Únor 2016

Shopping in West Hollywood with Alessandra Ambrosio and a friend [26.2.2016]

27. února 2016 v 17:40 | Claire |  CANDIDS 2016

Candice byla 26. února spatřena při nakupování ve West Hollywoodu. Společnost jí opět dělala Alessandra Ambrosio a ještě jedna kamrádka. Po dlouhé šňůře černých outfitů Candice sáhla po něčem bílém. Měla na sobě bílé šaty a páskové sandálky. A jelikož svítilo i sluníčko, nezapomněla ani na sluneční brýle. Jinak maturitní ples mám úspěšně za sebou a byla to fakt pecka! :D Takže teď už snad budu mít více a času a budu také více aktivní, doufám :)

image host image host image host image host

Leaving from dinner with Alessandra Ambrosio at Madeo in Los Angeles [18.2.2016]

22. února 2016 v 9:14 | Claire |  CANDIDS 2016

Po necelých dvou měsících nového roku jsou tu taky nějaké candids fotky. 18. února si Candice zašla na večeři do restaurace Madeo v Los Angeles se svou kamarádkou Alessandrou Ambrosio, ale podle fotek to byla schůzka s více přáteli. Candice byla opět celá v černém, akorát měla kolem krku modrý vzorovaný šátek. Z restaurace si odnášela i taštičku, takže si zřejmě vzala něco dobrého i na doma.

image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ Swim ~ 2016

18. února 2016 v 16:51 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Konečně jsem se dostala k nahrání nových fotografií v kategorii plavek pro Victoria's Secret pro rok 2016. Fotek je opravdu velké množství, celkem 115 fotek. Všechny fotky jsou prostě nádherné, Candice je krásná. Některé fotky mají i zvláštní efekty, které se na dřívějších fotkách neobjevily. Taky bych se tímto chtěla omluvit, že to na blogu tak stojí a že moc neobíhám, ale mám toho nějak moc. Maturita se blíží, do toho ještě normální látka a příští týden máme maturitní ples, takže s tím jsou taky velké starosti. Doufám, že se to brzo zlepší a já budu moc být plně aktviní, ale do té doby se mnou mějte prosím strpení :(

image host image host image host image host

Victoria's Secret ~ Sleepwear ~ 2016

14. února 2016 v 16:57 | Claire |  VICTORIA'S SECRET 2016

Zase se vrátíme k fotkám od Victoria's Secret, protože mám pro vás pár nových fotek z kategorie věcí na spaní. Jedná se jen o takové lehké košilky. Líbí se mi, jak je to focené v tom prostředí u moře a tak, protože to na mě působí hrozně romanticky :D

image host image host image host image host

Marvel and Garage Magazine New York Fashion Week event [11.2.2016]

13. února 2016 v 9:30 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2016

Candice se nám zase objevila ve společnosti. 11. února se zúčastnila akce, kterou pořádal Marvel a magazín Garage, pro který Candice nafotila photoshoot a byla na titulce magazínu. Jak jsem už psala, jednalo se o ztotožnění hrdinů a celkem se tohoto focení zúčastnilo 5 modelek. Na akci byla i Karlie Kloss, která v magazínu ztožňovala Black Widow. Na akci ale Black Widow tak trochu ztotožňovala Candice podle jejího outfitu :D Na sobě měla jen černý kabát a make up zvýraznila rtěnkou tmavého odstínu.

image host image host image host image host

Garage Magazine

11. února 2016 v 16:21 | Claire |  PHOTOSHOOTS 2016

K titulce se také objevil samotný photoshoot. Candice vypadá každopádně perfektně. Ta její postava je prostě dechberoucí, hlavně ty její nohy.

image host image host

Garage Magazine Spring/Summer 2016

10. února 2016 v 18:02 | Claire |  MAGAZINE SCANS 2016

Dnes mám pro vás novinku z trošku jinačího soudku :D Candice zdobí titulku magazínu Garage. Musím se přiznat, že tento magazín vůbec neznám, ale tak nevadí :D Bylo vybráno 5 modelek, které pro toto číslo fotily. Kromě Candice to byla Adriana Lima, Karlie Kloss, Lexi Boling a Cuba Tornado. Každá z modelek měla představovat nějakého hrdinu z dílny Marvel. Candice byla vystyleovaná jako Spider-Gwen :)

image host

Instagram #27

7. února 2016 v 16:06 | Claire |  Instagram

Nevím, co se stalo, ale úplně jsem zapomněla na fotky z instagramu :D Tak to vše napravuju a přidávám fotky a videa, které Candice přidala na svůj účet od začátku ledna. V celkovém součtu je to 49 a fotek a 5 videí. Najdete tam fotky z doby, kdy byla Candice s Hermannem v Brazílii nebo v Abu Dhabi. Taky přidala fotky ze starších photoshootů, ale i z těch novějších. A nesmí chybět ani fotky z přáteli, například z oslavy narozenin Jasmine Tookes. Postupem času taky postahuju a nahraju fotky z Candiceina druhého účtu.

image host image host image host image host


Biotherm press conference in Paris [3.2.2016]

6. února 2016 v 9:08 | Claire |  PUBLIC APPEARANCES 2016

Candice si udělala menší výlet do Paříže, jelikož se tam 3. února konala tisková konference značky Biotherm. A jakožto ambasadorka této značky tam nemohla samozřejmě chybět. Společně s ní se na konferenci objevili i další tři ambasadoři této značky a to italský olympionik v plavání Luca Dotto, francouzský lodník Francois Gabart a australská skokanka o tyči Amanda Bisk. Z konference se bohužel neobjevily žádné oficiální fotky, jen fotky z instagramu od fanoušků nebo účastníků konference, ale buďme rádi alespoň za něco.

image host image host image host image host

Biotherm ~ 2016 ~ New Photos

2. února 2016 v 20:59 | Claire |  ADVERTISEMENT & CAMPAIGNS 2016

Na světě je 12 nových fotek pro kosmetickou značku Biotherm. Jsou to fotky různého typu, ale všechny jsou naprosto úžasné. Nejvíc se mi líbí ty, kde má Candice turban, je na nich strašně zlatá.

image host image host image host image host