Duben 2017

Out and About in NY [5.4.2017]

29. dubna 2017 v 16:07 | Claire |  CANDIDS 2017

Tohle měly být původně zatím poslední candids fotky, ale dnes se objevily další dva sety fotek :D Už jsem se těšila na kampaně, ale to nevadí, aspoň je co přidávat :D Tyto fotky jsou tedy z 5. dubna, kdy si Candice opět vyšla se svojí maminkou tentokrát ale bez Anacana. Na sobě měla černé šaty, přes které ještě přehodila černý světřík. Outfit pak doplnila černými balerínkami, kabelkou a zas a znovu nemohly chybět sluneční brýle :D

image host image host image host image host

Walking in NY with her mom and Anacâ [1.4.2017]

25. dubna 2017 v 17:56 | Claire |  CANDIDS 2017

A jsou tu další candids fotky Candice s její maminkou a Anacanem, které pochází z 1. dubna. Na pár fotkách je ale Candice sama, takže se buď někde sešly, nebo rozešly. Candice vypadala opět neskutečně skvěle. Na sobě měla džíny, černou koženou bundu, pod kterou měla modrou mikinu a tričko. K tomu měla vysoké černé kozačky a nechyběla ani čepice a samozřejmě sluneční brýle.

image host image host image host image host

Walking with Anacâ and her mom in East Village [30.3.2017]

22. dubna 2017 v 20:33 | Claire |  CANDIDS 2017

Týden utekl jako voda a já jsem se zase až dodnes k ničemu nedokopala :D Nebudu se už omlouvat ani vymlouvat, protože se jedná pořád o to samé a asi to jen tak neskončí :D Tak a teď k fotkám! Candice byla 30. března spatřena v East Village s Anacanem a se svojí maminkou. Tentokrát se na fotografy nijak neusmívala a schovávala se za šálou. Opět měla parádní outfit, který není vidět celý, ale vypadá to, že měla legíny, nějakou halenku a přes to kabát s červenou šálou a opět nesměly chybět sluneční brýle.

image host image host image host image host

Shopping at Givenchy on Madison Avenue in New York City [24.3.2017]

16. dubna 2017 v 21:50 | Claire |  CANDIDS 2017

A mám tu další candids fotky. Už bych je taky ráda dopřidala, protože chci přidat i další fotky, ale kvůli datumu chci nejdřív dopřidat ty candids fotky. Jenže jak jsem neaktivní a nechce se mi sem, tak to vůbec neubývá, achjo :D Stále hledám své staré blogové já :D Candice byla 24. března na nákupech na Madison Avenue v New Yorku, kde navštívila i obchod Givenchy. Její outfit opět nezklamal, i když já nemusím ty klahoty s těmi děravými koleny a na ní mi to prostě nevadí :D Vypadala fantasticky!

image host image host image host image host

Out and About in East Village [23.3.2017]

12. dubna 2017 v 12:07 | Claire |  CANDIDS 2017

Achjo, já jsem fakt strašná :D Každý den si říkám, že něco přidám a nakonec to stejně odložím a odkládám to do nekonečna. Dneska jsem se ale odhodlala, protože už to je zase týden, co jsem nic nepřidala. Musím taky oběhnout affiliates, kterým se moc omlouvám za to, jak to teď flákám. No a teď už k fotkám. Opět se jedná o candids fotky z 23. března, kdy byla Candice v East Village. Na sobě měla naprosto parádní outfit, který se mi moc líbí a jí ohromně sluší.

image host image host image host image host

Out and About in NY [20.3.2017]

5. dubna 2017 v 14:24 | Claire |  CANDIDS 2017

Mám tu další candids fotky, které tentokrát pochází z 20. března, kdy byla Candice opět vyfocena v ulicích New Yorku. Podle tašek šla zrovna z nějakého velkého nákupu. Na sobě měla naprosto jednoduchý a pohodlný outfit v podobě tepláků, roláku, kabátu a tenisek a opět nesměla chybět čepice a sluneční brýle. Tentokrát je fotek méně než v předchozích setech fotografií.

image host image host image host image host

Out with Anacâ in NY [17.3.2017]

2. dubna 2017 v 17:37 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak po týdnu se zase ozývám. Bohužel náladu na blog stále nemám, ještě k tomu když je takhle hezky, tak se mi na něj nechce ještě víc :D Každopádně se to budu snažit změnit, abych všechno přidala. Také musím dnes oběhnout affiliates, kterým se moc omlouvám za mou neaktivitu a neobíhání, opravdu se s tím pokusím něco udělat :D No a teď k fotkám. Candice byla 17. března spatřena v ulicích New Yorku společně s Anacanem, kterého vezla v kočárku, ale můžete ho vidět i na fotkách, jelikož s ním nasedala do taxíku. Její outfit se mi opět líbil, hlavně teda ta bundička :)

image host image host image host image host