Červen 2016

Victoria's Secret ~ Beauty ~ 2016

29. června 2016 v 9:27 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Pokračujeme ve fotkách Victoria's Secret a přesouváme se ke kategorii Beauty, což je taková volnější kategorie, která není ani na nic zaměřená, většinou jsou to takové portréty. Tyhle fotky jsou i trochu jinačí než z předchozích ročníků. Vždycky jsme mohli vidět fotky ze studia, ale tentorkát máme fotky přímo z úžasného místa, a to z Bora Bora. Fotky jsou opravdu povedené, nejvíc se mi líbí ta s kloboukem, jelikož já miluju Candiceiny oči. Když vidím některé snímky, tak si říkám, že určitě každý muž musí závidět fotografovi, co fotí modelky, obzvlášť ty z Victoria's Secret :D

image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ Accessories ~ 2016

27. června 2016 v 9:29 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Konečně se můžu dát do přidání fotek pro Victoria's Secret. Už se tu dlouho neobjevily, ale to vůbec neznamenalo, že by nevycházely. Jak už jsem jednou říkala, nejdřív jsem chtěla přidat ty candids fotky. Fotky pro Victoria's Secret se objevily v každé kategorii, tak začínám po (anglickém) abecedním pořádku. Z kategorie accessories neboli doplňků je na světě první a zatím jediná fotka. Na fotce můžete vidět velkou tašku, která se asi nejlépe hodí na pláž.

image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos #3

25. června 2016 v 9:05 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Uteklo spoustu času od doby, co jsem naposledy přidávala fotky pro Biotherm. Tak jsem si hezky všechno ukládala a teď vám sem můžu přidat celkem 17 staronových fotek. Fotky pro Biotherm mám hrozně ráda, protože jsou strašně přirozené a vyzařuje z nich energie. Vážně je na tyto fotografie radost pohledět.

image host image host image host image host

Femina China ~ Behind the Scenes

23. června 2016 v 9:39 | Claire |  Behind the Scenes

K magazínu Femina China mám ještě takový malý dodatek. Jsou to 2 fotky ze zákulisí focení. Záběry jsou tedy jen z focení jediné fotky, což je podle mě škoda, protože by mě zajímalo, jak probíhalo focení celého photoshootu. I když nemáme víc záběrů, tak jsem přesvědčena, že Candice si focení maximálně užila. Fotky jsou ale bohužel i celkem nekvalitní, ale buďme rádi alespoň za něco.

image host image host

Femina China

21. června 2016 v 9:55 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

Tak přidávám slibovaný photoshoot pro magazín Femina China. Jestli se vám už líbila jen samotná úvodka magazínu, tak z celého photoshootu budete naprosto vedle! Mně osobně se ty fotky neskutečně líbí. Hrozně se mi líbí, jak má tu květinu ve vlasech nebo i samotné outfity jsou parádní. Candice je na fotkách prostě okouzlující. Užijte si fotky, protože to stojí opravdu za to.

image host image host image host image host

Femina China May 2016

19. června 2016 v 9:37 | Claire |  MAGAZINE SCANS 2016

Konečně můžu přidat fotky, které se objevily už v květnu, možná i dříve. Nepřidala jsem je, protože jsem nejdříve chtěla dopřidat candids fotky, které se následně objevovaly ve větším množství a já chtěla, abyste tu vždycky aktuální candids fotky měli. Tak se teď vracím ke květnovému vydání magazínu Femina v Číně. Candice fotila v Číně ještě jeden photoshoot, pokud si vzpomínáte na Elle China. Zatím tedy přidávám titulku z magazínu a následně přidám i celý photoshoot.

image host

Dahlia Divin Le Nectar de Parfum ~ Behind the Scenes

17. června 2016 v 9:23 | Claire |  Behind the Scenes

Tak si dáme trochu oddych od fotek Out and About :D Dneska tu mám pro vás ještě takový dodatek k fotkám pro Candiceinu novou kampaň pro parfém Dahlia Divin Le Nectar de Parfum od značky Givenchy. Objevily se čtyři fotky z focení promo fotek, které jsem už nedávno přidávala.

image host image host image host image host

Out and About in NYC with her mom Eileen [10.6.2016]

15. června 2016 v 9:47 | Claire |  CANDIDS 2016

I 10. června si Candice udělala hezký den se svojí maminkou Eileen. Zašly si na oběd a určitě probraly důležité věci. Candice během těhotenství nosí jedny lepší šaty za druhými. Tentokrát oblékla šaty se slabými proužky v modro bílé barvě. K tomu zvolila béžové balerínky a světle šedivou kabelku. Vlasy stáhla do culíku a nechyběl ani její už tradiční doplněk, sluneční brýle.

image host image host image host image host

Out and About in NYC with her mom Eileen [7.6.2016]

13. června 2016 v 9:19 | Claire |  CANDIDS 2016

7. června se Candice sešla se svou maminkou Eileen. Byly tedy zachyceny v ulicích New Yorku, ale určitě spolu někde i poseděly nebo něco nakoupily. Já mám hrozně ráda fotky Candice s její maminkou, protože vypadá hrozně sympaticky. Candice vypadala opět perfektně. Zase vytáhla šaty a byla to naprostá bomba. Měla bílé šaty s modrými vzory listů a kytek, k tomu letní sandálky, sluneční brýle a outfit trochu oživila zelenou kabelkou a krásnými naušnicemi.

image host image host image host image host

Out and About in West Village with Doutzen Kroes [5.6.2016]

11. června 2016 v 9:09 | Claire |  CANDIDS 2016

Tak opět vás zase trošičku zaspamuju fotkami Out and About. Ukázalo se, že jim ještě není konec :D 5. června si Candice zpříjemnila den s modelkou, a bývalým (mým oblíbeným) Victoria's Secret andílkem, Doutzen Kroes. Holky byly zachyceny na obědě v Bar Pitti, a pak ještě, když se procházely po West Village. Hrozně mi tyto fotky připomínají candids fotky z roku 2014, kdy si holky takhle vyšly a tenkrát byla těhotná Doutzen, tak si to pěkne vyměnily :) Navíc Candice to tu nesmírně sluší, moc se mi její outfit líbí.

image host image host image host image host