Prosinec 2016

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #6

28. prosince 2016 v 15:59 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Konečně vám můžu přidat taky něco jiného než osobní fotky nebo fotky z instagramu. Objevilo se šest nových fotek pro Biotherm. Nevím, jestli je Candice fotila už dřív a teprve teď je zveřejnili, nebo jsou foceny nově. Ale každopádně jsem moc ráda, že se objevily. Navíc jsou opravdu nádherné stejně jako Candice. Ten její úsměv je k nezaplacení.

image host image host image host image host

Personal Photos #7

23. prosince 2016 v 16:16 | Claire |  Personal Photos

Bože, úplně se za sebe stydím, jak to tu od soboty stojí, ale nějak jsem teď na blog neměla pomyšlení. Nakupovala jsem dárky, balila dárky, jezdila po příbuzných a tak. Dělala jsem i závěrečky z autoškoly a zvládla jsem je, za což jsem ráda! :D Připadala jsem si tam jak u maturity, když jsem čekala, až půjdu jezdit :D Nicméně se v době mé nepřítomnosti neobjevilo nic nového, tak zase přidávám další várku třiceti starších osobních fotek. Miluju tu, co je na úvodce♥ Jak mě chybí staré časy na VSFS.

image host image host image host image host

Poll of the Month - January 2017

17. prosince 2016 v 12:03 | Claire |  Photo of the month
Stejně jako pro fotku měsíce můžete hlasovat i pro outfit měsíce. Vybrala jsem dva outfity z doby, kdy Candice byla těhotná a vy můžete zvolit, který se vám líbí víc. Za šablonku moc děkuju Andie♥ je skvělá! :) Samozřejmě kdo ještě nehlasoval pro fotku měsíce, tak můžete TADY!

2 YEARS ONLINE!

12. prosince 2016 v 19:24 | Claire |  News on blog
Nemůžu uvěřit, že dnes už to jsou dva roky od založení tohoto blogu! Jasně, někdo si řekne, že dva roky není moc, ale pro mě je to dost a hlavně jsem ráda, že tento blog překonal i školní krizovky v podobě dlouhého vyučování, maturity a bohužel neúspěšného jednoho měsíce na vejšce. Několikrát už jsem si říkala, že s tím seknu, protože nemám čas, ale nikdy jsem na to neměla odvahu, protože vím, že by mi blog chyběl. Nesmírně si vážím i všech, co tento blog někdy navštívili a hlavně pravidelných návštěvníků. Mé největší díky patří ale Andie, která tento blog zdobí již od začátku jeho založení svými dokonalými výtvory♥ Dále si hodně cením lidí, kteří si pečlivě prohlížejí fotky v galerii. Víte ono je pak docela podivné mít u článku třeba deset komentářů s tím, jak jí to sluší a v galerii je vidět, že to bylo zobrazeno jen 2x :D No ale o tom tento článek není :D Jsem také ráda, že jsem společně s Candice mohla takhle "prožít" její těhotenství a narození Anacana a vnímala jsem to, jak kdyby se mi narodil příbuzný :D I když se to může zdát divné, ale Candice se stala součástí mého života a někdy mám pocit, že o ní vím víc, než o někom z rodiny :D Nikdy nebudu litovat, že jsem si tenhle blog založila, protože díky němu jsem poznala i skvělé lidi. Bohužel jsem nevymyslela žádný program ani soutěž, za což se omlouvám, ale nějak jsem neměla náladu a chuť. Jestli blog vydží další rok (doufám že ano), tak snad něco připravím, ale to nemůžu říct s jistotou, protože nevím, co se stane za rok :D Každopádně to už ukončím, protože už melu kraviny :D Doufám ale, že tento blog máte stejně rádi jako já a rádi se sem vracíte. Ještě jednou vám všem moc DĚKUJU♥♥

Instagram #38

9. prosince 2016 v 21:41 | Claire |  Instagram

Když jsem viděla, jakou fotku dneska Candice přidala na instagram, tak jsem neváhala a hned jsem to musela všechno přidat. Ano, jedná se o tu fotku na úvodce, protože mě naprosto dostala a malý Anacan je prostě rozkošný. Navíc už mu jsou dva měsíce a mně to připadá jako dneska, když jsem psala o jeho narození :D Každopádně Candice přidala i nějaká svoje selfíčka a vypadá na nich dokonale. Dokonce tu fotku v zrcadle už smazala, ale já jí stihla uložit! :D Nechápu, proč jí smazala, protože je opravdu skvělá a moc se mi líbí ten top, co na ní má. No a vážně byste řekli, že před dvouma měsícema rodila? Já teda ne :D Jinak bych chtěla říct, že Candice přesáhla hranici 10 milionů sledujích, tak jí gratuluju k tomuhle úžasnému milníku :)

