Říjen 2016

Instagram #36

29. října 2016 v 13:08 | Claire |  Instagram

Candice si užívá mateřství, a tak žádné novinky nejsou. Jen se zase nakupilo několik fotek na instagramu. Můžete si prohlédnout další fotku Anacã (může se i psát Anacan, ale já si vždycky vzpomenu na Anakina ze Star Wars :D). Je opravdu moc roztomilý :) Dále tam najdete fotku ještě, když měla Candice bříško a napsala k ní, že to bylo foceno dva dny před porodem. A jako obvykle Candice přidala i nějaké starší fotografie z jejích kampaní.

image host image host image host image host

Jasmine Tookes Chosen to Wear Victoria's Secret Fantasy Bra at Fashion Show 2016!

27. října 2016 v 10:08 | Claire |  Victoria's Secret - Info

V předešlém článku jsem psala první informace o letošní Victoria's Secret Fashion Show. Zmiňovala jsem se tam i o tom, že mě zajíma, kdo letos předvede tzv. Fantasy Bra. Moje otázka byla vyslyšena a dozvěděla jsem se odpověď :D Letošní Fantasy Bra s názvem "Bright Night Fantasy Bra" předvede Jasmine Tookes! Tato fantasy bra má hodnotu 3 milionů amerických dolarů, což je v přepočtu 74 208 000 českých korun. Váží 450 karátů a obsahuje 9000 drahokamů. Musím říct, že z ní nejsem úplně paf, ale líbí se mi víc než ta loňská. A jak se líbí vám?

PS: Zapomněla jsem v minulém příspěvku zmínit, že na letošní Victoria's Secret Fashion Show se můžeme těšit 5. prosince!


Victoria's Secret Fashion Show 2016 ~ First Info

25. října 2016 v 9:20 | Claire |  Victoria's Secret - Info

Dneska udělám radost těm, co se těší na Victoria's Secret Fashion Show, protože se objevily první informace o přehlídce. Victoria's Secret Fashion se obvykle koná v New Yorku, kromě výjimky v roce 2014, kdy se konala v Londýně, ale letos se přehlídka dostane do nového města. A tím městem nemůže být žádné jiné, než město módy, nádherná Paříž! Já jsem z toho nadšená, protože atmosféra v Paříži bude určitě úžasná. Nicméně se letos budeme muset obejít bez Candice a Behati, což mě hrozně moc mrzí. Každý rok se na Victoria's Secret Fashion Show těším hlavně kvůli Candice a teď to pro mě prostě nebude ono :( Ještě k tomu mě dost zajímá, kdo letos předvede tzv. Fantasy Bra. Letos jsem tipovala Behati, protože jí ještě neměla, ale vzhledem k tomu, že se nezúčastní, tak bych to z níže zmíněných přála asi Lais Ribeiro, jelikož Fantasy Bra taky nikdy neměla a z nových andílků je u Victoria's Secret nejdéle.


Potvrzení na přehlídku jsou tito andílci: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Taylor Hill.

Jerome Duran Pregnancy Shoot #2

23. října 2016 v 20:57 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

Jak jsem slibovala, tak přidávám i druhý photoshoot nafocený během těhotenství Jerome Duranem. Tentokrát je s Candice na fotkách i její snoubenec Hermann Nicoli. Candice má na fotkách o poznání větší bříško než na předchozích fotkách, takže byl nejspíše nafocen tak měsíc-dva před porodem. I ty fotky jste už ale mohli vidět na jejím instagramu, kde je postupně přidávala. Fotky jsou opět povedené a neskutečně nádherné.

image host image host image host

Happy 28th Birthday Candice! ♥♥

21. října 2016 v 21:44 | Claire |  News about Candice

Úplně se za tohle stydím, ale včera jsem neměla vůbec čas, takže tento článek musím přidat až dnes :/ Candice včera slavila své 28. narozeniny! Tímto bych chtěla Candice popřát jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně, ať se jí splní vše, co si kdy přála. Ať má obrovskou, nádhernou a zdravou rodinu a má spoustu nabídek na focení a přehlídky, abychom i my mohli na co koukat.♥♥♥ Přidávám ještě krásné video od jejích přátel, kteří jí takto popřáli. Můžete tam vidět i Josephine Skriver, Taylor Hill a Romee Strijd.

