Květen 2016

Out and About in NYC with Hermann [18.5.2016]

30. května 2016 v 9:57 | Claire |  CANDIDS 2016

18. května byla Candice opět spatřena s Hermannem v ulicích New Yorku. Tentokrát odložila šaty stranou a zvolila tmavě modrý overal? Asi :D Nevím, jak bych to pojmenovala :D Přes to hodila bílou mikinu adidas a outfit doplnila pohodlnými converskami. Nechyběly ani sluneční brýle a vlasy nechala rozpuštěné. Dle mého názoru vypadala opět skvěle :)

image host image host image host image host

Out and About in SoHo with Hermann [13.5.2016]

28. května 2016 v 9:48 | Claire |  CANDIDS 2016

Další den 13. května byla Candice spatřena na procházce s Hermannem v New Yorské části SoHo. Candice měla opět dlouhé šaty, ale tentorkát s dlouhým rukávem a černé barvě. Vlasy pro změnu dala do drdolu, do kterého si uvázala i zelený šátek. K tomu obula pohodlné balerínky se vzorem a samozřejmě nesměly opět chybět sluneční brýle a doplňky.

image host image host image host image host

Out and About in NYC [12.5.2016]

26. května 2016 v 9:24 | Claire |  CANDIDS 2016

Ano, ano, další fotky Out and About a stále nejsou poslední :D I 12. května stihli paparazzi Candice vyfotit, když si byla něco koupit. Candice opět zvolila šaty, tentokrát jiný střih v takové oranžovo-červené barvě, ke kterým obula páskové botky. Nevím proč, ale mně se hrozně líbí ty naušničky s mořskými hvězdicemi. Candice má obecně ráda motivy moře.

image host image host image host image host

Out and About in NYC [11.5.2016]

24. května 2016 v 9:45 | Claire |  CANDIDS 2016

Už z toho Out and About musíte být opravdu nadšení, ale jiné candids fotky se neobjevují :D Ale můžu říct, že tyhle jsou zatím nejpovedenější :) Tentokrát se v New Yorku zase oteplilo a Candice vyrazila do ulic v nádherných šatech. Vážně na některých fotkách vypadá jak bohyně, ještě jak tam svítí to sluníčko. Měla zřejmě i dobrou náladu, jelikož se na fotografy i usmála :)

image host image host image host image host

Out and About in NYC with Hermann [10.5.2016]

22. května 2016 v 9:11 | Claire |  CANDIDS 2016

V ulicích New Yorku se Candice pohybovala i následující den. Tentokrát se ale ochladilo a Candice oblékla teplou černou mikinu s tmavými kalhotami a pohodlnými converskami. Společnost jí opět dělal její snoubenec Hermann a zřejmě pár dalších přátel, se kterými se příjemně bavila.

image host image host image host image host

Out and About in NYC with Hermann [9.5.2016]

20. května 2016 v 18:13 | Claire |  CANDIDS 2016

Tak jsem oficiálně zpátky v plné síle a pokusím se to tu zase nějak rozjet :D Mám tedy po maturitě, ale bohužel mi to nevyšlo tak, jak jsem si přála. Z češtiny a angličtiny mám za 1, z biologie za 2, ale bohužel jsem neudělala chemii. Beru to ale pozitivně, protože se v září můžu vrátit, pořádně se to doučit a mít ještě vyznamenání :D Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se objevilo hrozně moc novinek, prostě jak naschvál! :D Všechno to ale postupně dopřidám a máte se na co těšit :) První novinka je z 9. května, kdy byla Candice zachycena v ulicích New Yorku se svým snoubencem. Měla na sobě tmavě modrou sukni, ke které zvolila šedivý svetr a přes něj měla hozené černé sáčko. Vypadala naprosto skvostně a zároveň elegantně.

image host image host image host image host

Out & About in NYC [29.4.2016]

4. května 2016 v 14:25 | Claire |  CANDIDS 2016

Po delší odmlce se ozývám. Vážně se omlouvám, ale teď není prostě čas. Dneska mi skončily písemný a teď mám do 17. května čas na učení na ústní a jelikož nic moc neumím, tak tenhle čas využiju na ležení v knihách. Takže se tu objevím až po maturitě. Doufám, že mi to affs prominou, ale určitě jim to všem potom vynahradím :) Novinky o Candice ale sleduji každý den a i když se mi nechtělo, tak jsem si řekla, že vám tohle přidám, protože candids fotky tu dlouho nebyly. Candice byla 29. dubna spatřena v ulicích New Yorku společně se svým snoubencem Hermannem Nicolim. Candice měla moc krásný outfit, který jí slušel a navíc si všimněte jejího bříška, které hezky roste.

image host image host image host image host