Listopad 2016

Personal Photos #6

30. listopadu 2016 v 21:52 | Claire |  Personal Photos

Pěkný večer všem, dneska vám narychlo přidávám další várku starších osobních fotek, pořád jich mám v noťasu celkem dost, ale pomalu a jistě se blížíme ke konci. Bohužel jsem teď neměla moc čas, protože jsem pekla vánoční cukroví u příbuzných a bylo toho požehnaně a tenhle víkend mě to čeká znovu doma, takže se fakt hrozně těším :D Nicméně užijte si fotky, protože jsou opět povedené, já hlavně miluju všechny fotky z pláže. Také připomínám, že dnes proběhne Victoria's Secret Fashion Show, takže zítra by měly být fotky holek, tak si je nezapomeňte prohlédnout.

image host image host image host image host

Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ Segments

25. listopadu 2016 v 18:03 | Claire |  Victoria's Secret - Info

Stejně jako loni, tak ani letos vás neošidím o všechny informace, co se týká Victoria's Secret Fashion Show, i když tam Candice letos nebude. Už jsem vás informovala o místě konání, datumu vysílání, hudebních vystoupení a o tom, kdo předvede Fantasy Bra. Jako poslední zbývají už jednotlivé oddíly a jako vždy jich bude šest. Než vám je zveřejním, tak vám ještě napíšu pár čísel. Letos se můžeme těšít na 82 kostýmů, 43 křídel a celkový počet modelek na přehlídce je 51. Připomínám, že Victoria's Secret Fashion Show 2016 se bude natáčet 30. listopadu a vysílat se bude 5. prosince. Do článku jsem přidala tři návrhy kostýmů, na které se můžeme těšit a také video, kde nám představují různé oddíly a tady už je máte:

1. The Road Ahead
2. Secret Angel
3. Mountain Romance
4. PINK Nation
5. Dark Angel
6. Bright Night Angel

The Road Ahead Mountain Romance Dark Angel

Victoria's Secret Fashion Show ~ 2013

23. listopadu 2016 v 14:53 | Claire |  FASHION SHOWS 2013

Protože stále novinky nejsou, tak budu pokračovat v přidávání starších fotek. Tentokrát jsem vybrala jednu přehlídku, protože už jste dlouho žádnou neviděli, a rovnou tu nejprestižnější a to Victoria's Secret Fashion Show z roku 2013. Upřímně můžu říct, že tento ročník, co se týče Victoria's Secret Fashion Show, je můj nejoblíbenější, ještě společně s rokem 2014. Hrozně moc se mi líbí všechny Candiceiny kostýmy a navíc tento rok měla Candice tu čest předvést tzv. Royal Fantasy Bra v hodnotě 10 milionů amerických dolarů a tímto kouskem otevřela celou show. Samozřejmě ani tentokrát nesmí chybět fotky z příprav na přehlídku. Fotek je opravdu dost, tak doufám, že se aspoň na pár kouknete.

image host image host image host image host

BACKSTAGE:
image host image host image host image host

Instagram #37

19. listopadu 2016 v 14:08 | Claire |  Instagram

Zase se vám hlásím s updatem z instagramu. Od posledního příspěvku se s námi Candice podělila o dalších 11 nových fotografií. Samozřejmě že na některých nesmí chybět ani Anacan. Dokonce se Candice pochlubila první společnou fotkou s malým a je naprosto kouzelná. Anacan bude smíšek po mamince. Taky jsem moc ráda, že Candice přidala nějakou svojí aktuální fotku a pořád vypadá skvěle. Jinak jsem taky četla, že by se Candice měla objevit na Victoria's Secret Fashion Show. Já bych byla moc ráda, kdyby to byla pravda, ale myslím si, že to pravda není.

image host image host image host image host

Novak Djokovic Foundation New York Gala [10.9.2013]

14. listopadu 2016 v 10:30 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2013

Bohužel se nejedná o žádnou novinku, ale aktuální situace mě donutila zase přidat starší fotky :D Vlastně mi to ani nevadí, protože to stejně chci všechno dopřidat, ale pořád se k tomu moc nemám, tak mě aspoň ta pauza bez novinek k tomu zase dokope :D Candice se 10. září 2013 zúčastnila dobročinné akce, kterou pořádal můj milovaný tenista Novak Djokovic. Mám hroznou radost, že se na jedné akci sešli dva z mých nejoblíbenějších lidí vůbec. Candice vypadala opravdu fantasticky. Na sobě měla krásné bílé šaty, k tomu měla zajímavé lodičky, které se mi ale moc nelíbí. Vlasy sčesala do roztomilého drdůlku a moc se mi líbilo i její líčení. Na akci se také objevily její kamarádky Adriana Lima a Karlie Kloss.

image host image host image host image host

Personal Photos #5

11. listopadu 2016 v 22:01 | Claire |  Personal Photos

S novinkami je to fakt bída a tak přidávám další várku osobek. Vlastně jsem i ráda, že je zase přidávám, protože jich mám uložených pořád dost a přidat je musím, takže je teď snad v době novinkového hiatusu všechny dopřidám :D Jedná se zase o slet různých fotografií s přáteli, Hermannem, anílky a tak dále, vždyť to znáte. Na úvodku jsem schválně vybrala jednu z příprav na Victoria's Secret Fashion Show z roku 2014. Když už ji neuvidíme letos, tak si aspoň připomene starší přehlídky :D

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #5

5. listopadu 2016 v 10:18 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Konečně se objevily nějaké nové fotografie, vlastně spíš staronové. Kosmetická značka Biotherm totiž zveřejnila několik dalších fotografií s Candice. Co jsem koukala, tak naposledy jsem fotky pro Biotherm přidávala v srpnu, takže si dali docela na čas :D Fotky jsou různého typu, ale všechny jsou skvělé a já z nich mám hroznou radost. Tahle doba bez novinek mě ničí :( :D

image host image host image host image host

Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ Musical Guests

2. listopadu 2016 v 18:05 | Claire |  Victoria's Secret - Info
Tak jsem tu s další novinkou ohledně Victoria's Secret Fashion Show 2016. Objevila se informace týkající se letošních hudebních vystoupení. Poprvé na Victoria's Secret Fashion Show vystoupí úžasná Lady Gaga, z čehož mám opravdu radost, protože je to už řadu let moje oblíbená zpěvačka. Dále tam vystoupí Bruno Mars, který už měl čest vystoupit na přehlídce v roce 2012. A posledním hudebním hostem bude The Weeknd, který na přehlídce vystupoval loni. Je celkem zvláštní, že jeden interpret vystupuje hned dva roky za sebou. Každopádně já mám všechny tři vytupující ráda a jejich hudba se mi líbí, takže jejich vystoupení budou stát určitě za to.