Srpen 2016

Personal Photos #3

30. srpna 2016 v 21:20 | Claire |  Personal Photos

Omlouvám se za mou neaktivitu a že teď moc neobíhám, ale jelikož jsou vedra, tak trávím čas u bazénu a pak jsem z toho sluníčka tak vyšťavená, že se mi nechce nic dělat :( :D Do toho se ještě učím na maturity a aby toho nebylo málo, tak mě popadlo šílenství a založila jsem si další blog :D Tímto žádám kohokoliv, kdo umí založit galerii na free fansite hosting, protože já to neumím a byla bych vám vděčná, kdybyste mi s tím někdo pomohl :) Bez galerie nemůžu blog ani rozjet :/ Teď už tedy k fotkám. Nejdřív jsem chtěla přidat fotky z instagramu, ale byla jsem líná je uložit, tak přidávám další várku osobních fotek. V téhle várce je dost fotek s ostatními andílky a všechny fotky jsou suprové, tak se určitě mrkněte :)

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #4

27. srpna 2016 v 9:12 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Nedávno jsem se zmiňovala, že se objevilo pár nových fotek pro Biotherm. Tak jsem chvíli čekala, až se jich nahromadí víc a konečně vám je přidávám. Celkem se objevilo sedm nových fotek a jsou opravdu nádherné. Zase je to trochu jinačí styl, než na jaký jsme byli zvyklí. Mně se ale líbí všech sedm fotek, každá je prostě svým způsobem kouzelná.

image host image host image host image host

Walking Milo Around NYC [6.7.2013]

24. srpna 2016 v 20:55 | Claire |  CANDIDS 2013

Přináším vám další starší candids fotografie tentokrát z 6. července 2013, kdy byla Candice vyfoecná v ulicích New Yorku, když venčila jednoho ze svých pejsků Mila. Candice na sobě měla krásné, dlouhé, modré šaty, ke kterým zvolila hnědé páskové boty. Fotek ale není moc a bohužel nejsou ani v moc dobré kvalitě.

image host image host image host image host

Personal Photos #2

22. srpna 2016 v 9:09 | Claire |  Personal Photos

Tak vám dnes přináším další várku osobních fotek. Tentokrát jsou to opravdu zajímavé kousky. Na spoustě fotkách je Candice s andílky z Victoria's Secret. Tyhle fotky mám taky nejradši, hlavně když je na nich s Rosie nebo Doutzen. S Behati jsou zase ty nejvtipnější fotky :D Ke konci můžete vidět fotky, které byly pořízeny v letedle nebo po příletu na Victoria's Secret Fashion Show v roce 2014.

image host image host image host image host

4th Annual amfAR Inspiration Gala [13.6.2013]

19. srpna 2016 v 21:18 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2013

Dneska tu mám pro vás článek se staršími fotkami. Candice se 13. června 2013 zúčastnila prestižní amfAR Gala. Nejspíš vás na první pohled zarazí Candiceina barva vlasů. Nevím ani důvod, proč se Candice obarvila, možná chtěla nějakou změnu. Každopádně Candice se tedy obarvila na takovou tu platinově blond a moc se mi to k ní nehodí. Na sobě měla ale nádhernou černou róbu z dílny Theyskens' Theory.

image host image host image host image host

Personal Photos #1

17. srpna 2016 v 9:41 | Claire |  Personal Photos

Jak jsem říkala, tak začnu přidávat osobní fotky, které byly pořízeny Candiceinými přáteli, rodinou, nebo lidmi, se kterými spolupracovala na některém projektu. Po fotkách jsem různě pátrala a snažila jsem se jich sehnat a uložit co nejvíc. Podařilo se mi ulovit neskutečných 269 fotek a stále přibývají :D Ale rozhodla jsem se je přidávat po 30, protože kdybych uložila rovnou těch 269, tak si je nikdo všechny ani pořádně neprohlédne. Takhle vždycky nechám určitý čas a přidám další várku. V tomto setu fotek je například několik fotgrafií z festivalu Burning Man, na který Candice pravidelně jezdí. Bohužel nevím, z jakého jsou roku.

image host image host image host image host

Strolling Through West Village [4.6.2013]

14. srpna 2016 v 9:27 | Claire |  CANDIDS 2013

A zase pokračujeme dál ve starých fotografiích. Ze 4. června 2013 tu máme pět fotografií, když se Candice procházela po West Village a při tom telefonovala. Na sobě měla outfit, který byl přímo ideální do toho teplého počasí. Dlouhá šedivá sukně s rozparkem a černý crop top. Přes rameno měla ještě hozenou zřejmě nějakou halenku. Outfit doladila pohodlnými žabkami a slunečními brýlemi.

image host image host image host image host

Instagram #32

13. srpna 2016 v 9:05 | Claire |  Instagram

Mám tu další slibovaný instagram update. Od posledního přidání přibylo na Candiceině účtě 15 nových fotek a jedno video. Candice se opět pochlubila rostoucím bříškem. Možná že nakonec bude nějaký těhotenský shoot, jelikož už se objevila druhá sépiová fotka tohoto typu. No uvidíme, nebudeme předbíhat. Každopádně Candice přidala i spoustu svých fotek z různých kampaní, jako je Biotherm, Max Factor, nebo i Victoria's Secret. Nevím, jak vám, ale mně už docela fotky od Victoria's Secret chybí :D Candice také prostřednictvím instagramu popřála k narozeninám i svěma dvěma přátelům. Jedním z nich byl její dlouholetý přítel a fotograf Jerome Duran. Fotku, kterou s ním přidala, můžete vidět na úvodce, je opravdu bombová :D Na videu pak můžete vidět kousíček ze zahájení Letních olympijských her v Riu, kterého se Candice zúčastnila.

image host image host image host image host


Swarovski Official After Party of the 2013 CFDA Fashion Awards [3.6.2013]

10. srpna 2016 v 9:44 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2013

Omlouvám se, že se hlásím po delší době. Vlastně je to jen pár dní, ale pro mě je to dlouho :D Nějak se mi teď všechno seběhlo a neměla jsem prostě čas. Novinky nijak moc nejsou, ale koukala jsem, že se objevily nějaké fotky pro Biotherm a Max Factor, tak je určitě přidám, i když já vždycky čekám na větší počet, abych je nepřidávala po jedné. Taky určitě čekejte fotky z instagramu a mám v plánu přidávat ještě osobní fotky od Candicených přátel. Každopádně teď pro vás mám fotky ze Swarovski Official After Party, která se konala po CFDA Fashion Awards. Fotky z této akce jste mohli vidět v minulém článku. Candice na sobě měla stejný outfit a podle fotek byla v oprvadu dobré náladě.

image host image host image host image host

CFDA Fashion Awards [3.6.2013]

5. srpna 2016 v 17:48 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2013

Pokračujeme dál ve starších fotkách. Tentokrát mám pro vás místo candids fotek nějakou akci. Candice se 3. června 2013 objevila na CFDA Fashion Awards. Na sobě měla krásné šaty takového antického střihu. K šatům zvolila zajímavé černé páskové boty, které mě zaujaly hlavně tím, jak slabý mají podpatek. Vážně nechápu, jak se na nich mohla celý den a večer udržet :D Vlasy si tentokrát stočila do drdůlku, který jí opravdu strašně moc sluší. Na hodně fotkách je Candice vysmátá, takže se určitě přijěmně bavila.

image host image host image host image host