Srpen 2017

Arriving at/Leaving the Victoria's Secret Fashion Show Fittings [28.8.2017]

31. srpna 2017 v 9:24 | Claire |  CANDIDS 2017

Krásný den všem! Dnes tu mám jednu skvělou novinku! Candice byla 28. srpna zastižena fotografy, když mířila na zkoušení kostýmů na letošní Victoria's Secret Fashion Show, která se bude konat ve městě Shanghai v Číně. Přesné datum ještě nevím, ale určitě to bude velkolepé, protože prostě Čína :D Už se nemůžu dočkat, až uvidíme, jaké kostýmy na sobě bude mít Candice, doufám, že budou zase tři a ne jen dva jako naposledy. Myslím, že andílci by měli mít více kostýmů než ostatní modelky. Připadá mi nefér, když nové modelky, jako byly třeba Kendall nebo Gigi měly hned dva kostýmy stejně jako andílci. No, kažopádně Candice vypadala naprosto fantasticky! Na sobě měla bílé košilové šaty, ke kterým zvolila šedé lodičky a kabelku. Do článku jsem přidala i fotky z toho, když ze zkoušení odcházela a nesla si nějaká křídla a tašku. Když už jsem se tak rozepsala, tak bych Vám v tomto článku chtěla poděkovat za nominace na Blog Summer Awards. Nechtěla jsem to nikde sdílet ani psát o tom, abyste pro mě hlasovali, protože je to Vaše volba a já věřím, že budete hlasovat pro toho, u koho cítíte, že si to nejvíce zaslouží a ne proto, že je to třeba Váš kamarád a tak. Sice to bude znít jako ohrané klišé, ale mně už jen udělalo radost to, že si na tento blog a na mě někdo vzpomněl a nominoval. Je hezké vidět, že ta práce na blogu za něco stojí :)

image host image host image host image host
image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ VSX Sport ~ 2017 ~ New Photos

28. srpna 2017 v 20:03 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2017

Ahoj všichni! Dnes tu mám pro vás nové fotky pro Victoria's Secret a opět se jedná o kategorii VSX. Ale nebojte, v příštím článku se můžete těšit na jinou kategorii :) Objevilo se celkem 13 nových fotek a všechny jsou moc pěkné. Některé z nich nejsou bohužel moc kvalitní, ale buďme za ty fotky rádi. Na pár fotkách je s Candice i Lily Aldridge.

image host image host image host image host

Harper's Bazaar US September 2017

26. srpna 2017 v 19:39 | Claire |  MAGAZINE SCANS 2017

Pamatujete si ještě photoshoot pro americké vydání magazínu Harper's Bazaar? Tak se objevila obálka zářijového vydání, kterou zdobí Candice společně se zpěvákem The Weeknd a modelkou Joan Smalls. Fotka je moc povedená, Candice ty oční linky sluší.

image host

Holiday Commercial ~ 2017 ~ Behind the Scenes

24. srpna 2017 v 14:47 | Claire |  Behind the Scenes

Přidávala jsem vám fotografie z natáčení a focení prázdninové reklamy pro Victoria's Secret. K této příležitosti vzniklo i několik osobních fotografií ze zákulisí, které na svých sociálních sítích sdílely andílci VS, fotografové, nebo i samotná Candice. Candice je na fotkách prostě překrásná a já už se nemůžu dočkat výsledných fotek a reklamy.

image host image host image host image host

On a Set of Victoria's Secret Holiday Catalog Photoshoot [14.8.2017]

22. srpna 2017 v 9:00 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu další fotky ze 14. srpna, Candice kromě natáčení a focení reklamy, fotila také do katalogu Victoria's Secret a opět nebyla sama. Tentokrát s ní fotili další a jiní andílci než v předchozích dvou případech, Martha Hunt a Stella Maxwell. Bohužel fotky jsou focené ze špatného místa a Candice není někde ani pořádně vidět, protože ji zakrývájí Martha se Stellou. Moc se mi ale líbí to spodní prádlo a no bože, ty její vlasy!

image host image host image host image host

Shooting the VS Holiday Commercial [14.8.2017]

19. srpna 2017 v 13:49 | Claire |  CANDIDS 2017

Natáčení/focení nové prázdninové reklamy pro Victoria's Secret pokračovalo i 14. srpna. Tentokrát Candice doplnily i Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Jsem ráda, že spolu fotily zrovna tyto tři, protože to jsou pro mě ty pravé tváře Victoria's Secret.

image host image host image host image host

Filming the VS Holiday Commercial in Aspen [12.8.2017]

17. srpna 2017 v 14:34 | Claire |  CANDIDS 2017

Omlouvám se za mou měnší neaktivitu, ale na blog v poslední době není nějak čas nebo prostě nálada. Každopádně tu po měsíci máme nějaké nové candids fotografie, které pochází z 12. srpna, kdy Candice natáčela v Aspenu prázdninovou reklamu pro Victoria's Secret. Společně s ní tam natáčely další VS andílci, na těchto fotkách je s ní Josephine Skriver.

image host image host image host image host

Instagram #43

11. srpna 2017 v 15:30 | Claire |  Instagram

Konečně jsem se dostala k přidání fotek z instagramu. Jak se teď pořád objevovaly nějaké novinky, tak jsem na to neměla čas. Naposledy jsem fotky z instagramu přidávala v březnu, za což se pěkně stydím :D Ale všechno jsem pečlivě ukládala a nahrála do galerie. Candice od té doby přidala celkem 67 fotografií a 5 videí, které jsem nahrála na youtube. Candice přidala opět pěkné fotografie, na hodně z nich je Anacan, ale nechybí ani nějaké ty profesionální fotky, nebo fotky přírody a samozřejmě jsou tam i nějaká ta selfíčka.

image host image host image host image host


Victoria's Secret ~ VSX Sport ~ 2017

6. srpna 2017 v 21:33 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2017

Ani nevíte, jakou radost mám z těchto fotek! Po roce se objevily nové fotky pro Victoria's Secret, konkrétně pro kategorii VSX Sport. Naposledy jsem fotky z Victoria's Secret přidávala loni v červenci a příhodně to byly také fotky pro VSX Sport. Zatím se objevily čtyři fotky, ale pevně věřím, že se jich objeví ještě víc a doufám, že i v ostatních kategoriích.

image host image host image host image host

Harper's Bazaar US

4. srpna 2017 v 9:37 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2017

Loni v tuhle dobu jsem měla o novinky nouzi a teď se jich objevuje tolik, že je nestíhám přidávat :D Candice totiž nafotila další photoshoot, tentokrát se nejedná o Vogue, ale o americké vydání magazínu Harper's Bazaar. Společně s Candice je na fotkách i zpěvák The Weeknd a modelka Joan Smalls.

image host image host image host