Květen 2017

Out and About in NY [25.5.2017]

31. května 2017 v 13:12 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak a vracíme se zpátky ke candids fotkám, protože se objevily další dva sety fotek. Tento první je z 25. května, kdy byla Candice spatřena v New Yorku. Společnost jí dělal i Hermann, se kterým byli nejspíš na nějaké vyjížďce. Na sobě měla bílé tílko a modrou sukni se vzory. Opět jí to strašně slušelo.

image host image host image host image host

'Mama Said’ a Gap Film

28. května 2017 v 12:46 | Claire |  Projects

Ani nevíte, jak jsem se těšila, až vám přidám tuhle novinku. Candice se zapojila do projektu módní značky Gap na oslavu mateřství. K tomuto projektu vznikl i krátký film s názvem Mama Said, který režírovala herečka Liv Tyler. Film vznikl na podporu charity Mother Counts, která se snaží všem ženám po celém světě usnadňovat těhotenství a porod. Ve videu kromě Candice, Liv a jejich dětí můžete vidět i Coco Rocha, Jurnee Smollett-Bell a Cass & Ali Bird s jejich dětmi. Určitě se na video koukněte, protože je naprosto kouzelné, hlavně ty záběry Candice s Anacanem a to platí i o fotkách♥

image host image host image host image host


Spotted In East Village With Hermann [8.5.2017]

26. května 2017 v 15:01 | Claire |  CANDIDS 2017

Zatím poslední candids fotky pochází z 8. května. Jsem ráda, že jsem to už dopřidala, protože se těším, až vám přidám Candiceiny nové kampaně! :) Každopádně Candice byla opět spatřena v East Village s Hermannem. Na sobě měla opět moc pěkný outfit, zřejmě šaty s bundičkou, kterou jste na ní mohli vidět nedávno.

image host image host image host image host

Out and About with Hermann [3.5.2017]

21. května 2017 v 15:55 | Claire |  CANDIDS 2017

3. května byla Candice opět spatřena v East Village. Tentokrát ale nebyla sama a společnost jí dělal její snoubenec Hermann Nicoli. Na sobě měla slušivý outfit v podobě džín, halenky a stylové bundy. Není ani žádným překvapením, že opět měla sluneční brýle :D Fotek je jen pár a nejsou v moc dobré kvalitě, ale dá se to.

image host image host image host image host

Leaving Met Gala after party [1.5.2017]

20. května 2017 v 16:58 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak konečně se dostávám ke candids fotkám z května. Tyto fotky jsou z 1. května a ještě se týkají Met Gala, jelikož na nich Candice odchází z after party právě po prestižním Met Gala. Na sobě měla jen delší černou mikinu, což je opravdu zajímavá volba, ale aspoň se cítila pohodlně :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [29.4.2017]

17. května 2017 v 22:12 | Claire |  CANDIDS 2017

Hrozně jsem se těšila, až tyto fotky přidám, protože jsou naprosto senzační! Opět se jedná o candids fotky z New Yorku. Candice tentokrát nechala bundu a kalhoty doma a pořádně se vyletnila. Měla na sobě krátký, tmavě modrý, proužkatý overal, ke kterému zvolila bílé Conversky. Vlasy sčesala do culíku, na uších ji zdobily zlaté kruhy a jako vždy nechyběly ani sluneční brýle. Vypadala naprosto perfektně a dokonce na mě některé fotky působí jako photoshoot :D

image host image host image host image host

Out and About in NY [27.4.2017]

13. května 2017 v 16:04 | Claire |  CANDIDS 2017

A jsou tu další candids fotky a to hned z dalšího dne 27. dubna, kdy byla Candice vyfocena v ulicích New Yorku. Společnost jí dělala nějaká paní, kterou bohužel neznám, ani mi není nijak povědomá. Candice ale opět ukázala, že je královna stylu. Opět zvolila džínovou kombinaci tentokrát ale ve světlejším odstínu. Opravdu bych jí nic nevytkla, protože vypadala senzačně. Hodně mě zaujaly i její náušnice. I ta bunda je zajímavá, hlavně tím, jak má na zádech kostru.

image host image host image host image host

Spotted in East Village [26.4.2017]

9. května 2017 v 13:55 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak po krásných fotkách z Met Gala se vracíme zpátky ke candids fotkám a zamíříme ještě do dubna, přesněji do 26. dubna, kdy byla Candice spatřena v East Village. Pravděpodobně si byla něco malého koupit podle té taštičky. Tentokrát zvolila džínový styl, na sobě totiž měla džíny, bílé tričko, džínovou bundu s koženým límečkem a bílé tenisky s modrou kabelkou a opět nezapomněla na sluneční brýle. Bohužel jí nejde vidět moc do obličeje, jelikož se buď škrábala, nebo se spíš podle mě snažila skrýt před fotografy. Ale outfit byl moc pěkný a seklo jí to.

image host image host image host image host

Teen Vogue

7. května 2017 v 17:27 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2017

V minulém článku jsem psala, že mám pro vás připravený ještě jeden článek, co se týká Met Gala, tak tady je! Magazín Teen Vogue zamířil před začátkem Met Gala za Candice, aby zachytil Candiceinu přípravu. Fotografem tohoto photoshootu je Kish Ouano. Fotky jsou opravdu krásné a aspoň můžeme vidět lodičky, které jsme na Met Gala díky její róbě nemohli vidět :D

image host image host image host image host

1.5.2017 - "Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between" Costume Institute Gala

5. května 2017 v 16:55 | Claire |  Personal Photos

Oficiální fotky z letošního Met Gala už jste mohli vidět, teď přidávám osobní fotky, které byly na akci pořízeny. Jsou z instagramů Candiceiných přátel, nebo Topshopu, značky, jejíž šaty měla na sobě, ale také z tzv. instagram story, kterou přidávala Candice. Fotek je ale jen pět, ale moc se mi líbí ta co je na úvodce, která je z příprav a nebo pak ta černobílá s Behati :) Každopádně tohle není poslední článek z Met Gala, ještě mám pro vás připravený jeden článek :)

image host image host image host image host