Leden 2017

Vogue Australia

28. ledna 2017 v 15:57 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2013

Tak jsem si stáhla všechny fotky z roku 2013, co mi chybí přidat, tak snad mě to dokope k tomu, abych je nakonec všechny dopřidala, a pak pokračovala ještě ve starších fotkách. Jinak, co se týče té práce, o které jsem mluvila, tak jsem jí nakonec nevzala, jelikož tam byl problém s penězi. No ale teď zase k fotkám! :D Řekla jsem si, že začnu photoshootem pro australské vydání magazínu Vogue, který vyšel v červnu 2013. Musím říct, že tenhle photoshoot se mi opravdu moc líbí.

image host image host image host image host

Instagram #40

24. ledna 2017 v 11:33 | Claire |  Instagram

Mě tak štve, že ten blog takhle stojí, ale asi mám blogovou krizi (zase) :D Navíc fakt ty novinky nejsou a to mě zabíjí :D Můžu přidávat starší fotky, ale já než se k tomu zas dokopu, no, pokusím se aspoň o to :D Jinak předběžně hlásím, že nejspíš začnu chodit do práce, ještě to není jisté, ale ve středu se tam jdu podívat, ale pravděpodobně to vyjde. Budu dělat dvanáctky krátký a dlouhý týden, takže tím pádem aktivita bude ještě nižší, ale uvidíme :) Každopádně mám pro vás nových 10 fotek z instagramu. Candice vyrazila s rodinou do Brazílie a pravděpodobně se tam pořád nachází. Pořídila opravdu moc krásné fotky na pláži a hlavně s Anacanem :)

image host image host image host image host

Poll of the Month - February 2017

19. ledna 2017 v 17:40 | Claire |  Photo of the month
Mám tu i další hlasování tentokrát pro outfit měsíce. Vítěznou fotku z minulého kola naleznete v menu. Pro nové hlasování jsem vybrala dva starší outfity z Victoria's Secret Fashion Show After Party. První outfit je z roku 2010 a druhý z roku 2012. V obou případech jsou to černé šaty ale s jiným střihem a délkou a na vás je, jaký vyberete jako vítězný.

Instagram #39

15. ledna 2017 v 18:12 | Claire |  Instagram

Dnes tu pro vás ještě mám můj restík z instagramu. Dopřidala jsem fotky, které Candice na insagramu sdílela ještě v roce 2016. Takže se nelekejte toho stromečku :D Tu fotku přidala na Štědrý den a je moc pěkná :) Jinak Candice přidala fotku při kojení, dále tradičně fotky z kampaní a také fotky modelek, které obdivuje.

image host image host image host image host

POTM - February 2017

13. ledna 2017 v 14:57 | Claire |  Photo of the month
Mám tu nové hlasování pro fotku měsíce. V minulém hlasování vyhrála černobílá fotografie Candice s Anacanem, kterou si můžete připomenout v menu. Pro nové hlasování jsem vybrala fotky z mého oblíbeného photoshootu Elle China, které jste mohli vidět i na minulém layoutu.

Max Factor ~ 2016 ~ Behind the Scenes #3

11. ledna 2017 v 13:24 | Claire |  Behind the Scenes

Bohužel se hlásím až po týdnu, ale nějak jsem neměla na blog náladu. Novinky pořád žádné nejsou, ale ještě tu mám něco k Max Factoru. Objevily se dvě fotky ze zákulisí focení a natáčení reklam. Ještě mi zbývají přidat fotky z instagramu a pak se asi vrhnu na starší fotky, jestli se nic neobjeví.

image host image host

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos #3

4. ledna 2017 v 17:11 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Jak jistě víte, Candice je tváří kosmetické značky Max Factor. Naposled jsem fotky pro Max Factor přidávala v červenci, což je dost dlouhá doba a teď se objevily čtyři další stále ještě pro rok 2016. Ty tři poslední fotky jsou nafocené pro kampaň na řasenku New False Lash Epic Mascara. Doufám, že spolupráce s Max Factorem bude pokračovat i v roce 2017, abychom se mohli těšit na další krásné fotorafie.

image host image host image host image host

Best nine on instagram 2016!

2. ledna 2017 v 15:00 | Claire |  News about Candice
Tak vás vítám u prvního článku v Novém roce. Upřímně jsem včera nebyla schopná ničeho :D Silvestr jsem si opravdu pořádně užila, ale přecenila jsem svoje schopnosti a šáňo leze pěkně rychle do hlavy :D Každopádně bych vám všem chtěla popřát jen to nejlepší do Nového roku, hlavně to zdraví, protože to je nejdůležitější♥ Dnes vám přidávám fotku, na které najdete 9 nejlajkovanějších fotek z Candiceina instagramu a na konci je i součet všech lajků za rok 2016. Zajímavé je, že všechno jsou to fotky z doby, kdy byla těhotná, nebo fotky Anacana či její s Anacanem. Ale je hezké, že zrovna tyto fotky jsou nejlajkovanější, jde vidět, že jí to fanoušci opravdu přejí♥