Září 2017

Kia Stinger Launch At Pier 92 [12.9.2017]

Včera v 9:19 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Omlouvám se za menší neaktivitu, ale nějak jsem neměla náladu na blog, i když je co přidávat. Navíc se příští týden budu stěhovat na kolej a už jsem z toho celá nesvá :D Každopádně tu mám další akci, které se Candice zúčastnila. A zrovna takovou neobvyklou pro Candice bych řekla :D Candice se tedy 12. září zúčastnila představení nového vozu Kia Stinger a jako jedna z šesti zúčastněných celebrit si v něm mohla vyzkoušet jízdu. Mezi těch šest včetně Candice patřila i modelka Joan Smalls a Cameron Dallas a ty další tři chlapíky bohužel neznám :D Fotek je celkem dost a Candice to v té jezdecké kombinéze seklo :D

image host image host image host image host

Leaving Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

Neděle v 9:19 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu ještě jedny candids fotky, které pochází z 9. září, když Candice odcházela z After Party, která se konala po módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga, na níž Candice předvedla i jeden z modelů. Fotky z After Party a přehlídky najdete pod tímto článkem.

image host image host image host image host

Alexander Wang Fashion Show - After Party [9.9.2017]

14. září 2017 v 14:47 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Candice se ještě po přehlídce módního návrháře Alexandra Wanga zúčastnila After Party, ze které se objevily tři fotografie, na kterých je s modelkou Joan Smalls. Candice na sobě měla černé šaty s barevnými motivy, které se mi líbí. K tomu zvolila černé kanady. Jinak jsem se dnes dočetla informaci, která se sice netýká Candice, ale její nejlepší kamarádky Behati Prinsloo. Behati totiž oznámila, že čeká druhé dítě s manželem Adamem Levinem, takže jí letos znovu neuvidíme na Victoria's Secret Fashion Show. Každopádně Behati a Adamovi moc gratuluji, je to skvělá zpráva♥

image host image host image host

Alexander Wang NYFW Spring/Summer 2018 ~ Fashion Show

13. září 2017 v 9:01 | Claire |  FASHION SHOWS 2017

V minulých článcích jsem Vás informovala, že Candice se během Týdnu módy v New Yorku prošla i po jednom přehlídkovém mole. Candice se tedy objevila na módní přehlídce návrháře Alexandra Wanga pro jeho kolekci na jaro/léto 2018. Zvláštností této přehlídky bylo, že modelky přijely v autobusu, ze kterého potom postupně vycházely. Candice předvedla zajímavý outfit, který se mi celkem líbí. Zaujaly mě lodičky, které vypadají jako ostnaté dráty.

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host

Harper's Bazaar ICONS party at New York Fashion Week [8.9.2017]

12. září 2017 v 15:00 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Tak a tady už mám přímo fotky z ICONS party, kterou pořádal magazín Harper's Bazaar v rámci probíhajícího Týdnu módy v New Yorku. Fotek je víc než z Daily Front Row's Fashion Media Awards, což je jedině dobře. Hlavně se mi líbí ty fotky s Barbarou Palvin!

image host image host image host image host

Arriving at Harper's Bazaar ICONS party [8.9.2017]

12. září 2017 v 11:57 | Claire |  CANDIDS 2017

Candice se 8. září ještě zúčastnila Harper's Bazaar ICONS party a ještě před tím, než přidám fotky z akce, tady mám candids fotky, jak na akci přicházela. Candice na sobě měla stejný outfit jako na Daily Front Row's Fashion Media Awards.

image host image host image host image host

Daily Front Row's Fashion Media Awards [8.9.2017]

11. září 2017 v 10:50 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

V New Yorku od čtvrtka probíhá Týden módy a k tomu kromě přehlídek patří i spoustu akcí. I Candice se některých zúčastnila a dokonce byla i na jedné z přehlídek, ale k tomu až v dalším článku. Candice se 8. září zúčastnila předávání módních cen Daily Front Row Fashion Media Awards. Candice dokonce i jednu z cen předávala a to vizážustce Erin Parsons. I tentokrát zvolila odvážnější outfit. Na sobě měla ladící komplet, který se skládal z kalhot a sáčka, pod kterým nic neměla. Musím říct, že outfit se mi moc nelíbí, ale co se týče vlasů a líčení, tak to měla skvělé.

image host image host image host

Arriving at Mert & Marcus Book Launch [7.9.2017]

10. září 2017 v 17:21 | Claire |  CANDIDS 2017

S Candice se toho v posledních dnech objevilo opravdu dost, takže to všechno budu přidávat hezky postupně. Včera jsem Vám přidávala fotky z akce Mert & Marcus Book Launch, kde se oslavovala kniha vydaná duem fotografů Mert Alas a Marcus Piggott. A právě se objevily candids fotky, kdy na tuto akci Candice přicházela.

image host image host image host image host

Mert & Marcus Book Launch [7.9.2017]

9. září 2017 v 11:42 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2017

Dobré odpoledne! Dnes tu mám skvělu novinku. Candice se 7. září zúčastnila oslavy nové knihy, kterou vydalo duo fotografů Mert Alas a Marcus Piggott. V knize můžete vidět jejich nejlepší snímky za posledních 20 let. Candice na sobě měla odvážné mini šaty s takovým bronzovým nádechem s mašlí na boku a k tomu vysoké černé kozačky. Vlasy měla sčesané do ohonu a k tomu zvolila i vhodné líčení. Vypadala jako vždy naprosto fantasticky. Na fotkách s Candice můžete vidět i Doutzen Kroes nebo Joan Smalls.

image host image host image host image host

Burning Man 2017

7. září 2017 v 13:28 | Claire |  Personal Photos

Jak už jsem psala u posledních candids fotek, Candice se letos zúčastnila festivalu Burning Man, který se konal od 27. srpna do 4. září na poušti Black Rock ve státě Nevada. Na festivalu se oslavuje hudba, umění a nezávislot, což je na fotkách opravdu vidět. Candice tam odlétala 30. srpna a pravděpodobně tam zůstala až do konce. Na festival vyrazila s přítelem Hermannem a přáteli, mezi kterými můžete vidět i andílky VS, Alessandru Ambrosio, Marthu Hunt nebo Jasmine Tookes. Candice na festivalu vystřídala řadu zajímavých outfitů a je vidět, že si to naprosto užívala.

image host image host image host image host