Září 2017

Bottega Veneta MFW Spring/Summer 2018 ~ Fashion Show

28. září 2017 v 17:04 | Claire |  FASHION SHOWS 2017

Ahoj všichni, ještě než se pustím do povídání o Candice, tak pro Vás mám jednu informaci. V sobotu se jedu stěhovat na kolej a zjistila jsem, že bude chvíli trvat, než budu mít připojení k internetu, protože se musí jít za nějakým správcem, který mi to připojí a bude to trvat třeba týden nebo dva, možná víc, to nevím. Takže nevím, jak to s blogem bude. Pokusím se třeba něco přednastavit, uvidím, jak se mi bude chtít a jestli to stihnu. Každopádně mě když tak prosím omluvte z obíhání, popřípadě z kontrol, opravdu nevím, jak to bude. V pátek vždycky pojedu na víkend domů, tak snad o víkendu něco stihnu. A až budu mít připojení na koleji, tak se zase pokusím nějak fungovat. Do té doby ale mějte prosím pochopení. No a teď ke Candice. V rámci Týdnu módy v Miláně se Candice zúčastnila ještě jedné přehlídky a to od módní značky Bottega Veneta a její kolekci pro jaro/léto 2018. Candice předvedla jeden outfit, fialové šaty s páskem a zdobením kolem výstřihu. Pokud chcete vidět celé video z přehlídky, najdete ho pod tímto článkem a Candice uvidíte v čase 6:08.

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host


Arriving at Versace After Party [22.9.2017]

26. září 2017 v 15:37 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu ještě jedny candids fotky z 22. září, když Candice přicházela na After Party, která se konala po skončení módní přehlídky Versace. Na sobě měla bílé tílko a k tomu modré kalhoty s různými vzory. V ruce ještě držela koženou bundu a outfit doladila černými lodičkami, kabelkou a náramkem kolem kotníku.

image host image host image host image host

Leaving the Versace show [22.9.2017]

24. září 2017 v 16:56 | Claire |  CANDIDS 2017

Dnes tu pro Vás mám další candids fotky, které pochází z 22. září, když opouštěla módní přehlídku Versace, která se konala v rámci Týdnu módy v Miláně a Candice na ní předvedla dva outfity. Fotky a video z přehlídky najdete pod tímto článkem. Na sobě měla černé tričko se vzorem, k tomu vínovou sukni s vysokým pasem a bílé sandálky s kabelkou.


Versace MFW Spring/Summer 2018 ~ Fashion Show

23. září 2017 v 13:02 | Claire |  FASHION SHOWS 2017

Z Týdnu módy v New Yorku se přesouváme na Týden módy v Miláně, na kterém se objevila i Candice. Candice se objevila na přehlídce módní návrhářky Donatelly Versace pro kolekci jaro/léto 2018 a tentokrát předvedla rovnou dva outfity. Tak nějak nevím, jestli se mi outfity líbí, ale líbí se mi, že ten, kde má červenou halenku, je takový hezky barevný. Každopádně Candice měla hezky udělaný make-up. Na video z přehlídky se můžete podívat pod tímto článkem. Candice uvidíte v časech 2:16 a 9:37.

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host


Kia Stinger Launch At Pier 92 [12.9.2017]

21. září 2017 v 9:19 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Omlouvám se za menší neaktivitu, ale nějak jsem neměla náladu na blog, i když je co přidávat. Navíc se příští týden budu stěhovat na kolej a už jsem z toho celá nesvá :D Každopádně tu mám další akci, které se Candice zúčastnila. A zrovna takovou neobvyklou pro Candice bych řekla :D Candice se tedy 12. září zúčastnila představení nového vozu Kia Stinger a jako jedna z šesti zúčastněných celebrit si v něm mohla vyzkoušet jízdu. Mezi těch šest včetně Candice patřila i modelka Joan Smalls a Cameron Dallas a ty další tři chlapíky bohužel neznám :D Fotek je celkem dost a Candice to v té jezdecké kombinéze seklo :D

image host image host image host image host

Leaving Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

17. září 2017 v 9:19 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z 9. září, když Candice odcházela z After Party, která se konala po módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga, na níž Candice předvedla i jeden z modelů. Fotky z After Party a přehlídky najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host

Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

14. září 2017 v 14:47 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Candice se ještě po přehlídce módního návrháře Alexandra Wanga zúčastnila After Party, ze které se objevily tři fotografie, na kterých je s modelkou Joan Smalls. Candice na sobě měla černé šaty s barevnými motivy, které se mi líbí. K tomu zvolila černé kanady. Jinak jsem se dnes dočetla informaci, která se sice netýká Candice, ale její nejlepší kamarádky Behati Prinsloo. Behati totiž oznámila, že čeká druhé dítě s manželem Adamem Levinem, takže jí letos znovu neuvidíme na Victoria's Secret Fashion Show. Každopádně Behati a Adamovi moc gratuluji, je to skvělá zpráva♥

image host image host image host

Alexander Wang NYFW Spring/Summer 2018 ~ Fashion Show

13. září 2017 v 9:01 | Claire |  FASHION SHOWS 2017

V minulých článcích jsem Vás informovala, že Candice se během Týdnu módy v New Yorku prošla i po jednom přehlídkovém mole. Candice se tedy objevila na módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga pro jeho kolekci na jaro/léto 2018. Zvláštností této přehlídky bylo, že modelky přijely v autobusu, ze kterého potom postupně vycházely. Candice předvedla zajímavý outfit, který se mi celkem líbí. Zaujaly mě lodičky, které vypadají jako ostnaté dráty.

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host