Březen 2017

Out and About in NY [16.3.2017]

25. března 2017 v 13:24 | Claire |  CANDIDS 2017

Myslela jsem, že moje krizovka už skončila, ale zdá se že ne, protože se mi na blog vůbec nechce, i když je teď novinek dost. Celý tenhle týden jsem si říkala "jo, dneska něco přidám", ale stejně jsem to odložila na další den, a pak na další a další atd.. No uvidíme, jak to půjde dál, teď už ale k fotkám, které pochází z 16. března, kdy byla Candice spatřena v ulicích New Yorku. Na sobě měla pěkný stylovž outfit, který doplnila beanie čepicí a slunečními brýlemi.

image host image host image host image host

Vogue magazine photoshoot at Fasano Hotel [7.3.2017]

20. března 2017 v 15:33 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak a tohle už je snad konečně poslední článek co se týček fotek z focení photoshootu pro Vogue. Tyto fotky jsou z prvního dne focení a to 7. března, ale objevily se až jako poslední ze všech setů fotek, tak snad mi prominete teď ten chaos v datumech :D

image host image host image host image host

Vogue magazine photoshoot at Fasano Hotel [13.3.2017]

18. března 2017 v 15:04 | Claire |  CANDIDS 2017

Myslela jsem, že už tohle budou poslední fotky z focení photoshootu pro Vogue, ale teprve včera se objevily fotky z prvního fotícího dne a to 7. března, takže zas budu muse odložit novinky, které už chci vážně přidat :D Na to, jak byl dlouho klid, tak se to teď nějak nakupilo, ale já si nestěžuju, aspoň je co přidávat :D Tyto fotky jsou tedy z 13. března a v minulém článku jsem říkala, že Candice fotila ještě s někým a ten někdo je nikdo jiný než Anacan! Teď se na ten photoshoot těším ještě víc, určitě to budou nádherné fotky :)

image host image host image host image host

Vogue magazine photoshoot at Fasano Hotel [11.3.2017]

16. března 2017 v 17:17 | Claire |  CANDIDS 2017

Tak a mám tu další fotky z focení photoshootu pro brazilský Vogue, které jsou z 11. března. Ještě mi zbývá přidat jeden set a už budu bedlivě čekat na hotový photoshoot :D Na těchto fotkách je Candice celá v červeném. Vážně už jsem zvědavá na ten photoshoot, protože všechny fotky vypadají zajímavě. A dokonce s ní fotil ještě jeden človíček, ale to vám teď neprozradím, dozvíte se to v dalším článku :P :)

image host image host image host image host

Vogue magazine photoshoot at Fasano Hotel [9.3.2017]

14. března 2017 v 22:05 | Claire |  CANDIDS 2017

Teprve dnes se ještě objevily fotky z 9. března, kdy vlastně Candice začala fotit photoshoot pro Vogue. Je docela zajímavé, že jeden photoshoot se fotí tolik dní, protože ještě uvidíte další fotky z focení tohoto photoshootu. Už se toho photoshootu nemůžu dočkat, protože i tyto momentky vypadají senzačně. Dokonce se využila i hrazda, ale žádné triky Candice neprováděla :D Na focení se byl podívat i její snoubenec Hermann, ale žádné fotky spolu nefotili, což je škoda, mohlo by to být zajímavé :)

image host image host image host image host

On Set for a Vogue Brasil Photoshoot [10.3.2017]

13. března 2017 v 15:03 | Claire |  CANDIDS 2017

Jak jsem slíbila, mám tu další candids fotky. V minulém článku jsem psala, že je Candice v Brazílii i pracovně, jelikož tam fotí photoshoot pro brazilský Vogue a my máme možnost nahlédnout, jak takové focení vypadá. Fotky jsou z 10. března, kdy fotila s nějakou další modelkou, kterou nepoznávám v bazénu. Vypadá to, že fotky budou trošku odvážnější. Fotilo se ale i 11. března, takže na tyto fotky se můžete těšit v dalším článku :)

image host image host image host image host

Spotted in Rio de Janeiro [8.3.2017]

12. března 2017 v 11:58 | Claire |  CANDIDS 2017

Nevěřila jsem vlastním očím, když jsem tyhle fotky viděla, po sto letech se konečně objevila nějaká novinka a nejen jedna, ale to si počkejte na další články :D Candice byla 8. března spatřena v Rio de Janeiru v Brazílii, kde tráví volné chvilky s rodinou, ale je tam i pracovně a to právě uvidíte v dalším článku. Každopádně na těchto fotkách je Candice vyfocená hlavně v bazénu a na balkoně hotelu. A na většině fotkách s ní je Anacan a také je tam i Hermann a ještě nějaká paní. Myslela jsem, že je to její maminka, ale na některých fotkách se jí nepodobá, takže hádám, že to bude někdo z Hermannovy rodiny.

image host image host image host image host

Instagram #42

5. března 2017 v 21:28 | Claire |  Instagram

Předem se omlouvám, že jsem tu teď týden nebyla, ale upřímně jsem neměla na blog náladu ani chuť a tenhle článek vlastně přidávám i z donucení, aby to tu nestálo. Sice jsem čas měla, ale vždycky jsem si radši vymyslela nějakou činnost, jen abych nemusela na blog. Vůbec nevím, jak to teď bude, jestli tu bude pauza, nebo se mi zase nadšení do blogování vrátí, no, uvidíme. Každopádně Candice teď přidala pár krásných fotek na instagram. Tři z nich jsou s Anacanem, když byli na karnevalu v Brazílii a ty fotky jsou opravdu strašně rozkošné. Další fotky, co přidala, jsou z roku 2015, kdy ji Jerome Duran fotil v Kapském městě.

image host image host image host image host