Duben 2016

Elle China

22. dubna 2016 v 9:12 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

Hip hip hurá! Celý photoshoot pro Elle China je na světě a naprosto mi vyrazil dech! Fotky jsou dokonalé a Candice je na nich nádherná, ten její úsměv prostě zbožňuju! Ani nevím, která fotka se mi líbí nejvíc, protože všechny jsou stejně úžasné.

image host image host image host image host

Elle China May 2016

17. dubna 2016 v 9:33 | Claire |  MAGAZINE SCANS 2016

Jak jsem v minulém článku naříkala, že se žádné novinky objevovat nejspíš nebudou, tak jsem byla dnes příjemně překvapena, když jsem objevila tyto fotky. Když byla Candice v Šanghaji na konferenci pro Biotherm, tak tam také fotila photoshoot pro magazín Elle China. Candice se objeví v květnovém vydání. Zatím jsou tedy na světe jen scany, tak doufám, že se brzo objeví celý a kvalitní photoshoot, protože už teď vypadají fotky dokonale. Jinak jsem se trochu zarazila u třetí fotky, protože mi na první pohled připadalo, že má Candice kolem sebe danou českou vlajku :D Ale bohužel to jsou jen šaty, které mají stejné barvy a jejich rozložení vypadá stejně, jako na české vlajce :D Škoda :D

image host image host image host

Victoria's Secret ~ Lingerie ~ 2016 ~ New Photos #2

14. dubna 2016 v 21:30 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Tak se po nějaké době zase na rychlo hlásím a přidávám 11 nových fotek spodního prádla pro Victoria's Secret. Vzhledem ke Candiceinému těhotenství hádám, že teď moc novinek nebude a budou se objevovat hlavně jen fotky pro Victoria's Secret, Biotherm a Max Factor. Možná že dokonce jen pro Victoria's Secret, tak snad vám to nebude vadit. A samozřejmě i fotky z instagramu, když na ně nebudu zapomínat. Taky mě napadlo, že bych zase začala dopřidávat starší fotky do galerie, protože to je taky potřeba udělat a ještě jsem se k tomu nějak nedostala, ale vzhledem k minimu mého volného času, nechci nic slibovat. No koukám, že jsem se zase rozkecala, tak už to tady ukončím a popřeju vám, ať se vám daří. Achjo, tohle zas vypadá, jak kdybych se loučila, ale neloučím se. A teď už vážně končím. Jo a ještě jedna věc k mým affiliates, vážně se omlouvám, budu se snažit obíhat co nejčastěji, ale nebude to moc :/

image host image host image host image host

Instagram #29

10. dubna 2016 v 9:35 | Claire |  Instagram

Po delší době přidávám fotky z instagramu. Od poslední doby, co jsem je přidávala, se Candice neflákala a přidala krásných 29 fotek. Můžete tam najít i fotku jejího bříška, které hezky roste. Také ty tři poslední fotky s chlapečkem jsou naprosto zlaté. Candice přidala i jedno video. Je to sestřih z jejího lednového výletu v Brazílii s Hermannem.

image host image host image host image host


Victoria's Secret ~ Clothing ~ 2016 ~ New Photos

7. dubna 2016 v 22:27 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Tak se zase hlásím s nějakými novými fotkami. Tentokrát se vrátíme k Victoria's Secret. Přidávám 11 nových fotek v kategorii oblečení, která v posledních letech patří k těm méně obsáhlejším kategoriím, takže jsem ráda, že se nějaké fotky objevily. Většinu fotek tvoří overálky, nebo šaty, které jsou vhodné na nošení na pláž.

image host image host image host image host

Max Factor ~ 2016 ~ New Photos

2. dubna 2016 v 22:08 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Po týdnu se zase ozývám. Mrzí mě to, ale takhle to asi teď s blogem bude pořád. Nemám čas a ani moc náladu, abych pravdu řekla. Nechci ale s blogem končit, nebo dávat hiatus, protože vím, že by mi to chybělo a litovala bych toho. Ale zase se ani do blogování nechci nutit, tak nevím, co dělat. Asi prostě přidám něco jen, když budu mít náladu a nějaký ten čas. Všechny nové fotky důkladně ukládám, jen nemám tu energii je přidat. Objevilo se několik nových fotek pro Victoria's Secret a pro různě kampaně, ale rozhodla jsem se přidat nové fotky pro Max Factor, protože ty už tu dlouho nebyly. Moc se mi líbí ty, kde má Candice zapletené vlasy. Na těch vypadá jak princezna a nevím proč, ale taky mi na nich připomíná baletku. Jinak ještě nakonec co se týká affiliates, tak mě prosím omluvte, že tolik neobíhám a ani moc zřejmě nebudu, ale opravdu se budu snažit kdykoliv to půjde♥ Kéž by měl den víc jak 24 hodin.

image host image host image host image host