Mám opravdu hroznou radost z Harryho, jelikož se mi jeho sólová tvorba líbí. No a přiznám se, že zbytek vystupujících neznám, ale snad to bude dobré :D

9.11.2017 - At a hair and nail salon in Brazil

18. listopadu 2017 v 21:11 | Claire |  Personal Photos

Přehlídka Victoria's Secret se blíží a už se objevují i fotky z příjezdu do Šanghaje, jenže nejdřív tu mám ještě jeden restík, no a pak mám docela skluz s fotkami pro VS a to nemluvím ani o instagramu :D No nic :D A to jsem ještě dostala chuť založit si blog o další modelce, tak nevím, protože s časem je to bídné a sotva to stíhám tady, no uvidíme :D Co se týče VSFS, tak se bohužel zatím neví, kdo tam bude vystupovat. Četla jsem něco o zpěvákovi jménem Miguel, kterého bohužel neznám :D Pak se spekuluje i o Harry Stylesovi a Taylor Swift. No nevím, snad se to brzy dozvíme, už je na čase :D A teď už k těmto osobkám. Fotky pochází také z 9. listopadu jako ty minulé, protože kromě prohlídky nového bytu v Brazílii, Candice zašla i do vlasového a nehtového salónu a nechala se zkrášlit na nadcházející přehlídku.

image host image host image host image host

9.11.2017 - At her new apartment in São Paulo

11. listopadu 2017 v 21:36 | Claire |  Personal Photos

Tak na tenhle týden se mi podařilo nastavit dva články, na další týden to moc světle nevidím :D Co se týče školy, tak jsme psali z matiky (mojí noční můry), ale podařilo se mi test napsat na 36 bodů ze 40, což je pro mě hodně překvapivý výsledek, ale jsem z něho hrozně šťastná :D Trochu ale bojuju s anatomií, ale ne tím způsobem, že bych to neuměla, ale já prostě na poslední chvíli v každém testu změním správnou odpověď na špatnou, prostě blbec no :D Ale naštěstí máme možnost oprav dvou testů, tak to určitě využiju :D No a teď už k novému článku. Objevila se informace, že si Candice pořídila nový byt v São Paulu, dokonce se objevily i fotky z toho, když se na něj byla podívat. Bohužel se neobjevily fotky přímo z bytu, ale jen ze zahrad celého toho resortu a pak také z balkónu. O celé události psal magazín Revista QUEM, ale je to v portugalštině, takže se omlouvám, ale přelouskávat to nebudu :D

image host image host image host image host

Vogue Brasil November 2017

9. listopadu 2017 v 9:54 | Claire |  MAGAZINE SCANS 2017

Mám tu ještě jeden takový dodatek k photoshootu pro brazilský Vogue. Objevila se totiž titulka listopadového čísla, kterou zdobí právě Candice. Fotku jste sice mohli vidět už ve photoshootu, ale takto si ji můžete připomenout.

image host

Lais Ribeiro Chosen to Wear Victoria's Secret Fantasy Bra at Fashion Show 2017!

6. listopadu 2017 v 9:32 | Claire |  Victoria's Secret - Info

Mám tu pro vás další novinku, která se týká letošní Victoria's Secret Fashion Show. Jedná se asi o věc, která zajímá ze všech nejvíc, a to, kdo letos na přehlídce předvede tzv. Fantasy Bra! Možná už to nekteří víte, protože tato inforamce je venku už pár dní, ale já se k tomu z časových důvodů dostávám až teď. Letošní Fantasy Bra tedy předvede Lais Ribeiro! Fantasy Bra má název Champagne Nights Fantasy Bra a navrhl ji klenotník Mouawad. Má hodnotu dvou milionů amerických dolarů, což je v přepočtu 44 012 000 českých korun. Váží 600 karátů a obsahuje 6000 vzácných drahokamů včetně diamantů, žlutých safírů a modrého topazu s osmnácti karátovým zlatem. Její tvorba zabrala necelých 350 hodin. Musím říct, že se mi letošní Fantasy Bra nesmírně líbí! Líbí se mi, jak je řešená. Ta dodaná část ve výstřihu je zajímavá a celkově to vypadá nádherně, ještě k tomu ta kombinace modro-zlaté. Jsem taky ráda, že vybrali Lais, protože si to opravdu zaslouží. No ale nebudu lhát, trochu jsem doufala, že letos Fantasy Bra dostane Candice, no nic, tak se budu modlit v příští rok :D A jak se letošní Fantasy Bra líbí vám? Ještě bych chtěla dodat, že na letošní přehlídku se můžeme těšit 28. listopadu!