Červenec 2016

Relaxing at Miami Beach [27.5.2013]

29. července 2016 v 14:43 | Claire |  CANDIDS 2013

Říkala jsem, že když dojdou novinky, tak začnu dopřidávat starší věci a ten čas právě nastal :D Mám ještě připravené osobní fotky z různých let, které taky budu postupně přidávat, ale protože jich je hodně, tak je rozdělím po několila kusech. Teď už ale k fotkám. Candice si 27. května 2013 zašla na pláž v Miami se svými přáteli. Na fotkách můžete i vidět, že tam bylo opravdu dost paparazzi, což musí být opravdu nepříjemné. Opravdu v tomhle celebrity obdivuju.

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ Behind the Scenes

26. července 2016 v 9:27 | Claire |  Behind the Scenes

Zase jsem nějak brouzdala po internetu a podařilo se mi vypátrat pár fotek ze zákulisí focení a natáčení pro Biotherm. Candice fotila nebo natáčela nějakou scénku ve vzduchu. Doufám, že se nějaké video nebo fotky objeví, protože mě zajímá, jak to bude vypadat. Každopádně to určitě musel být skvělý zážitek a Candice si to užila na 100%.

image host image host image host image host

With Fans #3

23. července 2016 v 9:47 | Claire |  With Fans

Fotky s fanoušky mám neskutečně ráda, a tak jsem hledala a hledala a v počítači se mi nakupilo celkem 25 fotek. Naposledy jsem fotky s fanoušky přidávala v listopadu, tak si myslím, že je ten pravý čas přidat další várku :D Některé jsou už starší, ale jsou tam i novější třeba ze Šanghaje, kde Candice byla na tiskové konferenci Biothermu. Fotky jsou opravdu nádherné a Candice je na nich prostě zlatá.

image host image host image host image host

Instagram #31

21. července 2016 v 9:54 | Claire |  Instagram

Mán pro vás dalších pár fotek z instagramu. Tentokrát se mi to povedlo dát dřív a nenakupilo se mi přes 50 fotek :D Celkem tedy přidávám 8 nových fotek a jedno video. Na fotkách opět můžete vidět Candiceino rostoucí bříško a ty fotky jsou opravdu nádherné. Tímto bych vám chtěla oznámit, že už se ví měsíc narození miminka. Na chlapečka se můžeme těšít v ZÁŘÍ! Mám z toho ohromnou radost, protože v září mám narozky i já :D

image host image host image host image host


Max Factor ~ 2016 ~ Behind the Scenes #2

19. července 2016 v 9:43 | Claire |  Behind the Scenes

K fotkám pro Max Factor se také objevily i další fotky přímo z focení a zřejmě i z natáčení reklam. Objevilo se sedm fotek, na kterých můžete vidět focení různých kampaní. Na prvních třech se Candice připravuje a také fotí kampaň na lesk na rty. Ostatní nepoznám, ale vypadá to na make-up, nebo pudr. Každopádně jsou to zajímavé fotky a můžeme vidět, že na focení pár fotek je potřeba hned několik lidí.

image host image host image host image host

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos #2

17. července 2016 v 9:13 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Už dlouho, opravdu dlouho se neobjevily žádné fotky pro Max Factor. Proto jsem ráda, že vám konečně můžu přidat tři nové fotografie. Bohužel jen tři, ale co nadělám. Hrozně se mi líbí ty černé šaty, které Candice má na posledních dvou fotkách. Jinak kdo zůstáváte při reklamách u televize, tak jste si mohli všimnout, že v televizi právě jedna reklama pro Max Factor s Candice běží, ale myslím, že už běží delší dobu.

image host image host image host

Dahlia Divin Le Nectar de Parfum ~ Behind the Scenes #2

15. července 2016 v 9:48 | Claire |  Behind the Scenes

Objevilo se několik nových fotografií ze zákulisí focení a natáčení kampaně pro Givenchy a parfém Dahlia Divin Le Nectar de Parfum. Celkově je tedy na světě sedm nových fotografií. Člověk, kdo vymyslel, v jakém prostředí se bude točit a fotit, je opravdu geniální, protože vybral neskutečně nádherné místo. Určitě musela být radost tam fotit a také natáčet.

image host image host image host image host

Vogue Spain

13. července 2016 v 9:17 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

I když jsem v to nedoufala, tak přece jen se nějaká ta novinka objevila. Candice v době, kdy se jí ještě netvarovalo bříško, nafotila photoshoot pro červencové vydání španělského magazínu Vogue. Candice už s Vogue několikrát spolupracovala a nafotila spoustu photoshootů a dokonce zdobila i několikrát obálku tohoto magazínu v různých zemích. Tento photoshoot patří mezi ty odvážnější, tak doufám, že to tady někoho nepohorší.

image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ VSX Sport ~ 2016 ~ New Photos

11. července 2016 v 14:50 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Tímto článkem zatím uzavírám fotky pro Victoria's Secret, jelikož tyto jsou poslední, co se objevily a další se objeví už asi jen zřídka vzhledem k tomu, že Candice teď pro Victoria's Secret nefotí. Nicméně mám připravených ještě pár článků a potom případně budu dopřidávat starší fotografie. A teď tedy už k těmto fotkám. Poslední kategorií je VSX Sport, což jsou výhradně sportovní věci. Tyto fotky jsou foceny ve stejném duchu jako ty předchozí a to na pláži. Oblečení musí být určitě pohodlné a každý by si snad našel kousek, který by se mu líbil.

image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ Swim ~ 2016 ~ New Photos #2

9. července 2016 v 9:55 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Předposlední kategorií pro Victoria's Secret, je kategorie plavek. Celkem do této kategorie přibylo jedenáct nových fotek. Candice má úžasnou postavu, a věřím, že jí po porodu bude mít zase. Na ní všechny plavky vypadají prostě úžasně, že si je hned chcete pořídit taky. Nejvíc se mi líbí ty, co má i na úvodce, miluju to kombinaci těch barev. Nebo takové ty do fialova, ty jsou taky krásné.

image host image host image host image host