image host image host image host image host

Victoria's Secret Fashion Show 2016

6. prosince 2016 v 14:58 | Claire |  Victoria's Secret - Info
Tak a konečně tu máme možnost podívat se na Victoria's Secret Fashion Show. Na youtube to je zatím ve špatné kvalitě, ale na stránkách VS to je vidět hezky, tak jsem přidala odkaz na tuhle stránku, akorát mi to chvilkami blblo, zastavilo se to nebo to nešlo vůbec spustit, tak snad vám to půjde. No a co bych k tomu řekla. Když jsem viděla před pár dny fotky, tak jsem se těšila, ale když jsem to sledovala, tak mě to nějak přešlo. Prostě mi na tom něco chybělo. Vážně mě ale štve vedení Victoria's Secret. Už jsem to psala na blog Caře, ale napíšu to i sem. Dřív měli vždycky andílci víc outfitů než ostatní modelky a nové modelky měly většinou jeden outfit, jenže od minulého roku (od toho samého roku, kdy se tam poprvé objevily Kendall a Gigi) mají najednou nové modelky stejně outfitů jako andílci. Další věc je výběr outfitů. Ty černá křídla, co měla letos Gigi si opravdu ale opravdu nezasloužila a to do čeho oblékli Adrianu nebo Alessandru, tak nevím, jestli z toho mám brečet nebo se smát. Dokonce jsem i ráda, že Candice letos vynechala, protože se bojím, co by jí dali na sebe. Křídla byla dřív výjmečná a pro andílky byla čest nějaká mít a teď je má skoro každá modelka? A dost by mě zajímalo, čím je osilnila Bella Hadid, protože její chůze a výraz je jak, kdyby šla bez duše. Taky mě dost naštvalo, že tam nebyla žádná zmínka o Candice nebo Behati, prostě nic. Velké plus ale dávám hudebním vystoupením, protože ty byly skvělé, nejvíc se mi líbily vystoupení Bruna Marse, ten to tam pořádně rozproudil. Abych to shrnula, tak Victoria's Secret Fashion Show jde pro mě od minulého roku z kopce. Nechci být zlá, ale prostě je to i tím, že je tam i Kendall a Gigi, já ty dvě mám ráda, ale vedení VS se z nich asi může podělat, protože i před přehlídkou bylo všechno jen o nich. Jak jsem psala Caře, prostě mi přijde, že z toho udělali Hadid-Jenner Show. A ony prostě nejsou ty hlavní hvězdy. Omlouvám se za můj výlev emocí, ale mě to opravdu štve :D No a teď už vám jen popřeju, ať si show užijete líp než já :D

POTM - January 2017

5. prosince 2016 v 12:26 | Claire |  Photo of the month
Celý rok jsem zameškala přidávní anket v podobě fotky a anketu měsíce, takže to od nového roku zase zavedu! :D Tentokrát můžete hlasovat o fotku měsíce ledna. Vybrala jsem Candiceiny fotky s Anacanem, ale jsou jen dvě, takže další dvě místa jsem doplnila fotkami, když byla ještě těhotná. Jsem zvědavá, kterou vyberete, protože já miluju všechny.

Past Layouts #08

4. prosince 2016 v 14:25 | Claire |  Past layouts
Layout by: Andie|Since: 4.12.2016|Satisfaction: 100%|View

Kdo by to byl řekl, že tento blog zdobí v pořadí už 8. layout od mojí neuvěřitelné Andie♥ Jelikož se Candice letos nezúčastnila Victoria's Secret Fashion Show, tak jsem vybrala fotky ze starších přehlídek, které by se hodily na zimní layout. Andie jsem posala tři alba a ona si vybrala fotky z roku 2010, kde Candice na sobě měla tato úžasná křídla. Na layoutu a bonuskách najdete ale i fotky z roku 2013 a 2015. Vážně nechápu, jak si Andie mohla dát 60%, protože já jsem z něho unešená! Líbí se mi na něm opravdu všechno, hlavně mě ale zaujalo, jak Andie udělala ty přehlídky VSFS v podobě miniatur všech let, na kterých Candice byla. Opravdu Andie za všechno hrozně moc děkuju, je skvělá♥