Říjen 2017

Out for a lunch in NYC [25.10.2017]

28. října 2017 v 22:44 | Claire |  CANDIDS 2017

Já vím, že jsem hrozná, ale přiznám se, že i když mám po škole na blog čas, tak se mi prostě do toho nechce a k přidání článků se musím nutit. Vím, že by to takhle nemělo být a asi to nemá smysl, ale teď nedokážu říct, jak to bude dál. Asi se tu prostě čas od času takhle zjevím a pak zase na nějakou chvíli zmizím. No a teď už k novým fotkám. Candice byla 25. října spatřena v New Yorku, kde zašla do restaurace na oběd se svými přáteli. Na sobě měla teplákovou soupravu s černým crop-topem a k tomu zvolila černé kanady a nechyběly ani sluneční brýle.

image host image host image host image host

Happy 29th Birthday Candice! ♥♥

21. října 2017 v 21:26 | Claire |  News about Candice

Bože, nemůžu uvěřit, že se mi to stalo už druhý rok za sebou a já zapomněla na Candiceiny narozeniny. Úplně se za to stydím, ale včera jsem lítala po doktorech, a pak dělala věci do školy, no a prostě mi to vypadlo z hlavy, tak snad mi to odpustíte. Každopádně přeju Candice jen to nejlepší k jejím devětadvacátým narozeninám! Ať se jí daří v životě jako doposud. Má velkou a zdravou rodinu a samozřejmě spoustu pracovních nabídek! Všechno nejlepší téhle jihoafrické krásce a úžasné osobě!♥♥


Miss Sixty ~ Winter ~ 2017

15. října 2017 v 10:00 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2017

Pamatujete si ještě na Candiceinu kampaň pro módní značku Miss Sixty a jejich podzimní/zimní kolekci? Tak jelikož je Candice tváří této značky, tak se objevila i v jejich kampani pro zimní kolekci. No, musím říct, že ty outfity by se hodily spíš na podzim nebo jaro, protože nevím, kdo nosí v zimě kraťasy :D Ale zase se mi ty outfity moc líbí, hlavně tedy ty první dva. Pokud chcete vidět video ke kolekci, tak ho najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host


Out & About in NY [8.10.2017]

11. října 2017 v 22:12 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak se zase hlásím, na minulý týden jsem stihla přednastavit pár článků, ale spoustu z vás psalo, že fotky nemůžete vidět. Do toho mi pak z galerie smazali fotky, co jsem přidala za celý rok, ale napsala jsem jim a všechny fotky jsou zpátky a vše funguje tak, jak má, naštěstí :) Co se týče obíhání, tak se moc omlouvám, ale nestíhám to. Minulý týden jsem na koleji neměla wifi, ale od tohoto týdne ji konečně mám, jenže i tak nemám na blog moc čas. Učení je dost, už jsme psali i test, do toho spoustu věcí nechápu (prokletá matika, fyzika a latina), takže super :D Ale škola mě zatím baví, snad mi to vydrží :D Pokusím se vás oběhnout zítra večer, až přijdu ze školy. No a teď konečně k novým fotkám. Candice byla 8. října spatřena v ulicích New Yorku společně s Hermannem a Anacanem. Na sobě měla černobílé pruhované tričko, černé tepláky a botasky a sluneční brýle. Jo a abych nezapomněla, tak malý Anacan oslavil 5. října první rok! Neskutečný, jak to utíká!

image host image host image host image host

Elle Russia

6. října 2017 v 9:11 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2017

Ani nevíte, jak jsem se těšila, až tyhle fotky přidám, ale kvůli fotkám z Týdnu módy a přehlídek jsem to odkládala, protože jsem nejdříve chtěla přidat fotky podle datumu. No a teď už k těmto nádherným fotkám! Candice nafotila nový photoshoot pro ruské vydání magazínu Elle. Fotek je celkem devatenáct a všechny jsou moc povedené, no posuďte sami.

image host image host image host image host

7.9.2017 - #Together4TheAmazon protest

4. října 2017 v 10:00 | Claire |  Personal Photos

Omlouvám se, že tyto fotky ze 7. září přidávám až nyní, ale kvůli návalu fotek z Týdnu módy v New Yorku a Miláně jsem na ně trochu zapomněla. Každopádne Candice se 7. září zúčastnila protestu na záchranu Amazonky a amazonských deštných pralesů. Protest se konal na náměstí Union v New Yorku a společně s ní na něm byla i modelka Doutzen Kroes, kterou můžete vidět na fotkách. Candice s sebou dokonce vzala i syna Anacana.

image host image host image host image host

Outside the Bottega Veneta show [23.9.2017]

2. října 2017 v 9:48 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z Milána. Fotky jsou zvenku módní přehlídky Bottega Veneta, na které se objevila i Candice a předvedla jeden outfit. Fotky a video z pžehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla žluté tričko, černou koženou sukni a bílé tenisky. Candice to opět moc slušelo.

image host image host image host image host