Jerome Duran Pregnancy Shoot #1

19. října 2016 v 21:45 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

Tak se zase hlásím po deseti dnech. Vážně mi je to trapný, ale prostě na ten blog není nálada. Ale teď se to možná změní, protože jsem se rozhodla odejít z vysoké. Od září chodím na Vysokou školu chemicko-technologickou a asi byla chyba tam vůbec chodit. Myslela jsem, že mě to bude bavit, ale prostě já nejsem člověk, co má buňky na matematiku a nikdy jsem ty buňky na matematiku neměla. Říkala jsem si, že ten prvák nějak dám, ale když tomu nerozumíte, tak to prostě nejde a po nějaké úvaze jsem se rozhodla, že bude lepší, když odejdu, akorát bych se tam trápila. V pátek si jedu napsat zápočtový test z matematiky, protože jsem se na něj už zapsala, ale vím, že ho nenapíšu dobře, no a po něm už působení na této vysoké končí. Takže teď si budu hledat nějakou práci a příští rok půjdu na jinou vysokou, ještě nevím na jakou, sama si musím ujasnit, čím bych se chtěla v budoucnu zabývat. No, tak jsem si trochu vylila srdíčko, ale chtěla jsem vám dát vědět, jak to bude s blogem. Teď už budu mít čas, tak snad chytnu zase tu blogovací náladu a hned teď jdu oběhnout všechny moje affiliates, protože jsem je teď zanedbávala :/ Jinak Candice během těhotenství nafotila dva takové photoshooty, které zachycovaly průběh jejího těhotenství. Autorem těchto photoshootů je její blízký přítel Jerome Duran, který jí fotí opravdu v každé situaci :D Dnes teda přidávám první photoshoot a příště přidám ten druhý. Některé fotky jste už mohli vidět na jejím instagramu, kde se s nimi Candice už dříve pochlubila.

image host image host image host

Instagram #35

8. října 2016 v 17:11 | Claire |  Instagram

Tak Candice už přidala fotku miminka na instagram, tak mě to aspoň donutilo dopřidat instagramový rest :D Candice totiž v poslední době žádné aktuální fotky nepřidávala, což je logické. Jen přidala nějaké fotky z minulosti. Ale teď se tu můžeme kochat první fotkou Anacã (nevím, jak se to skloňuje :D). Ta fotka je opravdu kouzelná. Miminko je teprve den po porodu a už se usmívá. Je strašně rozkošný :3 Jen by mě zajímalo, co to má na těch ručičkách :/

image host image host image host image host


Candice Swanepoel and Hermann Nicoli Welcome Baby Boy!!

8. října 2016 v 12:56 | Claire |  News about Candice

Všichni jásejte a oslavujte, protože jsme se konečně dočkali!! Každý den obcházím všechny stránky o Candice a čekám, kdy se objeví ta úžasná novinka a dneska se to konečně stalo! Candice 5. října přivedla na svět chlapečka! Zatím není žádná fotka, ale už dlouho víme jméno, které jsem vám neřekla, protože jsem to před vámi tajila až do toho dne D! :D Chlapeček má brazilské jméno Anacã a znamená to v portugalštině pták. Bohužel ani nevím, jak se to vyslovuje, ale jméno je to opravdu zajímavé a chápu i volbu brazilského jména, jelikož Hermann je z Brazílie a Candice má k této zemi velmi silný vztah. Už se hrozně těším, až se objeví nějaká fotka mimča a taky jsem hrozně šťastná za Candice a mám z toho opravdu ohromnou radost!♥♥


Personal Photos #4

2. října 2016 v 20:37 | Claire |  Personal Photos

Tak se hlásím zase po týdnu, bohužel to jinak asi nebude a poslední dobou nemám na blog ani náladu, tak snad se mi brzo vrátí. Pořád čekám na novinku, že se Candice narodilo mimčo, jelikož měla termín v září, ale pořád nic. Buď se mimču nechce ven, nebo Candice porodila potají a nikomu to neřekla, ale to bych neřekla, protože si myslím, že by se pochlubila fotkou na instagramu :) Tak snad už se brzo dočkáme :) Každopádně teď přidávám další várku osobních fotek z dřívějška. Fotky jsou opět parádní. Najdete tam pár fotek s Hermannem, nebo andílky a dalšími jejími přáteli.

image host image host image host image host